Lisans:
Ücretli/Demo
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Lionhead Studios
Limit:
*
Kategorisi:
Çocuklar İçin Oyunlar (75 program)

The Movies

İzlediğiniz veya aklınızda planladığınız tüm filmlerin yapımcısını oynadığınız bir oyun düşünün. Bir film stüdyosunu yönettiğinizi ve kendi artist/aktrist'lerinizi yaratıp film çektiğinizi. Hatta sıfırdan bir yönetmen kariyeri oluşturup Oskar'ı aldığınızı düşünün. Ne dersiniz, böyle bir oyunun düşüncesi bile eğlenceli geliyor değil mi?The Movies ile artık tüm sinema fanatikleri ekranları başından da istedikleri filmleri çekebilme imkanına ve bir film stüdyosunun içindeki herşeye sahip olabilecekler. Bu oyunda kendi film kurgunuzu kendiniz yaratacak, istediğiniz sahneleri istediğiniz oyuncular ile çekecek, seti kendiniz kuracak, tüm set çalışanlarını yönetecek, hatta oyuncu kaprisleri ile bile karşılaşacaksınız. Oyun, gerçekten de bir film stüdyosunda neler yaşanabiliyorsa aynısını bilgisayarımıza taşımayı başarmış. Oyuncularınız o kadar gerçekçiler ki, rol arkadaşı çok yaşlı diye yüzünüze su fırlatabiliyor, vücut ölçülerinden şikayet edip operasyon geçirmeyi isteyebiliyor (ve bunu da oyunda yapabiliyorsunuz), cinsellik içeren sahnelerde oynamayı bile reddedebiliyorlar. Oyunda çekeceğiniz filmler de özenle kurgulanıp film olarak size gösterilebiliyor. Dilerseniz kendi resminizi kullanıp bir terminatör, bir kasaba şerifi ya da bir polis tarafından vurulan yasadışı silah kaçakcısını bile oynayabiliyorsunuz böylece. Oyun içinde yapacaklarınız sadece film çekmekten ibaret değil. Rakip stüdyolara karşı da uyanık olmalısınız. Sizin stüdyonuzda olan bitenden haberdar olmak ve yeni geliştirdiğiniz efekt teknikleri ile baş aktörünüzü ele geçirmek için sürekli fırsat kolluyor olacaklar.İşte Hollywood hakkında ne duyduysanız karşınıza getiren bir oyun The Movies. Başarılı bir yönetmen, sinema eleştirmeni ya da bir senaryo yazarı. Bu oyunda bir sinema tutkunu olarak hayaliniz ne ise onu oynamak şansına sahipsiniz...Movies oyununun ayrıntılı özellikleri :Film dünyası lideri olun : Kendi stüdyonuzu yaratın ve geçmiş sinema tarihinden günümüze kadar geliştirin.Kendi filmlerinizi yaratın : Macera veya Sınırsız oyun kiplerinde hayalinizdeki filmi tamamen kendi düşünceleriniz ile oluşturun.Takım ve oyuncularınızı yönetin : Çaylak oyuncuları geliştirip bir sinema idolü yapın, veya istemediklerinizi kovun.Sınırsızca oynayın : The Movies ile çok çeşitli film kurguları yapıp saatlerce sıkılmadan bilgisayar başında kalın. Dilediğiniz herşeyi kişisel zevkinize göre yeniden düzenleyin ve normal bir stüdyodaki yaşam nasılsa, bunu herşeyi ile evinizde yaşayın.Eserlerinizi paylaşın : Yarattığınız filmleri internette arkadaşlarınız ile paylaşarak sanal dünyanın tanınan yönetmeni olun.Not : Oyunun bu demo sürümünde 2 oyun modunun birer bölümünü oynayabiliyorsunuz.

The Movies İçin Yorum Yap

reklam

Çocuklar İçin Oyunlar Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Monaco Supermarché

  Need For Speed 5 Porsche için yapılmış olan bir yol yaması. Oldukça zevk verici olan bu yolu mutlaka deneyin.

 • The Movies

  İzlediğiniz veya aklınızda planladığınız tüm filmlerin yapımcısını oynadığınız bir oyun düşünün. Bir film stüdyosunu yönettiğinizi ve kendi artist/aktrist'lerinizi yaratıp film çektiğinizi.

 • iRod

  Yummy Media Inc. firması eğlenceli bir masaüstü oyunuyla karşımızda. Oyunun birçok özelliği var. Araba alarmı var, aracınıza üç çeşit renk verebilirsiniz; ama en güzel yanı yüksek hız yapabilirsiniz. Yalnız aracı kontrol etmek biraz zor.

 • Tonka Construction 2

  Bu oyunda dağların eteklerine yada size verilen yerlere bir ev yada yol kurmaya çalışıyorsunuz. 12 farklı aracın bulunduğu bu oyunda bozuk yollarıda onarabiliyorsunuz.En Düşük Sistem Gereksinimleri:Pentium 133 MHz işlemciDirectx 6.

 • Skycar

  RichEdDemo Application üreticisi Skycar adlı oyunuyla karşımızda. Oyunda bir uçak yönetiyorsunuz, yani uçak simülasyonu oyunuyla karşı karşıyayız. Sesler, grafikler güzel;fakat kontrol zor. Uçak hızlı uçtuğu için kontrole çok dikkat etmek gerekiyor.

 • Luxury Liner Tycoon

  Luxury Liner Tycoon bu oyunda kendinize bir seyahat gemisi tasarlayabilirsiniz. Size verilen para ile kendinize bir gemi alıp zamanla o gemiye yeni şeyler ekleyerek güzelleştirebilirsiniz.

 • Flymo Racers

  Oyundaki amacınız, çim biçmek. Biçtiğiniz, çime göre para alıyorsunuz. Süre bittiğinde kim fazla para kazandıysa oyunu kazanıyor. Bu oyunu iki kişi veya bilgisayara karşı oynuyorsunuz.

 • Test Drive

  Test drive 4. Demo olamsına rağmen oldukça zevkli anlar geçirebileceğiniz bir araba yarışı.Oyunda 2 adet araba seçebiliyorsunuz.1.'si: Viper, 2.'si ise shelby Cobra.. İyi yarışlar...

 • Harrier Strike

  Harrier tipi uçağınızla oyunda gösterilen bütün hedefleri yıkmak zorundasınız. Grafik ve ses akımları üçüncü boyutla özdeşleşmiş bir oyun. Ayrıca bu oyunun diğer bir özelliği ise inndir.

 • Mall Tycoon 2 Deluxe

  Mall Tycoon 2 Deluxe, bu oyun Mall Tycoon 2'nin geliştirilmiş ve daha yeni sürümü. Bu oyunda amacınız bir alış-veriş merkezi kurmak. Alış-veriş merkezine bu sürümünde yeni dükkanlar eklenmiş tam olarak 450 farklı dükkanın bulunduğu bu oyunda.