Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
AceBIT GmbH
Limit:
*
Kategorisi:
FTP ( Dosya Transferi ) (76 program)

WISE-FTP

WISE-FTP ile FTP (Dosya Aktarım Protokolü) sunucularına bağlanıp dosya aktarımı yapabilirsiniz. Hızlı ve kolay bir şekilde veri aktarımı yapabilirsiniz. Windows, Unix gibi işletim sistemi standartlarını destekler. WISE-FTP ile FTP hakkında derin bilgiye sahip olmadan da işinizi yapabilirsiniz. Program sezgisel bir arabirim kullandığı için yerel dosya ve dizinlerde çalıştığı gibi uzak sitede de çalışır.Program yeni güncelleme yöneticisiyle önemli güncelleme haberleri ve ek duyuruları ekranda gösterebilir. Aktarım durumunda şimdi ve daha sonra aktarılacak dosyaları bir listeye ekleyebilir bu sayede kolay bir şekilde aktarım işini yapabilirsiniz. Yükleme ve indirme için bir sıkıştırma yöntemi seçilebilir.Özellikleri:Skin (Kabuk) desteği.Kullanıcı tanımlı geçiş tuşları kurulabilir.Çeşitli olaylar için ses desteği kurulabilir.Özelleştirilebilir arayüz.Windows Gezgini ve program arasında sürükle bırak desteği.Uzak ve yerel sunucu arasında sürükle bırak desteği.Arama, seçme ve süzme seçenekleri.Çoklu dosyaları eşzamanlı aktarabilir.Aktarım için geniş dosyaları bölebilir.Aktarılacak dosyalar için seçmeli şifreleme desteği.Aktarım sırası durdurulabilir.ASCII ve ikili dosyaları otomatik bulma seçeneği.Bütünleşik sıkıştırma/çözme.Yerel ve uzak sunucu arasında dosya eşzamanlaması.Çeşitli FTP sunucu türlerini destekler.Vekil sunucu ayarlarını elle düzenlenebilir.XCRC komut desteği.İndirme ve yükleme için çeşitli hız ayarları seçeneği.Hızlı bağlantı, sihirbazla ayarlama.Bağlantıyı kesebilir.FTP, SFTP desteği.Küresel ve belirli site bağlantı seçenekleri.Gelişmiş site yöneticisi.Günlük işlemler ve istatistikleri kaydeder ve depolayabilir.Sunucu için yedekleme yapabilir ve geri yükleyebilir.Çeşitli şifreleme algoritmalarını destekler (RijnDael 128, 192 ve 256 bit, BlowFish, TripleDES)Programı 30 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız.Fiyatı: 49$'dır.

WISE-FTP İçin Yorum Yap

reklam

FTP ( Dosya Transferi ) Kategorisi Çok İndirilenleri

 • CuteFtp Dosya Transfer Programı

  CuteFTP yeni bir sürümü şimdi dünyanın en popüler FTP istemcisi ve her zamankinden daha iyi. Genel performans iyileştirmeleri ile birlikte, birkaç anahtar özellikleri eklenmiş durumda.

 • Blaze Ftp

  Güzel bir Ftp transfer programı. İki tarafa bölünmüş pencere sistemi. Yani Local ve FTP kısmı. Dosyalarınızı sürükle bırak şekliyle atabilir ya da alabilirsiniz. Kullanması ve Arabirimi çok kolay. Ftp bağlantısı ile ilgili açıklayıcı bilgiler sunuyor.

 • WISE-FTP

  WISE-FTP ile FTP (Dosya Aktarım Protokolü) sunucularına bağlanıp dosya aktarımı yapabilirsiniz. Hızlı ve kolay bir şekilde veri aktarımı yapabilirsiniz. Windows, Unix gibi işletim sistemi standartlarını destekler.

 • Fresh FTP

  Fresh FTP, ücretsiz bir FTP programı. Standart bir FTP programına ait tüm özellikleri barındırıyor: Aynı anda çoklu transfer, dosya/klasör yükleme, yüklemeye devam edebilmeFresh FTP 5.

 • Right Ftp

  RightFTP, Windows için geniş özellikli ve ücretsiz FTP istemcisi.Acemi kullanıcılar için kullanımı kolay. Sadece acemi kullanıcı değil diğer kullanıcılar için de çeşitli özellikler sunan bir program.

 • FTP Commander

  Ücretsiz bir dosya transfer protokolu (FTP) olan FTP Commander ile çift yönlü dosya transferi ve aynı anda çoklu download işlemleri yapılabilmektedir.

 • Uploader!

  Uploader! basit ve internete dosyalarınızı daha hızlı yüklemenizi sağlayan bir FTP aracıdır. Programın kullanımı son derece basittir.

 • AutoFTP Free

  Profesyonel sürümünün de olduğu bu FTP programı , kategorisinde yeni olmasına karşın kullanıcının kolay şekilde kullanımı dolayısı ile diğer FTP programlarından ayrılmaktadır.

 • Portable FileZilla

  Taşınabilir bellek, Ipod veya herhangi bir taşınabilir sürücüye kaydederek sürekli yanınızda taşıyabileceğiniz portatif bir ftp istemcisi.

 • AutoFTP Professional

  Profesyonel FTP çözümlerinize kolay ve hızlı bir bakış açısı getiren bu program sayesinde, FTP adreslerinize hızlı ve kesintisiz olarak bağlanarak dosyalarınızı güvenli biçimde FTP adreslerinize yükleyebilirsiniz.