Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Tnet Bilişim
Limit:
*
Kategorisi:
Saat - Takvim - Ajanda (79 program)

Tnet CRM Client

Tanıtım:Üreticiden : Tnet CRM Client bilgisayarınızdan toplu kısa mesaj (sms) göndermenize olanak sağlayan bir masaüstü asistanıdır. Kayıtlarınızı saklayabileceğiniz bir telefon defteri, otomatik kısa mesaj ve hatırlatmalarınızı kaydedebileceğiniz bir ajanda bulunmaktadır. Telefon defterinize excel ortamından kayıtlarınızı aktarma ve programda kayıtlı kişileri excel ortamına kaydetmek mümkündür. Telefon defterinizdeki kayıtları gruplar şeklinde saklayabilirsiniz.Programın Ek Özellikleri :# İnternet Telefonu : Telefon defterinizde kayıtlı kişileri internet üzerinden arayabilirsiniz.# Otel Rezervasyon : Sistemde kayıtlı otellere rezervasyon yapabilirsiniz.# Al Sat İlanı : Satmak istediğiniz ürünleri yayınlayabilirsiniz.# Haberler : Rss destekli güncel haberleri okuyabilirsiniz.# Kur Bilgileri : Anlık kur bilgilerini öğrenebilir ve çapraz kur makinesi ile kurlar arası dönüşüm yapabilirsiniz.# Tv-Radyo : İnternet televizyonu izleyip radyo dinleyebilir ve flash oyunlar oynayabilirsiniz.Programın kullanımı ve özelliklerini bu linki tıklayarak inceleyebilirsiniz.Not : Programın bazı bölümlerini (toplu kısa mesaj gönderme, internet telefonu ile arama, otel rezervasyonu yapma, al sat ilanı verme) kullanabilmek için kayıt olmanız gerekmektedir. Programı açıp, Dosya-->Yeni Kayıt adımlarını izleyerek kayıt olabilirsiniz. Kayıt ücretsizdir.

Tnet CRM Client İçin Yorum Yap

reklam

Saat - Takvim - Ajanda Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Ajanda XP

  Ajanda XP güncellenmiş haliyle çok daha kullanışlı bir Elektronik Ajanda uygulaması. Günlük işlerinizi planlayabileceğiniz, önemli günlerinizi kaydedip günü ve saati geldiğinde sizi uyarmasını sağlayabileceğiniz oldukça yararlı bir program.

 • Sekreterim Hatırlatma Programı

  Tel. defterinizi gruplara ayirarak girebilirsiniz.Hatirlatmalari,dogum gunlerini,seyahat planlarini size zamani geldiginde hatirlatir.Dilerseniz zamani geldiginde sms ile cep telefonunuza iletir.Üstelik 1 yil sonra iletilmek üzere msj gönderebilmektedir.

 • Adres Türkiye Firmalar Rehberi

  200 Bin'den daha fazla firma kaydı içeriyor. Firmalar ana sektörler ve alt sektörler olarak gruplandırılmış, Firmaların; adres, telefon, faks, web adresleri, e-posta adresleri gibi ayrıntılı detayları da yer alıyor.Adres Türkiye Firmalar Rehberi 1.

 • Ejanda

  Ejanda ile dijital dünyanızda yepyeni bir devir başlıyor. Bilgisayarla yeni tanışmış birinin bile rahatlıkla kullanabileceği, bir profesyonelin bile ihtiyaçlarını karşılayabileceği yepyeni bir ajanda programı.

 • Firmatik Saat Ajanda

  Saat programını kullanarak alarm kurabilir, Ajanda programını kullanarak günlük yapmak istediğiniz işleri not alabilir, Adres programını kullanarak da kişilerinizin adres ve telefon bilgilerini saklayabilirsiniz.

 • Uşak

  Uşak, bir ajanda uygulaması olmasına rağmen, notlarınızı tutabileceğiniz şifreli defterin yanısıra elinizin altında bulunması gereken araçları birarada toplayan bir organizasyon ve planlama yazılımıdır.

 • Ajandam

  Ajanda, telefon defteri, ingilizce sözlük, yapılacaklar listesi. program ile internet bağlantısı olmadan, posta kodu( tüm mah. ve köyler ), telefon kodları, plaka kodları, ülke kodları, bilminmesi gereken numaralar( üç haneli ).

 • Dakik

  Dakik, istediğiniz zamanda sizi uyaran, alarm hizmeti veren küçük ve basit programdır. Bilgisayar başında çok oyalanıyorsanız ve unutkansanız bu program size göre.

 • Click Tray Calendar Türkçe Yama

  Sitemizde bulunan

 • Calendar Builder

  Kendi takviminizi mi yapmak istiyorsunuz? Ben daha yaratıcıyım diyorsanız işte size çok hoş bir program. Bu program, size kendi takviminizi oluşturmanıza yardım ediyor. Takvimi yaparken grafikler, simgeler ekleyebilirsiniz.