Lisans:
Süre Kısıtlı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Vista Yazılım-Baran SEREN
Limit:
Sınırlı kullanım
Kategorisi:
Saat - Takvim - Ajanda (79 program)

Vista Yazılım Santral Programı

Vista Yazılım ürünlerinden bir yenisi olarak şirket santrallerinde kullanım ve rehber yükünü kaldıran bu yeni programımız ile siz de şirketinizde telefon santralinin aramak istediğiniz kimselerin seneler önceden bile aranmış olsa ilgili kayıtlar içerisinden aranarak bulunmasını sağlayacak ve en fazla 15 saniye içersinde istediğiniz kişinin telefonunu bulabileceksiniz.
Program Genel Özellikleri :

1-Sınırsız kayıt girişi
2-Fihrist olarak kullanabilme
3-Access veya MsSQL veritabanı ile kullanabilme seçimi
4-1 Yıl süresince ücretsiz güncelleme.
5-Click And Search adını verdiğimiz arama modülü
6-Kişiselleştirilebilir program arayüzü (Renk seçimi v.b.)
7-Programın içindeki verileri excel e aktarabilme.
Ürün Fiyatı : 199.-YTL. + KDV
Programı Satın Almak için admin@vistayazilim.com adresi ile irtibata geçilmesi yeterlidir.

Vista Yazılım Santral Programı İçin Yorum Yap

reklam

Saat - Takvim - Ajanda Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Ajanda XP

  Ajanda XP güncellenmiş haliyle çok daha kullanışlı bir Elektronik Ajanda uygulaması. Günlük işlerinizi planlayabileceğiniz, önemli günlerinizi kaydedip günü ve saati geldiğinde sizi uyarmasını sağlayabileceğiniz oldukça yararlı bir program.

 • Sekreterim Hatırlatma Programı

  Tel. defterinizi gruplara ayirarak girebilirsiniz.Hatirlatmalari,dogum gunlerini,seyahat planlarini size zamani geldiginde hatirlatir.Dilerseniz zamani geldiginde sms ile cep telefonunuza iletir.Üstelik 1 yil sonra iletilmek üzere msj gönderebilmektedir.

 • Adres Türkiye Firmalar Rehberi

  200 Bin'den daha fazla firma kaydı içeriyor. Firmalar ana sektörler ve alt sektörler olarak gruplandırılmış, Firmaların; adres, telefon, faks, web adresleri, e-posta adresleri gibi ayrıntılı detayları da yer alıyor.Adres Türkiye Firmalar Rehberi 1.

 • Ejanda

  Ejanda ile dijital dünyanızda yepyeni bir devir başlıyor. Bilgisayarla yeni tanışmış birinin bile rahatlıkla kullanabileceği, bir profesyonelin bile ihtiyaçlarını karşılayabileceği yepyeni bir ajanda programı.

 • Firmatik Saat Ajanda

  Saat programını kullanarak alarm kurabilir, Ajanda programını kullanarak günlük yapmak istediğiniz işleri not alabilir, Adres programını kullanarak da kişilerinizin adres ve telefon bilgilerini saklayabilirsiniz.

 • Uşak

  Uşak, bir ajanda uygulaması olmasına rağmen, notlarınızı tutabileceğiniz şifreli defterin yanısıra elinizin altında bulunması gereken araçları birarada toplayan bir organizasyon ve planlama yazılımıdır.

 • Ajandam

  Ajanda, telefon defteri, ingilizce sözlük, yapılacaklar listesi. program ile internet bağlantısı olmadan, posta kodu( tüm mah. ve köyler ), telefon kodları, plaka kodları, ülke kodları, bilminmesi gereken numaralar( üç haneli ).

 • Dakik

  Dakik, istediğiniz zamanda sizi uyaran, alarm hizmeti veren küçük ve basit programdır. Bilgisayar başında çok oyalanıyorsanız ve unutkansanız bu program size göre.

 • Click Tray Calendar Türkçe Yama

  Sitemizde bulunan

 • Calendar Builder

  Kendi takviminizi mi yapmak istiyorsunuz? Ben daha yaratıcıyım diyorsanız işte size çok hoş bir program. Bu program, size kendi takviminizi oluşturmanıza yardım ediyor. Takvimi yaparken grafikler, simgeler ekleyebilirsiniz.