Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
download1.pegasys
Limit:
*
Kategorisi:
Ses - Görüntü Düzenleyiciler (63 program)

TMPGenc Encoder XPress

Kolay kullanımı ve gelişmiş özellikleri ile gelişmiş bir video işleme programı.Özellikleri:-Teknik sihirbazı sayesinde kolayca videolar oluşturabilirsiniz-Oluşturduğunuz videolarınızı Dvd formatında kaydedebilirsiniz.-AC-3 plug-in'i sayesinde videolarınıza AC-3 audio ekleyebilir böylece kaliteli ses elde edebilirsiniz.-MPEG-1 MPEG-2 formatları arasında yüksek kalitede dönüştirme yapabilirsiniz.-Beraberinde gelen efektler sayesinde videolarınız arasında yumuşak geçişler oluşturabilirsiniz.-Filtreleme özelliği ile videolarınız üzerinde görüntü ayarları yapabilirsiniz.-Windows media/audio (wma, wmv) desteği mevcuttur.-Desteklediği video formtaları: avi, Dv, mpg, mpeg1, mpeg2, wmv.-Desteklediği ses formatları: mp3, wav, wma.AKindir.Com download dowland indir

TMPGenc Encoder XPress İçin Yorum Yap

reklam

Ses - Görüntü Düzenleyiciler Kategorisi Çok İndirilenleri

 • AVIAddXSubs

  Gelişen teknoloji ile artık büyük ekranlı televizyonlarda DivX oynatıcılar sayesinde DivX keyfi yaşanabiliyor. Fakat bilgisayardaki kontrol ve düzenleme seçeneklerinin DivX player üzerinden yapılamadığıda bir gerçek.

 • Ace Video Workshop

  Ace Video Workshop, kolay kullanımlı bir video düzenleme yazılımıdır. Video dosyaları arasında dönüştürme işlemi yapabilmesinin yanı sıra, küçük boyutlu dosyaları birleştirme işlemi de yapabilmektedir.

 • AVI ReComp

  AVI ReCompprogramı AVI dosyalarınızı yeniden sıkıştırmanıza olanak sağlayan ücretsiz bir program.

 • Allok Video Splitter

  Bu program sayesinde AVI, DivX, VOB, DAT, ASF, WMV, MPEG-1/2/4 biçimindeki video kliplerinizi istediğiniz yerden kesip, kaydedebilirsiniz. Program kolay ve kullanışlı bir arayüze sahiptir.

 • Camtasia Studio

  Camtasia Studio, monitörde yaptıklarınızı video olarak kaydeden güzel bir yazılım.

 • 123 Video Converter

  123 Video Converter güçlü ve kolay kullanımlı bir video dosyası biçim dönüştürme yazılımıdır. Video dosyaları arasında dönüştürme yapabilmesinin yanı sıra, parçalama ve birleştirme işlemleri de yapabilmektedir.

 • AltoMP3 Gold

  AltoMP3 Gold, müzik CD'lerinden dijital müzikleri çıkartarak MP3'lere çevirme ve size mükemmel kopyalar temin etme olanağı verir. Yüksek sıkıştırma hızı ve yüksek kalite sağlayan ücretsiz bir proje olan LAME MP3 kodlayıcısını kullanır.

 • Ace MP3 Ripper

  Ace MP3 Ripper ile audio tracklerinizi wav ya da mp3 formatına çevirebilirsiniz. Kategorisindeki diğer yazılımlarla karşılaştırıldığında Ace MP3 Ripper programı daha kaliteli, daha hızlı ve daha kolay kullanımlıdır. Programın satış fiyatı 15 dolardır.

 • AV Voice Changer Software Diamond Edition

  AV Voice Changer gerçek zamanlı bir ses değiştiricisi.

 • Ulead VideoStudio

   Ulead Visual Studio bir video işleme ve görüntüleme programıdır. Özellikleri :-Videolarınız üzerinde düzenleme yapabilirsiniz.-Video formatları arasında çeviri yapabilirsiniz.-DVD menüleri hazırlayabilirsiniz.