Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
TG Soft
Limit:
*
Kategorisi:
Antivirüs (147 program)

VirIT eXplorer Lite Anti-Virus & Anti-Spyware

VirIT eXplorer Lite Anti-Virus & Anti-Spyware virüslere, casus yazılımlara ve diğer zararlılara karşı koruma sağlayan bir güvenlik yazılımıdır. Sahip olduğu gelişmiş tarama özellikleri ile her türden zararlıyı tanımlama ve temizleme özelliğine sahip olan yazılım, sistem üzerindeki her alanı en ince noktasına kadar tarayabilmektedir. Sezgisel tarama desteği dahi bulunan yazılım bu sayede bilinmeyen zararlıları da algılayabilmektedir. Zamanlama özelliği ile istediğiniz bir gün ve saatte yazılımın kendiliğinden tarama yapmasını sağlayabilirsiniz. Zararlılardan dolayı bozulan İnternet Explorer için tamir etme imkanı sunan yazılım bir de işlem yöneticisine sahiptir. Bu yönetici ile etkin olarak çalışan uygulamaları denetleyebilirsiniz. Tutulan günlük kayıt dosyalarını inceleyebilir yapılan işlemler hakkında bilgi alabilirsiniz.Yazılımın Genel Özellikleri# Sisteme yapılan İzinsiz girişleri gerçek-zamanlı tespit etme# Kullanıcı dostu arayüzü ile kolay kullanım# Virüs bulaşan tüm alanları temizleme: disket sürücü, dosyalar, internetten yüklenen veriler, ftp alanları, ağ ortamı# Makro virüsleri tanımlama# Yeni sürümü ile sezgisel tarama özelliğine sahip olarak henüz tanımlanmamış zararlıları da tespit edip engelleyebilme# İnternet Explorer tamiri# İşlem yöneticisi# ADS stream adlı dosya eklentilerini tarayıp temizleyebilme# Başlangıç uygulamalarını denetleme# İnternet üzerinden kolay güncellemeYazılımın Tarayıp Temizleyebildiği Zararlılar# Virüsler# İnternet Solucanları(Worm)# Truva Atları(Trojan)# Arka Kapıdan Sisteme Sızan Araçlar(Backdoor)# Gizli Numara Çeviriciler(Dialer)# Casus Yazılımlar(Spyware)# Reklam Yazılımları(Adware)# Tarayıcı Hack Araççları(Hijacker)# Kötü Niyetli Yazılımlar(Malware)Not: Yazılımı 30 günlük deneme süresinin ardından kullanabilmeniz için 30 dolar ödeyerek satın almanız gerekmektedir.

VirIT eXplorer Lite Anti-Virus & Anti-Spyware İçin Yorum Yap

reklam

Antivirüs Kategorisi Çok İndirilenleri

 • NOD32 AntiVirus System

  NOD32 Kontrol Merkezi :Merkezi yönetim modülüdür. Çesitli özelliklere, araçlara ve ayarlaraerişim sağlar; bütün sistem bileşenlerini bütünleştirir. Sistembileşenleri her biri kolay kullanılabilir dizin sistemindegeliştirebilecek dört farklı gruba ayrılır.

 • Avast! Professional Edition

  avast! 4 Professional Edition ödül sahibi son teknoloji ile üretilmiş mükemmel bir koruma programıdır. Sisteminiz ve verilerinizi virüslere ve benzer zararlı yazılımlara karşı korur.

 • BitDefender Internet Security

  BitDefender Internet Security 2009 internete bağlı olan ev veya ofis bilgisayarınız için tam koruma sağlar. Virüs, spyware, hacker, spam ve diğer internet güvenliği girişlerine karşı tam koruma sağlar.

 • Super Antispyware

  Sisteminize girmiş olan truva atı, keylogger, reklam ajanı gibi tehditleri bilgisayarınızdan temizlemeye yardımcı olur.

 • TrustPort Pc Security

  TrustPort, 4 antivirüs/antispyware motoru çalıştırma özelliğiyle güvenlik dünyasına yeni ufuklar açmıştır. Emsalleri arasında %100 güvenlik sağlama konusunda ödüllere sahip tek üründür.ICT Teknolojileri dünyasında karşılaştığımız tehditler çeşitlidir.

 • SUPERAntiSpyware

  Sisteminize girmiş olan truva atı, keylogger, reklam ajanı gibi tehditleri bilgisayarınızdan temizlemeye yardımcı olur.

 • Panda Global Protection Antivirüs Programı

  Dünyanın en iyi güvenlik yazılımı üreten firmalarından birisi olan Panda Security tarafından geliştirilen Global Security ile virüslere, casus yazılımlara, rootkitlere, hackerlara, çevrimiçi tehlikelere, kimlik hırsızlarına karşı kendinizi savunun.

 • SpyDefense

  SpyDefense sisteminize bulaşmış spyware denilen casus yazılımları tarayıp temizleyebilen bir yazılımdır.  Özellikleri: Sistem belleği, registry ve sisteminizdeki dosyaları tarayabilir. Çerezleri tarayabilir.

 • McAfee VirusScan Enterprise

  McAfee VirusScan Enterprise ev ve iş yerlerinizde bilgisayarlarınızın güvenliğini sağlayabileceğiniz bir virüsten koruma yazılımıdır. Yazılım sahip olduğu 7 modül ile sisteminizi zararlılara karşı korumaya çalışmaktadır.

 • McAfee AVERT Stinger for W32/Polip

  McAfee AVERT Stinger aracının W32/Polip'i temizleme amaçlı aracıdır. Bu araç W32/Polip ve varyantı olan W32/Polip!mem zararlılarını sistemden temizleme özelliğine sahiptir. Diğer özellikleri McAfee AVERT Stinger ile aynıdır.