Lisans:
Ücretli/Demo
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Turksa Yazılım
Limit:
*
Kategorisi:
Muhasebe (285 program)

Turksa SQL-Win Müşavir Paketi

VEDOP Projesine uygun olarak Serbest Muhasebeci ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlerin kullanımı için hazırlanmış kolay ve basit arayüzlü paket yazılımdır.SQL Genel Muhasebe, SQL Bordro-Personel,SQL İşletme Defteri ile SQL Müşavir Büro Takip paketlerini içermektedir.Tüm bildirgeler ve beyannameler e-devlet yapısına uygun XML olarak tek tuşla hazırlanabilmektedir.Özellikleri:- Tüm Resmi Defterlerde Firmalar arası bilgi aktarımı- Bordro-Personel ile entegrasyon- E-Beyanname ile otomatik beyan hazırlama- Tüm Mali Tablo ve Hesap Özetlerine elle müdahale ve saklama- Tüm raporları Excel ve Acrobat Reader(PDf) olarak hazırlama (otomatik mail dosyası oluşturur)- Mükelleflerin kiralarını tek tuşla defterlere atma- Serbest Meslek Makbuzu kesme- Makbuz Şablonunu elle sürükle bırak metoduna göre ayarlayabilme- Serbest Mesleğe otomatik kesilen makbuzları işleme- Mükellef Cari Takip ile mükelleflerin cari hesaplarını tutma- Büro Kasa ile muhasebe bürosunun kasasını ve masraflarını takip etme- Yedek alma ve Data bakımLisans Fiyatı : 2900 YTL Lisans Kiralama : 90 YTL

Turksa SQL-Win Müşavir Paketi İçin Yorum Yap

reklam

Muhasebe Kategorisi Çok İndirilenleri

 • E-Beyanname Browser Muhasebe Yardımcı Programı

  E-Beyanname Browser, serbest muhasebeci, serbest muhasebeci mali müşavir ve yeminli mali müşavirler için geliştirilmiş, işlerinizi kolaylaştıran, büronuzda vakit kazandıran yardımcı bir programdır.

 • Beyanname F(x) Kdv ve Muhtasar

  Yeni Kdv ve Muhtasar Beyannameleri hazırlandı.Her alan ve bölüm sağa-sola ve aşağı-yukarı kaydırılabilir.Alan ve bölümlerin yazı tipi değiştirilebiliyor.Baskı önizlemesi ile orjinal çıktıyı görebilme.

 • Memur Bordro Maaş Bordro Programı

  Kolay KullanımTek Ekranda Puantaj-Sicil Girişi3 türlü Maaş kağıt dökümüAylık ve Yıllık ListelerGeçmiş ayların Vergi MatrahlarınıEmekli Sandığı bilgilerini düzeltme ve yeni girişVergi İade BordrosuBanka için DisketYolluklarPersonel

 • Polisoft Sigorta Programı

  Sigorta şirketlerine bağlı acentelerin, ihtiyaçlarının incelenmesi neticesinde tasarlanmıştır. Pratik ve ihtiyaca yönelik fonksiyonları zaman ve personel tasarrufu sağlar.

 • Zirve Müşavir Paketi

  Genel muhasebe, demirbaş listesi, bordo-personel, geçici vergi beyanı, cari hesap, stok, KDV, işletme defteri gibi verileri kontrol edebileceğiniz gelişmiş bir muhasebe programı.

 • Mali Mevzuat Takip Programı

  Aynı ekranda vergi mevzuatı ile ilgili kanunları, tebliğleri, sirkülerleri, yönetmelikleri, iç genelgeleri, bakanlar kurulu kararlarını, özelgeleri, kanun hükmünde kararnameleri ve yargı kararlarını görüntüleyebilme imkanı sunar.

 • Maaş Durum Belgesi

  Personelinizin maaş durum belgesi için sadece adını, ünvanını ve maaş tutarını yazın. İsterseniz tek sayfaya bir kişi, isterseniz tek sayfaya iki kişilik çıktılar alabilirsiniz.

 • Sözleşmeli Personel Bordrosu

  Üreticiden :Bu program Devlet dairelerinde çalışan usta öğreticiler için hazırlanmıştır. Bu programla birden fazla kurulum işlemleri yapılabilir. Tamamen sınırsız ve ücretsizdir.

 • Değişken Faiz Hesaplama

  AktifMail.net ürünü olan bu yazılım ile reeskont işlemlerinde, ticari yasal değişken faiz oranlarını güncel bilgilere dayalı olarak kolayca hesaplayabilirsiniz.

 • ELKOM EkoSoft Mikro Ticari Ön Muhasebe Paketi

  ELKOM EkoSoft Mikro Ticari Ön Muhasbe Paketi ;Cari Hesap Takibi, Stok Takibi, Kasa - Finans Takibi, İrsaliye, Fatura, Çek / Senet Takibi, Banka Hesap Takibi, Sistem Araçları modüllerinden oluşur.