Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Whitelogic Ltd.
Limit:
*
Kategorisi:
Yedekleme (97 program)

White Backup Professional

White Backup, veri yedeklemesi için kullanabileceğiniz bir yazılımdır. Etkili ve esnek yapıda görev oluşturabilir. White Backup çalışan işlemlerin görevlerinin yürütülmesine dayanıyor. Programın ana penceresinde başlatılan görevleri, özet plan ve kısayolları görebilirsiniz. Buna benzer birçok görev oluşturabilirsiniz. Program; kopyalama, taşıma, paketleme, paket açma, dosya silme, çöp kutusuna dosya taşıma ve program çalıştırma gibi 7 özellik içerir.ÖzellikleriYedekleme/kurtarma işlevleriyle esnek görev eylemi gerçekleştirebilir.Ek ayar olmaksızın çoğu görevi otomatik yapabilir.Görevleri adım adım oluşturabilir.Zamanlayıcıyla görev başlatabilir.Klavyeden kısayollar atanabilir.Günlük ayrıntılı rapor oluşturabilir.Parolayla dosyaları koruyabilir.Dosya sıkıştırma düzeyini ayarlayabilir.Tarih, zaman ya da arşiv dosyaya sayısal sayaç eklenebilir.Çıktı klasörleri hiyerarşik yapıda oluşturabilir.Detaylı program yardım menüsüne sahiptir.Aynı anda benzer görevler yürütülebilir.Programın lisanslı fiyatı ise 29.95$'dır

White Backup Professional İçin Yorum Yap

reklam

Yedekleme Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Ashampoo UnInstaller Program Kaldırma Aracı

  Ashampoo UnInstaller 5 PC ve sorunsuz Windows entegrasyonu ile eşleştirilmiş hepsi-bir kullanıcı arayüzü hoş bir deneyim haline aksi sıkıcı görevler dönüştürecek tüm kaldırma, temizlik ve bakım işlemleri için ideal bir çözümdür.

 • FIBS Firebird-Interbase Backup Scheduler Günlük Veri Yedekleme Programı

  FIBS, Firebird ve Interbase ile ilişkin günlük veri yedekleme gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmış küçük, sağlam ve hızlı bir veri yedekleme yöneticisidir. FIBS, güvenli bir yedekleme için firebird-interbase komut satırı aracı olan gbak.

 • Astro Rally

  Tanıtım:Oynarken çok eğleneceğiniz, tam ekran bir yarış oyunu. Oyunda birbirinden değişik araçlar ve pistler var. Unutmayın üzerinde sarı bir X işareti olan sizin aracınız.

 • Akınsoft Yedek Servisi

  Üreticinin Açıklaması:Yedek Servisi; Manuel, otomatik yedekleme, yedekleri geri alma ve Interbase yedekleme bölümü ile AKINSOFT Yedekleme Servisi artık yedeklerinizi alırken ya da yedeklerinizi geri alırken sadece bir tuşla işlem yapmanızı sağlıyor.

 • Memeo

  Memeo Zero-Touch Data Preservation teknolojisini kullanan bir yedekleme programıdır. Önemli dosyalarınızı SmartPick ile tanımlayın. Memeo arkaplanda hemen onu yedekler. Dosyalarınız değiştiği zaman hemen yedekleme yapılır.

 • FreeUndelete

  FreeUndeleteprogramı silinmiş dosyaları kurtarmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir veri kurtarma programı.

 • Backup4all Professional

  Sabit diskiniz çöktüğünde ya da kullanılamaz hale geldiğinde; heleki önemli hiçbir verinizi yedeklemediğinizde ne yapabilirsiniz? Tam bir felaket senaryosu gibi gözükse de olmaz ya da bana denk gelir mi hiç demeyin.

 • Ultimate Boot CD for Windows

  Ultimate Boot Cd kullanmak için gerekçeleriniz:Windows işletim sisteminiz açılmıyor ve çok önemli olan belgelerinize ulaşmanız gerekiyorsaHarddiskinizin MBR yapısı bozulmuşsa ve onarmak istiyorsanız,Harddiskinizi tanıtmanız, silmeniz, formatlamanız, klonl

 • Nullsoft Scriptable Install System (NSIS)

  Mükemmel bir kurulum dosyası hazırlama programı. Kendine özel ama öğrenmesi basit bir script diliyle çalışan NSIS dakikalar içinde kurulum dosyaları hazırlamanıza imkan tanıyor.

 • SmartFTP Backup Tool

  SmartFTP Backup Tool (Yedekleme Aracı), SmartFTP veri dosyaları ve Windows kayıt ayarları için yedekleme ve tekrar yükleme özelliği sağlar.Özellikler :Yedekle / Tekrar yükle- Veri Dosyaları (Sık kullanılanlar, Tarihçe, En son klasörler, Oturum sırası...