Lisans:
Reklamlı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
WAFG
Limit:
*
Kategorisi:
Tarayıcılar (92 program)

WA Browser

WA Browser, yeni nesil bir internet tarayıcıdır. Microsoft Internet Explorer tabanına bağlı kalınarak hazırlanmış bir tarayıcı olması onu uyum sorunu konusunda rahatlatmış oluyor. Bunun dışında daha güzel bir görünüm ve daha kolay bir dolaşım hedefliyor. Sık Kullanılanlar, İnternet Seçenekleri gibi bilenen özellikleri destekleyen yapısı ile de size alışkanlıklarınızdan koparmayan bir yapıya sahip. Tarayıcı ücretsizdir. 120 x 60 piksel oranında bir destekleyici ile geliyor. Diğer reklâmlı programlarla (adwared) karşılaştırdığınızda en küçük reklâm boyutu bu programda. Ücretsiz bir sürümü olan WA Browser Plus'ın demosu şu anda sunulmamaktadır. Bu konuda üretici ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz destek ve yardım ile gelen WA Browser'ın innDir'eceğiniz zip dosyasının içinde Microsoft Installer dosyasını da bulacaksınız. Bu program, WA Browser'ı kurmanız için gereklidir.

WA Browser İçin Yorum Yap

reklam

Tarayıcılar Kategorisi Çok İndirilenleri

 • CiBrowSeR Güvenli ve Hızlı Tarayıcı

  CiBrowSeR, internette güvenli ve hızlı bir şekilde gezmeniz için yapılmış ücretsiz bir programdır. Internet Explorer'ın altyapısını kullanır.

 • Opera

  Opera ile güvenli, hızlı ve kolayca internette sörf yapabilirsiniz.

 • Mozilla

  Tarayıcı, gelişmiş e-posta ve haber grubu istemcisi, IRC sohbet eklentisi ve HTML sayfaları hazırlamayı kolaylaştıran düzenleyici ile internette ihtiyaç duyacağınız her şey Mozilla'da...

 • DeskView

  Haber, makale ve mesaj kaynaklarındaki yeni yazıların başlık ve özetlerine erişmeyi sağlayan XML türevi bir format ve teknik.

 • Advanced Browser 8.02

  İnternette daha hızlı gezinin!Advanced Browser'ın felsefesini hız oluşturuyor. Bu tarayıcı ile daha hızlı sörf yapma yeteneğine sahip olacaksınız. Bulabileceğiniz en sorunsuz, en az hatalı, en az göçen yani en az sorun çıkaran tarayıcı Advanced Browser.

 • Internet Explorer 8 Vista

  Internet Explorer 8hem yeni online servisleri keşfeden bilgisayar kullanıcılarına hem de standartlar ile web geliştiren uzmanlara yeni bir keşif yolu sunuyor.

 • Web Türk

  Web Türk Alternatif Bir Web Tarayıcıdır Adından'da Anlaşılacağı Üzere Türk Yazılımıdır.İnternet Explorer,Mozilla Firefox ... gibi Tarayıcılarla Yarışamasa da Alternatif Sağlayacaktır.Program İçin Neler Gerekli?: .Net Framework 2.0Web Türk 1.

 • E2 Browser

  E2 Browser açılan pencereleri sekmeleyen, hızlı ve arayüzü değiştirilebilen, basit Internet Explorer motorunu kullanan, favori müzüklerinizi düzenleyebileceğiniz(filmler, videolar, web siteleri de dahil), dahili inndirem aracına sahip bir web tarayıcısıdı

 • WinWAP

  Winwap, internet üzerinden WAPa bağlanmanıza yarayan bir web tarayıcıdır. Bu tarayıcı sayesinde dünya üzerindeki bütün WAP sitelerine bağlanabilirsiniz. İngilizce olan bu yazılım herkesin kolayca kullanabilmesini sağlayacak basit bir arayüzü var.

 • Offline Explorer Pro Türkçe

  Offline Explorer Türkçe, bir Web sitesini 500 seviyeye kadar linki ile birlikte download edip daha sonra offline olarak izleyebilmenizi sağlayan bir program.