Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
TurkSA Yazılım
Limit:
*
Kategorisi:
Muhasebe (285 program)

TurkSA Esnaf Ticari Paket - Barkod Modüllü

BARCODE Modülü eklenmiştir. Bu Modülü alanlar hem barcode etiketlerini Laser/Deskjet yazıcılardan basabilecekler, hem de barcode tabanca ile Stok Giriş/Çıkış işlemlerini yapabileceklerdir. Stok takibi, stok grubu oluşturma, aynı anda stoklarınıza belli oranda fiyat farkı hesaplayabilme, stoklarınıza uygulanan KDV oranını tek tuşla düzeltebilme özllikleri bulunuyor.*Cari Hesap Girişi *Taksitli Satış Girişi*Senet Basımı*Fatura/İrsaliye Basımı*Çek/Senet Girişi*Kasa Takibi*Banka Hesapları Takibi*Demirbaş Girişi*İlgili Raporlamalar*Tahsil / Tediye Makbuzu*Çek/Senet giriş-çıkış bordroları*Birden fazla yazıcıyı aynı anda kullanılabilmektedir.*Terminallerin diskine veya diskete otomatik yedek alabilmektedir.*Özel Fatura Dİzaynı konmuştur, böylelikle istenilen yere toplam ve tutar yazdırılabilmektedir. *Pos Takibi, KDV Ayırma Tuşu, Çift İskonto Yapma Özelliği gibi seçenekler ilave edilmiştir. 5 Kullanıcılı Barkodlu Lisans 650 ytl(KDV Dahil)

TurkSA Esnaf Ticari Paket - Barkod Modüllü İçin Yorum Yap

reklam

Muhasebe Kategorisi Çok İndirilenleri

 • E-Beyanname Browser Muhasebe Yardımcı Programı

  E-Beyanname Browser, serbest muhasebeci, serbest muhasebeci mali müşavir ve yeminli mali müşavirler için geliştirilmiş, işlerinizi kolaylaştıran, büronuzda vakit kazandıran yardımcı bir programdır.

 • Beyanname F(x) Kdv ve Muhtasar

  Yeni Kdv ve Muhtasar Beyannameleri hazırlandı.Her alan ve bölüm sağa-sola ve aşağı-yukarı kaydırılabilir.Alan ve bölümlerin yazı tipi değiştirilebiliyor.Baskı önizlemesi ile orjinal çıktıyı görebilme.

 • Polisoft Sigorta Programı

  Sigorta şirketlerine bağlı acentelerin, ihtiyaçlarının incelenmesi neticesinde tasarlanmıştır. Pratik ve ihtiyaca yönelik fonksiyonları zaman ve personel tasarrufu sağlar.

 • Memur Bordro Maaş Bordro Programı

  Kolay KullanımTek Ekranda Puantaj-Sicil Girişi3 türlü Maaş kağıt dökümüAylık ve Yıllık ListelerGeçmiş ayların Vergi MatrahlarınıEmekli Sandığı bilgilerini düzeltme ve yeni girişVergi İade BordrosuBanka için DisketYolluklarPersonel

 • Zirve Müşavir Paketi

  Genel muhasebe, demirbaş listesi, bordo-personel, geçici vergi beyanı, cari hesap, stok, KDV, işletme defteri gibi verileri kontrol edebileceğiniz gelişmiş bir muhasebe programı.

 • Mali Mevzuat Takip Programı

  Aynı ekranda vergi mevzuatı ile ilgili kanunları, tebliğleri, sirkülerleri, yönetmelikleri, iç genelgeleri, bakanlar kurulu kararlarını, özelgeleri, kanun hükmünde kararnameleri ve yargı kararlarını görüntüleyebilme imkanı sunar.

 • Maaş Durum Belgesi

  Personelinizin maaş durum belgesi için sadece adını, ünvanını ve maaş tutarını yazın. İsterseniz tek sayfaya bir kişi, isterseniz tek sayfaya iki kişilik çıktılar alabilirsiniz.

 • Sözleşmeli Personel Bordrosu

  Üreticiden :Bu program Devlet dairelerinde çalışan usta öğreticiler için hazırlanmıştır. Bu programla birden fazla kurulum işlemleri yapılabilir. Tamamen sınırsız ve ücretsizdir.

 • Değişken Faiz Hesaplama

  AktifMail.net ürünü olan bu yazılım ile reeskont işlemlerinde, ticari yasal değişken faiz oranlarını güncel bilgilere dayalı olarak kolayca hesaplayabilirsiniz.

 • ELKOM EkoSoft Mikro Ticari Ön Muhasebe Paketi

  ELKOM EkoSoft Mikro Ticari Ön Muhasbe Paketi ;Cari Hesap Takibi, Stok Takibi, Kasa - Finans Takibi, İrsaliye, Fatura, Çek / Senet Takibi, Banka Hesap Takibi, Sistem Araçları modüllerinden oluşur.