Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
MyPlayCity
Limit:
*
Kategorisi:
Spor (153 program)

Trial Bike Ultra

Motorsikletlerden ve engelli yarışlardan hoşlanıyorsanız, bu oyun tam sizin için olabilir? Motorsiklet dünyasında gerçekliğe yakın, karmaşık engeller, tümsekler ve 3 boyutluluk. Engelleri aşıp ileri aşamaya ulaşmak istiyorsanız dikkatli olmakta yarar var. Bir sonraki düzeye çıkabilmek için bir önceki yarışta iyi bir skor gerçekleştirmeniz gerekebilir. Motor dünyasını seviyorsanız motorların sesi şimdiden duyulmaya başlandı bile. Motor ve sesi, seni çağırıyor.İyi skor elde ettiğinizde adınızı en iyi 10 arasında web sitesine yazdırabilirsiniz.ÖzellikleriGöze çarpan hareketli grafiklerTam ekran ve pencere durumuArka plan müzik ve ses efektleriKlavye ve fareyle kontrolKullanıcı dostu arayüzYükleme ve kaldırma desteğiTeknik destekTamamen serbest (ücretsiz)Motor seçimi yapabilir; müzik ve sesleri açıp/kapatabilir; ülke adınızı veya kendi adınızı yazabilir; patron tuşuyla oyundan hemen çıkabilirsiniz (F12)

Trial Bike Ultra İçin Yorum Yap

reklam

Spor Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Mini Golf

  Çizgi film benzeri grafiklere sahip bir golf oyunudur. 10 bölüm boyunca golf yeteneğinizi test edebileceğiniz oyunda kontroller şu tuşlarla sağlanıyor. Güç:aşağı-yukarı oklar, Hedefleme:sağ-sol oklar ve Vuruş:space bar.

 • Death Rally Ücretsiz Araba Yarışı Oyunu

  Önceden beri oyunlarla ilgilenenler bu oyunu yakından tanırlar.Bu bir yarış oyunu.Fakat diğerlerinden çok farklı.Oyunda aracınıza silahlar monte edip hem yarışıyor hem de çatışıyorsunuz ve müthiş bir zevk alıyorsunuz.

 • GoofBall

  Uzay kavramı içindesiniz ve sağanızı ( yani masanızı ) sağa, sola oynatarak belli hedeflere ulaşmaya çalışıyorsunuz.akindir.

 • CM 03/04

  Ünlü spor - menajerlik oyunu Championship Manager'ın CM Season 03/04 adı altında piyasaya sürdüğü oyunun demo sürümüdür.

 • NBA LiVe 07

  gercekten cok güzel bir oyun şahsen denedim uzun zamandır aranızda yoktum cok kötü bir hastalık gecirdim ve yeni progrmlarla yeni bilgilerle karşınızdayım bu oyun gercektn cok güzel bir oyundur denedim ve size sunuyorum buyurun iyi eğlenceler

 • Bilardo

  Bu oyun ile çok kolay bir biçimde bilardo oynayabilirsiniz. Program görsel açıdan fazla iyi değil, oynanabilirlik seviyesi de biraz düşük olsa da boş zamanlarınız için iyi bir oyun. Oyunu tek kişi olarak, 2 kişi olarak oynayabilirsiniz.

 • FIFA 2005 Türkiye Süper Ligi

  Bu yama ile FIFA 2005 oyununuza 2004/2005 sezonu her ?eyiyle Türkiye Süper Ligi kurulmaktadyr. Yeni Eklenen Özellikler: - FIFA 2005 Oyununuz % 90 Türkçe'le?iyor. - Maçlarda oyuncularyn syrtlarynda isimleri do?ru bir ?ekilde gözüküyor.

 • Skidoo

  Yine bir MiniClip oyunu. Oyunda kar motoruyla karlı yollarda yarış yapıyorsunuz. Oyun elbette çok büyük değil. Ancak bence yine de güzel. innDirip kullanınca seveceğinizden eminim.

 • NHL

  EA Sportsun NHL serisinin son sürümü piyasaya çıktı... Bu son sürümünde grafikler ve efektler çok kaliteli. Bu nedenle boyutlu hızlandırıcılı ekran kartıyla çok daha iyi performans alabilirsiniz...

 • Polar Bowler

  turnuvada buzlar üzerinde kayarak devireceksiniz önünüzdekileri..Hem komik hemde çok eğlenceli olan bu 3 boyutlu oyun ile tüm keyfiniz yerinize gelecek.