Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Apache Friends
Limit:
*
Kategorisi:
Sunucular (11 program)

XAMPP (Windows)

XAMPP, içinde hazır olarak derlenmiş Apache, PHP, phpMyAdmin, SQLite, MySQL, FTP gibi paketleri barındıran ve hepsini bir seferde kuran bir programdır. Bu programı kurarak PHP web sayfalarını bilgisayarınızda deneyebilirsiniz. Eğer isterseniz bilgisayarınızı bir sunucuya dönüştürerek sayfalarınızı webde yayınlayabilirsiniz. Programı kendi kontrol paneliyle rahatlıkla yönetebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan bu program PHP kodları ile uğraşanlar için ideal. Çünkü program bilgisayarınızı üstün performanslı bir PHP sunucusuna dönüştürüyor. Ayrıca kurulumu ve kullanımı çok basit.
Temel Paketin İçeriği:# Apache HTTPD 2.2.3# MySQL 5.0.27# PHP 5.2.0 + 4.4.4 + PEAR + Switch# MiniPerl 5.8.7# Openssl 0.9.8d# phpMyAdmin 2.9.1.1# XAMPP Control Panel 2.3# Webalizer 2.01-10# Mercury Mail Transport System 4.01a# FileZilla FTP Server 0.9.20# SQLite 2.8.15# ADODB 4.93# Zend Optimizer 3.0.2# XAMPP Security
En Düşük Sistem Gereksinimleri:# 64 MB bellek# 200 MB boş disk alanı# Windows 98, ME, NT, 2000, XP (en iyi performans için Windows NT, 2000, XP önerilir)
Not: Programın kurulumu ve kullanımı hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

XAMPP (Windows) İçin Yorum Yap

reklam

Sunucular Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Scribus

  Scribus, PDF ve Postscript biçiminde dosyalar elde etmek amacıyla yapılmış, ticari seviyede bir çoklu platform (alan ), açık kaynaklı sayfa yerleşim programıdır.

 • YAMACI

  Yamaci programlariniza ve dosyalariniza yama yapmak için kullanabileceginiz çok küçük bir programdir. Bu programi Türkçe yama hazirlamak için kullanabilirsiniz. Kullanimi zip dosyasinin içinde yazmaktadir.

 • XAMPP (Windows)

  XAMPP, içinde hazır olarak derlenmiş Apache, PHP, phpMyAdmin, SQLite, MySQL, FTP gibi paketleri barındıran ve hepsini bir seferde kuran bir programdır. Bu programı kurarak PHP web sayfalarını bilgisayarınızda deneyebilirsiniz.

 • Gmail Notifier Türkçe Yama

  Gmail Notifier (Gmail Bilgilendirici) programyny Türkçe kullanabilmeniz için gereken yama dosyasy.

 • Plesk Control Panel

  Plesk, SWsoft tarafından üretilen hosting yönetim yazılımıdır.Plesk size web siteniz için yönetim alanı sağlar.

 • Apache HTTP Server

  Apache web sunucusu; Performans olarak en tatmin edici ve de en kararlı web sunucularından birisidir. PHP ve Linux gibi Açık Kaynaklı Yazılım felsefesinin ürünlerinden biri olan Apache, tamamen ücretsizdir.

 • Google SiteMap Builder

  GoogleBot örümceği sayesinde web sitenizin daha hızlı ve daha çok kişi tarafından ulaşılmasını ve web sayfanızın sayfa derecesini (pagerank) geliştirmeye yardımcı olabilen bir yazılım.

 • AddWeb Website Promoter

  Bir web siteniz var ve hit almasını mı istiyorsunuz? O zaman bu program tam size göre! AddWeb Website Promoter sitenizin arama motorlarına kayıt dahil birçok işini kısa sürede yaparak sitenizin daha fazla hit almasını sağlıyor.

 • MySQL (Windows)

  MySQL, günümüzde çok popüler olan, performansı büyük paralar verilerek satın alınan veritabanları ile yarışabilen alternatif bir veritabanı yönetim sistemidir. MySQL'e bir başka tasvirle PHP'nin ikiz kardeşi denilebilir.

 • Genc yazılım Host Domain Takip

  Host Domain Takip 1.