Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Softplicity Development
Limit:
*
Kategorisi:
Ses - Görüntü Dönüştürücüler (226 program)

Total Audio Converter

Total Audio Converter, çok sayıda sesle ilişkili dosya biçimlerini kolay bir şekilde dönüştürmeye yarayan bir program. Elinizdeki şarkıların biçimlerini dönüştürerek, boyutlarının ufalmasını sağlayıp, CD'leri sürekli yanınızda taşımak zorunda kalmazsınız. Dönüştürülen ve boyutu ufaltılmış bazı dosya biçimlerini başka aygıtlara yüklemek için depolayabilirsiniz.Total Audio Converter'in bazı özellikleriToplu dönüştürmeHer bir dosyayı ya da daha fazla dosyayı dönüştürme işlemi yapabilirsiniz. Dosyaları seçmek için onay kutularını imleyin ya da tümünü seçin.Tüm ses dosyalarıTotal Audio Converter, sese ait 30'dan fazla ses biçimini destekler. Desteklediği dosya türlerini dönüştürebilir. Hedef biçimler WAV, MP3, OGG, WMA, APE, FLAC, MP4, AAC, MPC gibi. O sadece Mp3 ya da OGG dönüştürücüsü değil 30'un üstünde ses biçimini tanırRIP CD Ses CD'leri üzerindeki Audio biçimli parçaları MP3, WMA, WMV gibi popüler ses dosyalarına dönüştürüp, kalite ayarlamaları yaparak bilgisayarınıza kaydedebilmenizi sağlayan seçenektir.Yerleşik ses çalıcıTotal Audio Converter, yerleşik ses çalıcıya sahiptir. Önce şarkıları çalıp sonra dönüştürebilirsiniz. Dosya biçimleri arasında ayrım bulmak için bazen en iyi yol budur.Teknik bilgiye gereksinim yokTotal Audio Converter, kullanışlı olması için geliştirildi. Programı sihirbaz yardımıyla kullanmak kolay olduğundan, gerekli yerlerde size sormaktadır.Desteklediği dosya biçimleriMPEG Audio Layer format (MP3) Real Audio format (RA, RMM, RAM, RPM, RM, RMVBWAVE audio format (WAV) OGG file format (OGG) Audio Tracks format (CDA) Monkey's Audio format (APE, APL) Musepack formats (MPP, MPC, MP+) Windows Media Audio format (WMA) Free Lossless Audio Codec format (FLAC) Advanced audio coding (AAC, M4A) MPEG-4 international standard (MP4) True Audio codec (TTA) OptimFROG (OFR) Speex (SPX) WavPack (WV) MOD music (XM, IT, S3M, MOD, MTM, UMX) MO3 music (MP3/OGG compressed MODs) Not: Program korumalı Windows Media Audio (WMA), Real Audio (RA, RAX), Advanced Audio Coding (AAC) dosyaları telif hakkı sebebiyle desteklemez.Tam sürümü almak için fiyatı: 19.90 USD

Total Audio Converter İçin Yorum Yap

reklam

Ses - Görüntü Dönüştürücüler Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Mp3 Rm Converter

  Mp3 Rm Converter ile ses dosyalarınızın formatlarını değiştirebilir ve ses dosyalarınızın arasında format dönüşümü yapabilirsiniz.

 • Flv - Mp3 Dönüştürücü

  Elinizde flv dosyaları var ve içlerindeki ses dosyalarını almak mı istiyorsunuz ya da YouTube sitesinde bir klip gördünüz, şarkı çok hoşunuza gitti bunu mp3 olarak kaydetmek mi istiyorsunuz? flvmp3 dönüştürücü ile elinizdeki tüm flv dosyalarının içindeki

 • AVOne RM to Video Converter

  AVOne RM to Video Converter programi ile RM/RAM/RMVB formatlarini AVI, DVD, VCD, SVCD, MPEG1, MPEG2 formatlarina çevirebilirsiniz. Boyutu büyük mpeg dosyalarinizi istediginiz boyutlara parçalayabilirsiniz.

 • Allok Video to MP4 Converter

  Allok MP4 Converter, bir video biçimi dönüştürme yazılımıdır.Allok MP4 dönüştürücü, MP4 formatında bütün popüler video/film biçimlerini dönüştürerek, bu konularda kullanıcılara son derece yardımcı olan güçlü ve hazır bir video dönüştürücüsüdür.

 • Live

  Bu program sayesinde kişisel bilgisayarınızı profesyonel bir ses stüdyosuna dönüştürebiliyorsunuz. Ses dosyalarınızın Pitch-tempo özelliklerini rahatlıkla değiştirebiliyorsunuz.

 • Video Converter

  Video Converter 2007 Her türlü video dönüşümü yapabilen son derece kolay kullanımlı bir programdır.Her türlü video dönüşümü yapabileceğiniz ve aynı anda birçok video dönüşümüne imkan veren kullanımı son derece kolay bir video dönüştürme programıdır.

 • Foto2Video Converter

  Foto2Video Converter, dijital fotoğrafları videoya dönüştüren kullanışlı bir programdır. Bilgisayarınızda kayıtlı olan dijital fotoğrafları en iyi şekilde videoya dönüştürür. Dönüştürülen dosyalar *.AVI formatındadır.

 • AVI MPEG Video Converter

  AVI MPEG Video Converter ile çeşitli video formatları arasında dönüştürmeler yapabilirsiniz.

 • Bestel DVD Ripper

  Bu program ile CD / DVD veya bilgisayarınızda yer alan DVD video filmlerinizi AVI - Audio-Video Interleaved (*.avi), Xvid Movie (*.avi) , DivX Movie (*.avi) , VideoCD Format (*.mpg) , ASF - Advanced Streaming Format (*.

 • RM RMVB to AVI MPEG DVD Converter

  Allok RM RMVB to AVI MPEG DVD Converter, bir video biçimi dönüştürme yazılımıdır. Yazılım, RM/RMVB biçiminde bütün popüler video/film dosyalarını dönüştüren, kullanıcıya bu konularda son derece yardımcı olan güçlü ve hazır bir video dönüştürücüsüdür.