Lisans:
Ücretli/Demo
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Egosoft
Limit:
*
Kategorisi:
Çocuklar İçin Oyunlar (75 program)

X3: Reunion

Galaksiye kim egemen olacak? Alanında ödül kazanmış uzay oyunu X2'nin oldukça geliştirilmiş harikulade grafikli X3 sürümü sizleri bekliyor.X3 ile firma neredeyse bir çığır atlamış. Deyim yerindeyse oyun için her hafta bir yama dosyası çıkarılıp grafikler biraz daha güzelleştiriliyor. Resimlere bakarsanız da bunu görebilirsiniz zira oyun gerçekten de bir filmi andırıyor. Yenilenmiş grafikler yanında dinamik yapay zeka daha da geliştirilmiş ve savaşacağınız güçler adeta gerçek oyuncular gibi davranabiliyorlar. Galaksi daha da büyütülmüş ve bu bölümde ele geçirmeye çalışacağınız dünyalar değil adeta sistemler bulunuyor. Taktik ve ekonomik oynanış seçenekleri de düzenlenmiş, böylece oyun sevilen Ogame'in 3 boyutlu grafiklere sahip bir hali gibi gözüküyor. Galaksiye hakim olmak, hem de bunu inanılmaz grafikli bir gerçekçilikte yaşamak istiyorsanız X3 dünyası sizleri bekliyor...Ayrıntılı Özellikler :Yenilenmiş DirectX 9.0 ve 2.0 piksel tarama destekli inanılmaz grafiklerYenilenmiş ekonomi sistemi ile bilgisayara karşı oynarken bile adeta gerçek bir oyuncuya karşı savaşıyor hissi200'ün üzerinde yeniden tasarlanmış yapılar (fabrikalar, istasyonlar, uzay gemileri, vb..) ile 1000'in üzerinde interaktif nesnelerTüm oyun ayarlarına hızlıca erişebilmek için yeniden dizayn edilen kolay kullanımlı arabirim

X3: Reunion İçin Yorum Yap

reklam

Çocuklar İçin Oyunlar Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Monaco Supermarché

  Need For Speed 5 Porsche için yapılmış olan bir yol yaması. Oldukça zevk verici olan bu yolu mutlaka deneyin.

 • The Movies

  İzlediğiniz veya aklınızda planladığınız tüm filmlerin yapımcısını oynadığınız bir oyun düşünün. Bir film stüdyosunu yönettiğinizi ve kendi artist/aktrist'lerinizi yaratıp film çektiğinizi.

 • iRod

  Yummy Media Inc. firması eğlenceli bir masaüstü oyunuyla karşımızda. Oyunun birçok özelliği var. Araba alarmı var, aracınıza üç çeşit renk verebilirsiniz; ama en güzel yanı yüksek hız yapabilirsiniz. Yalnız aracı kontrol etmek biraz zor.

 • Tonka Construction 2

  Bu oyunda dağların eteklerine yada size verilen yerlere bir ev yada yol kurmaya çalışıyorsunuz. 12 farklı aracın bulunduğu bu oyunda bozuk yollarıda onarabiliyorsunuz.En Düşük Sistem Gereksinimleri:Pentium 133 MHz işlemciDirectx 6.

 • Skycar

  RichEdDemo Application üreticisi Skycar adlı oyunuyla karşımızda. Oyunda bir uçak yönetiyorsunuz, yani uçak simülasyonu oyunuyla karşı karşıyayız. Sesler, grafikler güzel;fakat kontrol zor. Uçak hızlı uçtuğu için kontrole çok dikkat etmek gerekiyor.

 • Luxury Liner Tycoon

  Luxury Liner Tycoon bu oyunda kendinize bir seyahat gemisi tasarlayabilirsiniz. Size verilen para ile kendinize bir gemi alıp zamanla o gemiye yeni şeyler ekleyerek güzelleştirebilirsiniz.

 • Flymo Racers

  Oyundaki amacınız, çim biçmek. Biçtiğiniz, çime göre para alıyorsunuz. Süre bittiğinde kim fazla para kazandıysa oyunu kazanıyor. Bu oyunu iki kişi veya bilgisayara karşı oynuyorsunuz.

 • Test Drive

  Test drive 4. Demo olamsına rağmen oldukça zevkli anlar geçirebileceğiniz bir araba yarışı.Oyunda 2 adet araba seçebiliyorsunuz.1.'si: Viper, 2.'si ise shelby Cobra.. İyi yarışlar...

 • Harrier Strike

  Harrier tipi uçağınızla oyunda gösterilen bütün hedefleri yıkmak zorundasınız. Grafik ve ses akımları üçüncü boyutla özdeşleşmiş bir oyun. Ayrıca bu oyunun diğer bir özelliği ise inndir.

 • Mall Tycoon 2 Deluxe

  Mall Tycoon 2 Deluxe, bu oyun Mall Tycoon 2'nin geliştirilmiş ve daha yeni sürümü. Bu oyunda amacınız bir alış-veriş merkezi kurmak. Alış-veriş merkezine bu sürümünde yeni dükkanlar eklenmiş tam olarak 450 farklı dükkanın bulunduğu bu oyunda.