Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
MicroSmarts Enterprise
Limit:
*
Kategorisi:
Arşivleme (Sıkıştırma - Açma) (188 program)

ZipitFast!

ZipitFast!, Windows için tasarlanmış ücretsiz bir sıkıştırma programıdır. ZipitFast!, başta Zip, Exe, Tar, Cab, gZip, Lha, Ace, Rar olmak üzere 20 değişik sıkıştırma biçimini ve sıkıştırdığınız dosyalarınız için parolalar oluşturmayı destekliyor.Elektronik postalarınız için UUE / XXE biçiminde kodlanmış dosyalar oluşturabilirsiniz. Programın ayrıca arayüz desteği de bulunmaktadır. Program, 2 adet arayüzle beraber geliyor.YeniliklerBazı hatalar giderildi.Windows XP uyum sorunu giderildi.Yeni arayüzler eklendi.Arşivi, e-posta ile gönderme fonksiyonu eklendi.Zip ile şıkıştırma hızı arttırıldı.Daha kolay kullanım için, diyaloglar eklendi.Programı kaldırma sırasındaki hatalar giderildi.Not: Programı kurduktan sonra, sponsor yazılımı yüklemek istemiyorsanız

ZipitFast! İçin Yorum Yap

reklam

Arşivleme (Sıkıştırma - Açma) Kategorisi Çok İndirilenleri

 • SFX Compiler Setup Oluşturma Programı

  SFX Compiler kolayca kendiliğinden otomatik açılan dosyaları oluşturmak için ideal bir uygulamadır. Winzip veya türevlerinin her bilgisayarda bulunmamasından sıkıldıysanız bu program sorununuzu çözmeye hazır.

 • Copy Killer CD Protection

  CopyKiller kendi hazırladığınız cd'leri korumak için geliştirilmiş bir programdır.Program ile cd oluştururken cd üzerinde bozuk sektörler oluşturulmakta ve 1:1 kopya edilmesi engellenmektedir.

 • ACDZip

  Özellikle resim, video ve ses dosyalarina yönelik bir boyut azaltma programi. ACDZip AKindir.

 • Avi2Dvd Türkçe

  Üreticinin açıklaması: Avi2Dvd, sadece birkaç tıklama ile AVI, MKV ve OVG dosyalarını kolaylıkla VCD, SVCD ve DVD biçimlerine dönüştürebilen, ücretsiz bir programdır.

 • FilZip

  FilZip ace, arc, arj, cab, gz, lha, jar, rar, tar ve tabii ki zip dosya türlerini destekleyen ücretsiz bir arşivleme programıdır.

 • DeepBurner

  Ücretsiz, küçük boyutlu ve başarılı bir CD/DVD yazma programı arayanlar için DeepBurner iyi bir alternatif. Kategorisindeki diğer büyük boyutlu ve ücretli programlarla benzer özelliklere sahip, gelişmiş ve kolay kullanımlı.

 • DVDBuilder

  DVDBuilder, mpeg dosyalarınızı DVD ortamına taşıyabilmeniz için hazırlanmış ücretsiz bir programdır. Digital kameranızdan, web kameranızdan veya internet üzerinden indirdiğiniz herhangi bir videodan DVD oluşturabilmeniz DVDBuilder ile mümkün.

 • PowerArchiver 2007

  PowerArchiver, WinZIP ve WinRAR gibi popüler arşivleme (sıkıştırma/açma) programlarıyla aynı işlevi gören ve bu programlara rakip olan bir yazılımdır.

 • Nero 8 Ultra Edition (Multi Language)

  Nero 8, en yeni sürümüyle dijital dünyayı bilgisayarınıza getirmeye devam ediyor. Dünyanın en çok satan ve en çok kullanılan multimedya aracı ile dosyalarınızı organize etmek ve düzenlemek çok kolay.

 • Amazon DVD Shrinker

  Amazon DVD Shrinker basit tıklamalarla sabit diskinizdeki verileri yedekleyebilmek için ya da favori DVD filmlerinizi kopyalamak için kullanabileceğiniz kolay kullanımı ve ücretli bir DVD kopyalıyıcısıdır.