Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
WinStep
Limit:
*
Kategorisi:
Masaüstü Arayüz ve Temalar (90 program)

Winstep Xtreme 6.11 Upgrade Pak

Winstep Xtreme programı için bir güncelleme paketidir. Bu paket Windows 95/98/ME/NT işletim sistemini kullananlar için yapılmıştır. Eğer Winstep Xtreme programını sisteminize kurduğunuz zaman herhangi bir hata ile karşılaşırsanız bu paketi yüklemeniz gerekmektedir. Bu hataları ve eksik dosyaları paket ile giderebilirsiniz.Winstep Xtreme, bir tema programıdır. Windows temasından sıkılanlar için iyi bir alternatif. Çünkü diğer tema programları gibi sadece görünümü olduğu gibi değiştirmiyor. Önceki Windows görünümü tamamen gidiyor. Ona benzer hiçbir şey kalmıyor. Menüler, pencereler, açılış-kapanış, arka plan ve başlat menüsü tamamen değişiyor. Program çok canlı renklere sahip. Bu nedenle bilgisayarınızın donanımsal özellikleri iyi olmalı.

Winstep Xtreme 6.11 Upgrade Pak İçin Yorum Yap

reklam

Masaüstü Arayüz ve Temalar Kategorisi Çok İndirilenleri

 • XPize

  XPize, Windows XP ve 2003 için hazırlanmış Windows arayüzünü değiştirme yazılımıdır. Windows XP'deki XP olmayan simgeleri, resimleri değiştirmenizi sağlar. Yazılım önemli sistem dosyalarında kaynak yerlerini otomatik değiştirerek kurulum yapar.

 • Skin Builder

  Skin Builder ile XP görsel stil dosyalarından VCLSkin arayüz dosyaları oluşturabilirsiniz. Kendi kabuk dosyalarınızı tasarlayıp programlarınızda arayüz olarak kullanabilirsiniz.

 • Arka plan

  Windows görünüm özelliklerini hızlı şekilde değiştirmek için geliştirilmiştir.Özellikleri:Duvar kağıtlarını hızlı şekilde değiştirir.. Arkaplan için Özel Resim atanabilir.

 • Billy

  Billy'ye merhaba deyin. Billy bir sohbet robotu, sanal bir chat arkadaşı. İnternette olmasanız bile sizinle konuşup dertleşebilicek bir program.

 • Funny Ball

  Bu oyun zekanızı çok ama çok zorlayacak. Kutucukları aşağı, yukarı ya da sağa sola çekerek topu hedeflenen noktaya götürmeye çalışıyorsunuz.Tavsiyem; topu hedef noktanın altına kaçırmayın çıkartamazsınız.

 • Windows Vista Tema

  İşte Windows Vista`nın daha piyasaya sürülmeden önce kullanıcıların görmesini için çıkartıldığı teması.

 • Toys

  Yenilikleri sevenler için güzel bir program.

 • Zavzag

  Zavzag bir e-kart hazırlama programıdır.

 • Microsoft Plus! Dancer Le (Scooby-Doo)

  Adından da anlaşılacağı gibi Dancer Le dans ile ilgili bir program. Dans edenler ise bu sürümünde Scooby-Doo. İsterseniz masaüstünde sürekli dans ediyor bizim Scooby.

 • Millionaire Game Editor

  Amaç kendi bilgi yarışmanızı oluşturmak olan bu programda 'Who wants to be a Millionaire' (Türkiye'de