Lisans:
Ücretli/Demo
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
TurkSA Yazılım
Limit:
*
Kategorisi:
Muhasebe (285 program)

TurkSA Bordro-Personel Paketi (EK3 Dahil)

2004 Yılı Mayıs Ayından Geçerli Olacak Olan EK-3 AYLIK PRİM ve HİZMET BELGESİ HAZIRLAMA, 5084 Sayılı Yatırım Teşvik Kanuna göre bildirge basabilme aynı anda 5073 Sayılı Kanuna görede çalışabilme özelliği, Çırak ve Stajerler için ayrı EK-3 AYLIK PRİM BİLDİRGESİ HAZIRLAMA özellikleri ilave edilmiş yeni sürüm bordro personel yazılımı.EK-3 AYLIK PRİM ve HİZMET BİLDİRGESİ ni İNTERNET ortamından e-bildirge olarak otomatik hazırlayıp gönderebilme özelliği de bulunmaktadır.Personel sicilini izlemek, ücret bordrolarını düzenlemek, yasal olarak zorunlu, çeşitli form ve almak ve personelle ilgili vergi iadesi, vizite kağıdı, sağlık belgesi vb. işlemleri yapabilmek için kullanılan program bölümüdür. Muhasebe ve İşletme ile bağlantılı çalışılır.Mevzuat değişikliklerine ayak uydurabilmek için değiştirilebilen parametreler bulunur. Gelir Vergisi Dilimleri, SSK Taban/Tavan Matrahları, SSK Prim Yüzdeleri.Tümüyle kullanıcıya özgü,firmanın yaptığı ek kesinti ve ödemeler belirlenebilir.Aylık ve Dört Aylık toplu bildirge basımı yapılabilir.Vergi iadesi için yıl sonunda hangi personelin ne miktarda fatura toplaması gerektiğini otomatik hesaplar ve Özel Gider İndirim Bordrosunu hazırlar.Güvenlik Destek Prim Bildirgesi hazırlar.*Kıdem ve İhbar Tazminatlarını hesaplar ve bordrosunu düzenler.Hizmet Akdi Sözleşmesi, İbraname gibi belgeleri basar.2004 Yılı ile İlgili Yasal Düzenlemeler Yapılmıştır. EK-7/2 Aylık İşsizlik Bildirimi Çizelgesi İlave Edilmiştir.5 Kullanıcılı Paket KDV Dahil 450.000.000 TL.

TurkSA Bordro-Personel Paketi (EK3 Dahil) İçin Yorum Yap

reklam

Muhasebe Kategorisi Çok İndirilenleri

 • E-Beyanname Browser Muhasebe Yardımcı Programı

  E-Beyanname Browser, serbest muhasebeci, serbest muhasebeci mali müşavir ve yeminli mali müşavirler için geliştirilmiş, işlerinizi kolaylaştıran, büronuzda vakit kazandıran yardımcı bir programdır.

 • Beyanname F(x) Kdv ve Muhtasar

  Yeni Kdv ve Muhtasar Beyannameleri hazırlandı.Her alan ve bölüm sağa-sola ve aşağı-yukarı kaydırılabilir.Alan ve bölümlerin yazı tipi değiştirilebiliyor.Baskı önizlemesi ile orjinal çıktıyı görebilme.

 • Memur Bordro Maaş Bordro Programı

  Kolay KullanımTek Ekranda Puantaj-Sicil Girişi3 türlü Maaş kağıt dökümüAylık ve Yıllık ListelerGeçmiş ayların Vergi MatrahlarınıEmekli Sandığı bilgilerini düzeltme ve yeni girişVergi İade BordrosuBanka için DisketYolluklarPersonel

 • Polisoft Sigorta Programı

  Sigorta şirketlerine bağlı acentelerin, ihtiyaçlarının incelenmesi neticesinde tasarlanmıştır. Pratik ve ihtiyaca yönelik fonksiyonları zaman ve personel tasarrufu sağlar.

 • Zirve Müşavir Paketi

  Genel muhasebe, demirbaş listesi, bordo-personel, geçici vergi beyanı, cari hesap, stok, KDV, işletme defteri gibi verileri kontrol edebileceğiniz gelişmiş bir muhasebe programı.

 • Mali Mevzuat Takip Programı

  Aynı ekranda vergi mevzuatı ile ilgili kanunları, tebliğleri, sirkülerleri, yönetmelikleri, iç genelgeleri, bakanlar kurulu kararlarını, özelgeleri, kanun hükmünde kararnameleri ve yargı kararlarını görüntüleyebilme imkanı sunar.

 • Maaş Durum Belgesi

  Personelinizin maaş durum belgesi için sadece adını, ünvanını ve maaş tutarını yazın. İsterseniz tek sayfaya bir kişi, isterseniz tek sayfaya iki kişilik çıktılar alabilirsiniz.

 • Sözleşmeli Personel Bordrosu

  Üreticiden :Bu program Devlet dairelerinde çalışan usta öğreticiler için hazırlanmıştır. Bu programla birden fazla kurulum işlemleri yapılabilir. Tamamen sınırsız ve ücretsizdir.

 • Değişken Faiz Hesaplama

  AktifMail.net ürünü olan bu yazılım ile reeskont işlemlerinde, ticari yasal değişken faiz oranlarını güncel bilgilere dayalı olarak kolayca hesaplayabilirsiniz.

 • ELKOM EkoSoft Mikro Ticari Ön Muhasebe Paketi

  ELKOM EkoSoft Mikro Ticari Ön Muhasbe Paketi ;Cari Hesap Takibi, Stok Takibi, Kasa - Finans Takibi, İrsaliye, Fatura, Çek / Senet Takibi, Banka Hesap Takibi, Sistem Araçları modüllerinden oluşur.