Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Attila Hadi ÖZER
Limit:
*
Kategorisi:
Muhasebe (285 program)

YeniYoLKasam

YeniYoLKasam'ı çok amaçlı ve işlevli bir kasa programı olarak nitelendirebiliriz. Gerçek işlevi günlük kasa takibi olan YeniYoLKasam genişletilmiş kullanım olanakları ile size sadece bir kasa yazılımı olmaktan ötesini sunuyor.
Yardımcı :
YeniYolKasam'ın en büyük özelliklerinden biri size tüm işlevlerinizde destek olacak bir yardımcı sunması. Yardımcıya istediğiniz anda hangi konuda yardım almak istiyorsanız soru sorabilirsiniz.
Kasa Listesi :
Ana ekran üzerinde sol tarafta bulunan bu liste sayesinde giriş yaptığınız belgelerin anında hesaplarınıza kaydedildiğini toplamlar üzerinden takip edebileceksiniz.
Gider Listesi :
Bu listeye kendi takip etmek istediğiniz gelir ve gider kalemlerini yerleştirebilir, bu gider – gelir kartlarını içeren bir belge girdiğinizde ise bunların hemen etkilendiğini görebilirsiniz.
Grafik Ekran :
Gelir ve giderlerinizi yine belge giriş anında ya da bir belgenin silinmesi, değiştirilmesi anında grafiksel olarak izleyebilir, değerlendirmelerinizi görsel analizlerle pekiştirebilirsiniz.
Araçlar :
Size en kolay kullanım tasarlandı.
Yenilikler:
 
 • Kasa Bakiyeleri Raporu Eklenmiştir. Tüm kasalarınızın son bakiyelerini raporlayın. Dövizli olan kasaların girilmiş son kur değerleri ile YTL karşılıklarını görün ve YTL dip toplamı ile tüm kasalarınızdaki genel mevcudu raporlayın
   
 • İleri vadeli Ödeme planı raporu eklenmiştir. Vade tarihi aralığı vererek ödenmemiş kayıtlarınızı raporlayın ve ödeme planınızı oluşturun. İleri tarihli ödeme planınızı şimdiden yaparak tüm ödemelerinizi kontrol altına alın.
 • akindir.com

  YeniYoLKasam İçin Yorum Yap

  reklam

  Muhasebe Kategorisi Çok İndirilenleri

  • E-Beyanname Browser Muhasebe Yardımcı Programı

   E-Beyanname Browser, serbest muhasebeci, serbest muhasebeci mali müşavir ve yeminli mali müşavirler için geliştirilmiş, işlerinizi kolaylaştıran, büronuzda vakit kazandıran yardımcı bir programdır.

  • Beyanname F(x) Kdv ve Muhtasar

   Yeni Kdv ve Muhtasar Beyannameleri hazırlandı.Her alan ve bölüm sağa-sola ve aşağı-yukarı kaydırılabilir.Alan ve bölümlerin yazı tipi değiştirilebiliyor.Baskı önizlemesi ile orjinal çıktıyı görebilme.

  • Polisoft Sigorta Programı

   Sigorta şirketlerine bağlı acentelerin, ihtiyaçlarının incelenmesi neticesinde tasarlanmıştır. Pratik ve ihtiyaca yönelik fonksiyonları zaman ve personel tasarrufu sağlar.

  • Memur Bordro Maaş Bordro Programı

   Kolay KullanımTek Ekranda Puantaj-Sicil Girişi3 türlü Maaş kağıt dökümüAylık ve Yıllık ListelerGeçmiş ayların Vergi MatrahlarınıEmekli Sandığı bilgilerini düzeltme ve yeni girişVergi İade BordrosuBanka için DisketYolluklarPersonel

  • Zirve Müşavir Paketi

   Genel muhasebe, demirbaş listesi, bordo-personel, geçici vergi beyanı, cari hesap, stok, KDV, işletme defteri gibi verileri kontrol edebileceğiniz gelişmiş bir muhasebe programı.

  • Mali Mevzuat Takip Programı

   Aynı ekranda vergi mevzuatı ile ilgili kanunları, tebliğleri, sirkülerleri, yönetmelikleri, iç genelgeleri, bakanlar kurulu kararlarını, özelgeleri, kanun hükmünde kararnameleri ve yargı kararlarını görüntüleyebilme imkanı sunar.

  • Maaş Durum Belgesi

   Personelinizin maaş durum belgesi için sadece adını, ünvanını ve maaş tutarını yazın. İsterseniz tek sayfaya bir kişi, isterseniz tek sayfaya iki kişilik çıktılar alabilirsiniz.

  • Sözleşmeli Personel Bordrosu

   Üreticiden :Bu program Devlet dairelerinde çalışan usta öğreticiler için hazırlanmıştır. Bu programla birden fazla kurulum işlemleri yapılabilir. Tamamen sınırsız ve ücretsizdir.

  • Değişken Faiz Hesaplama

   AktifMail.net ürünü olan bu yazılım ile reeskont işlemlerinde, ticari yasal değişken faiz oranlarını güncel bilgilere dayalı olarak kolayca hesaplayabilirsiniz.

  • ELKOM EkoSoft Mikro Ticari Ön Muhasebe Paketi

   ELKOM EkoSoft Mikro Ticari Ön Muhasbe Paketi ;Cari Hesap Takibi, Stok Takibi, Kasa - Finans Takibi, İrsaliye, Fatura, Çek / Senet Takibi, Banka Hesap Takibi, Sistem Araçları modüllerinden oluşur.