Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Nullsoft
Limit:
*
Kategorisi:
Ses - Görüntü Oynatıcılar (149 program)

Winamp Surround Edition Lite

Mp3 denince akla gelen, dünyanın en çok kullanılan medya çalıcısı olan Winamp'in en son sürümü.Zamanın ihtiyaçlarını karşılamak üzere Winamp, 5.00 sürümünden itibaren sadece ses dosyalarını değil, birçok popüler görüntü dosyasına da destek veriyor. Bu şekilde sadece MP3 dünyasının değil, çoklu ortam dünyasının içinde çok saygın ve sağlam bir yere sahip oluyor.Bu sürümde gelen yenilikler ise şöyle:# Unicode karakterli dosya adı, çalma listesi ve başlık (title) desteği eklendi# Kişisel içerik portalı (dashboard) özelliği eklendi# USB aygıt (mp3 çalar gibi) desteği eklendi# Taşınabilir müzik aygıtlarıyla senkronize olma desteği eklendi# Onlarca özellik geliştirildi ve eski sürümlerden gelen onlarca sorun düzeltildiNot 1: Winamp aslında ücretsiz bir çalıcıdır. Ancak 19.95$ ödeyip Pro sürümüne yükselttiğinizde:# Müzik dosyalarınızı MP3 biçimine dönüştürebilir# 48X'e kadar cd yazdırabilirsiniz.Not 2: Lite sürümün Full sürümden farkları:# Modern Arayüzler için tam desteği yok# Video dosyalarını çalmıyor# Medya Kitaplığı Full sürümünki kadar güçlü değil# ShoutCAST sitesindeki radyo ve TV'leri dinleyemez/izleyemezsiniz.# Winamp Müzik dosyalarını gezemezsiniz.# AOL Video Content adıyla, Full sürüme tümleşik gelen, haber, spor, film vs'leri alamazsınız# Emusic'ten 50 ücretsiz mp3'ün sahibi olamazsınız# Ve son olarak CD yazdıramaz, müzik dosyalarını MP3'e çeviremezsiniz (Full sürümde bunlar yapılabiliyor ancak 2x'e kadar)

Winamp Surround Edition Lite İçin Yorum Yap

reklam

Ses - Görüntü Oynatıcılar Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Dvix mp4 oynatici

  Mp4 dvix lerinizi oynatabilmeniz için cok güzel bir program.

 • Ashampoo ClipFinder Video Bulma ve İndirme Programı

  Ashampoo ClipFinder HD ile YouTube, VideU, MyVideo & ClipFish sitelerinden kolaylıkla videoları bulabilirsiniz. Videoları Ashampoo ClipFinder HD içinde direkt olarak oynatabilir, isterseniz FLV formatında bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

 • Circass Online Film İzle

  Program sayesinde listedeki filmleri internetten izleyebileceksiniz. Devamlı güncellenecek olan listeler tamamen internetten alınmaktadır.Program dinamik reklam gösterebilme yeteneğinede sahiptir. Muhabbet odasında güzel arkadaşlıklarda kurabilirsiniz.

 • MMD3 WİNAMP YAMA

  İŞTE TÜRKİYEDE HİÇ BİR SİTEDE BULUNMAYAN VE TAMAMEN KENDİBECERİMLE TASARLADAĞIM MMD3 WİNAMP YAMA TAMAMEN TÜRKÇEVE ÜCRETSİZDİR...BU TASARIM BİR TARIK KILIÇSOY ESERİDİR....

 • Viking DVDPlayer DVD Oynatıcı

  DivX/XviD AVI filmlerinizi Cep telefonunuzda, üstelik de tam ekranda izlemek istermiydiniz? Cevabınız evet ise DVDPlayer programına bir gözatın.

 • QuickTime Video Oynatma programı

  QuickTime, bilgisayarınızdaki .MOV uzantılı video dosyalarını açmaya yarayan çok kullanışlı bir program. Bu program ile sinema fragmanlarını izleyebilir, ya da internetteki yabancı televizyon kanallarını seyredebilirsiniz.

 • Active WebCam

  Active Webcam ile web kameranızı daha profesyonel olarak kullanmaya ne dersiniz?Active WebCam; web kameranızdan, çeşit video aygıtlarından, ağ IP kameralarından vs görüntü yakalayabilir. Saniyede 30 kare gösterme hızına sahiptir.

 • DFX for Winamp

  DFX programi mp3 ve diger muzik dosyalarinizin ses kalitesini arttiran mukemmel bir programdir. Stereo'lara canlilik getirir. Ayrica 3d ses efekti katiyor. Boylece muzik kalitesinde inanilmaz bir degisiklik oldugunu goreceksiniz. DFX 7.2 for WinampDFX 7.

 • Medya Avcısı

  Bu programla, başta Mynet olmak üzere, izlesene.com, vidivodo.com, akilli.tv, uzmantv.com gibi popüler türk video paylaşım sitelerden tek tıklamayla zahmetsizce video indirebilirsiniz. İzlediğiniz videonun adresini girmeniz yeterli.

 • Ezgi MP3 Çalar

  Ezgi, Türk kullanıcısına hitap eden bir MP3 & Video player dir.