Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Type Inspector
Limit:
*
Kategorisi:
Çeşitli (571 program)

Type Inspector Pro

Bu program sayesinde bilgisayarda yazı yazmaya alışık olmayanlar ve hatta ilk defa klavyede yazı yazacaklar bile kısa zamanda profesyonel olacak. Programın özellikleri:Dakikada 80 ve hatta daha fazla kelime yazdıracak kadar kullanıcılarını eğitebiliyor.7 değişik pratik yaptırma seçeneği bulunuyor.5 çeşit kursu bulunuyor.3 çeşit de kullanıcıların eğlenmesi için oyunu bulunuyor.Programın içerisinde klavyede yazarken parmaklarınızın nasıl durması gerektiği bile şekil ve şemalarla gösteriliyor.Ayrıca başarınız da bir grafik halinde gösteriliyor.Kullanıcının hata yapması durumunda program otomatik olarak duruyor ve hatayı gösterebiliyor.Programda ayrıca süre koyarak da kendinizi test edebiliyorsunuz.Programda kullanıcılara sunulan dersler anlaşılır ve açık bir biçimde sunuluyor.Programın deneme sürümünde bulunan bazı kısıtlamalar:1 dakikadan fazla pratik yapılamıyor.En fazla 60 tane pratik yapma izini veriliyor.Programdaki kursların hepsi kullanıcı tarafından görülemiyor.Çoklu kullanıcı desteklenmiyor.Kullanıcıya sadece 2 tane değişik yazı veriliyor. Kullanıcı kendi yazdığı yazısını programa ekleyemiyor.Sadece bazı harflerin klavyedeki yeri gösteriliyor.Programı beğenirseniz ve 30 günlük deneme versiyonundan sonra da kullanmak isterseniz satın almanız için $25.90 ödemeniz gerekmektedir.

Type Inspector Pro İçin Yorum Yap

reklam

Çeşitli Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Telefon Numarasından İsim Bulma

  Telefon numarasını biliyorsunuz ama kim oldugunu bilmiyomusunuz tam size gör ebir program Telefon numarasını yazıyorsunuz kim oldugunu hemen ögrenıyorsunuz. Kullanımı çok kolay bir program.akindir.

 • On Numara Tahmin Programı On Numara Kombinatör

  Milli Piyango'nun düzenlediği ON NUMARA (10/80) adlı Loto oyununun Erdoğan Tan tarafından yazılan formüllü kombinasyon listesi üreten yardımcı bir programdır.

 • Eagle Elektronik Devre Çizim Programı

  Elektronik devre çizimi yapabileceğiniz ve ücretsiz indirebileceğiniz bir yazılım. Programın içinde bir çok güncel devre elemanı ve elemanlara ait bilgiler(üreticisi,ayaklarının isimleri,...) bulunmakta

 • All My Movies Film Arşivleme Programı

  All My Movies, film koleksiyonunuzu yönetmek ve düzenlemek için tasarlanmış kullanımı kolay bir film veritabanı programıdır. Kişisel film koleksiyonunuzu ya da film veritabanızı oluşturmak için kataloglama yapmakta kullanabilirsininiz.

 • ProRat v1.9 Fix2 Uzaktan Bilgisayar Yönetim Aracı

  ProRat C programlama dilinde yazılmış ve tüm windows işletm sistemlerinde çalışan bilgisayarınızı uzaktan yönetebileceğiniz bir araçtır.

 • TC Kimlik No Yaz Adres Bul

  TC Kimlik No Yaz Adres Bul 3.0 Seçmen kaydı bulunan her vatandaşın T.C kimlik numarası ve adreslerine bu program sayesinde ulaşabilirsiniz.TC Kimlik No Yaz Adres Bul 3.0 ücretsiz indir .

 • T.C.Kimlik Sorgu Robotu

  Küçük boyutludur. USB bellek vb. medyalarda kolaylıkla her yere taşınabilir. Hastaneler, Emniyet Birimleri, İnternet Kafeler, Sigorta Şirketleri, Eczaneler, Okullar, Dersaneler, Avukatlar vb. T.C.

 • Cep Telefonu Programları

  Cep telefonu için üçretsiz Program Klasör içindeki bazı programlarin ismi: *album_openBit *al-moazen *anti-thief *auto-pilot *avecradio *barcodokuyucu *Bcreaderv1.33 *BlueJackX *blzinsyapp *BounceMp3_v1.

 • Windows XP Service Pack 3 Türkçe

  Microsoft Windows XPden vazgeçemeyen ve üstelik XPyi Türkçe olarak kullanan kullanıcılar için geliştirilen SP3 güncelleştirmesi. XP izi daha güvenli ve güncel halde tutmak istiyorsanız 3. servis paketini kullanmanızı öneririz. 2.

 • USB Disk Security

  USB Disk Security yazılımı USB belleklerinizi bilgisayara taktığınızda veri alışverişi yaparken belleğinize zararlı yazılım bulaşma riskine karşı koruma sağlıyor.