Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
: Ulead Systems Inc.
Limit:
*
Kategorisi:
Resim Editörleri (299 program)

Ulead Animation.Applet

Web tasarımı işiyle ilgileniyorsanız eğer bu program mutlaka elinizin altında olması gereken bir program. Bu program ile bannerlar oluşturabilir ve animasyonlu resimler yaratabilirsiniz.Özellikleri:-Dikey ve yatay banner oluşturabilirsiniz.-Oluşturduğunuz banner'larınıza efektler ekleyebilirsiniz.-Kayan yazı, daktilo yazısı gibi efektler ekleyebilirsiniz.-Resimlerinize bayrak, zoom, dalga, atlama, neon ışık gibi efektler ekleyerek kendi animasyonlarınızı kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz.-Resim ve yazılarınıza geçiş efektleri ekleyebilirsiniz.-Ayrıca yine resimlerinize kar yağışı, sis ve yağmur efektleri de eklemeniz mümkün.-Microsoft Frontpage eklentisi ile kolay bir şekilde oluşturduğunuz animasyonları Frontpage'e aktarabilirsiniz.-Animasyon hazırlarken özizlemelerini görebilir ve buna göre düzenlemeler yapabilirsiniz.-Oluşturduğunuz animasyonların dosya boyutlarını ve çeşitli hızlarda sayfalarınızda ne kadar sürede açılacağını görebilirsiniz.

Ulead Animation.Applet İçin Yorum Yap

reklam

Resim Editörleri Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Adobe Fireworks CS3 Türkçe

  İmajları kusursuz ve kolay bir biçimde hazırlayıp, optimize edin.

 • FaceOnBody

  Bazı şeyler hep komik olmuştur. Dans eden hayvanlar, düşen pantolonlar ve tabi ki patronunuzun başı başka bir resim üzerindeyken. İşte FaceOnBody'nin doğuşu.FaceOnBody, sadece bir yüzü, bir vücuda eklemek için tasarlanmış, dünyadaki tek yazılımdır.

 • FunHouse

  Boyutu oldukça yüksek olmasına rağmen çok başarılı bir foto-montaj programı olan FunHouse ile dijital fotoğraflarınız üzerinde montajlar yapabilirsiniz. Resimlerinizi başka vucutlara ekleyebilirsiniz.

 • PowerDraw

  PowerDraw, Powercad bileşeni ile yapılmış, iki boyutlu bir vektörel çizim programıdır. PowerCad bileşeninin tüm marifetlerini gösteren bu program hiçbir demo limiti içermemektedir.

 • Fotomontaj programı

  Mükemmel ve bir o kadarda eğlenceli Foto Montaj programı olan Face On Body ilehem tanışacaksınız,hemde nasıl kullanacağınıza dair resimli anlatım bulacaksınız.Programımızın boyutu sadece 1.

 • Pixia

  Photoshop benzeri küçük boyutlu ve ücretsiz bir resim editörü olan Pixia yeni sürümüyle karşınızda. Katman, tarayıcı destekli, bazı efektlerle desteklenmiş bir yazılım.

 • Adsl TeRaResim İlsis Resim Boyutlandırma

  MEBde ilsise resim atmadan önce resimlerinizi sadece üzerine sağ tıklayarak uygun ilsis boyutuna getirebileceğiniz güzel bir program.TeRaResim İlsis için Resim Boyutlandırma 1.

 • STOIK Smart Resizer

  STOIK Smart Resizer, dijital fotoğraflarınızın boyutlarını çeşitli metotlar kullanarak %1000 oranında kalitesini hiç bozmadan büyütmenizi sağlayan bir yazılım. Yazılımla resimleri her oranda küçültüp büyütebilirsiniz.

 • Exif Farm

  Exif Farm ile EXIF bilgileri oluşturabilir, EXIF bilgilerini görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

 • AX-Cursors

  AX-Cursors profesyoneller gibi imleç oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz. Özellikleri :Durgun imleçler oluşturabilme.Animasyonlu imleçler oluşturabilme.Etkili editör alanı.Yazılımlardaki imleçleri düzenleyebilme.