Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Üçboyut Mühendislik
Limit:
*
Kategorisi:
Sistem Araçları (205 program)

Yedek Alma Programi

Program istenildigi takdirde Zip formatinda sikistirma da yapiyor. istediginiz saat ve günlerde seçtiginiz klasörleri ve/veya dosyalari hedef klasörünüze otomatik kopyalar ya da zip formatinda sikistirir. SQL server çalisan makinalarda SQL serveri data dosyalarini yedek alabilmek için otomatik stop ve start eder. - Program Çalisirken olan olaylari ve hatalari bir log dosyasina yazar ve istenilen maile her yedek alindiginda yolllar. - SysTray da çalisir ve bellekte fazla yer kaplamaz. - istenildiginde windows ile beraber baslar ve otomatik olarak çalisir. Not: - Program önce rar ile sikistirilmis sonra da zip ile sikistirilmistir. - Programda Zip ile sikistirma yapabilmek için program ile beraber gelen dll dosyasinin programin çalistigi klasörde olmasi gerekmektedir. Yenilikler (v1.2) -Listeler biraz daha genisletildi.-Yedekleme zaman ayari yapilirken sadece tam ve yarim saatler girilebiliyordu, simdi yedekleme zamani ayarina istenilen saat ve dakika girilebiliyor.-Sadece periyodik olan zamanlama ayarlari biraz daha detaylandirildi ve istenilen tarih ve saatte de yedek alinabilir hale getirildi.-Ayarlar kismina yedeklemeden önce hatirlatma özelligi eklendi.-Hatirlatma oldugunda yedeklemeyi erteleyebilir, iptal edebilir veya o an yedek alinabilir özellik eklendi.-Üst bara konulan

Yedek Alma Programi İçin Yorum Yap

reklam

Sistem Araçları Kategorisi Çok İndirilenleri

 • System Information Viewer

  System Information Viewer hem Windows, hem ağ hem de donanımsal bilgileri (CPU, PCI, USB vb) size sunan araçlar içeriyor.System Information Viewer 3.

 • DirectX 9

  Microsoft'un genel olarak oyunlar için ürettiği yazılımın bu sürümünde grafik tabanlı uygulamalar için de destek sunması oldukça hoş. Ancak tabiki bir OpenGL teknolojisiyle karşılaştırılamaz.

 • TransMac

  Windows için üretilmiş bir çözüm aracı olan TransMac ile Macintosh formatındaki disk sürücülerini, flash bellekleri, CD ve DVD'leri, yüksek yoğunluktaki disketleri, dmg ve sparseimage dosyalarını düzgün bir şekilde açabilir, gerekli düzenlemeleri ve bazı

 • StyleXp

  StyleXp ile window xp,nizin tüm ayarlarını, fare görünümünü değişme, explorer görünümü, duvar kağıdı, butonları değişme gibi bir çok özelliği var. Kısacası Windows XP nin tüm ayarlarını çok kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

 • Windows XP Service Pack

  Windows service pack 2 güvenlik güncellemesi

 • BGEye

  BGEye, bilgisayarınızın sistem özelliklerini gösteren bir programdır.Bu program sisteminizin tüm özelliklerini masaüstünde duvar kağıdı olarak gösteriyor. Bu sayede ihtiyaç olduğu zaman tüm bilgiler gözünüzün önünde oluyor.

 • EVEREST Corporate Edition

  EVEREST Corporate Edition ağa bağlı bilgisayarlar üzerinde ağ denetimi yapabilen bir sistem bilgilendirme yazılımıdır.

 • Java Sanal Makinesi java

  Java Sanal Makinesi ile windows un tüm sürümleri dahil bütün Java uygulamalarini çalıştırabilirsiniz.

 • Microsoft Software Inventory Analyzer

  Microsoft lisanslarınızı kontrol eden bir program. Program ile Microsoft tarafından yapılmış ve yerel makina veya ağ üzerinden tüm makinalardaki lisansları kontrol edebiliyorsunuz.

 • PC INSPECTOR File Recovery

  Program FAT 16/32 ve NTFS dosya sistemlerini desteklemektedir. Boot sektör veya FAT silinmiş yada zarar görmüş olsa dahi disk bölümlerini otomatik olarak bulur.