Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Golaks Yazılım
Limit:
*
Kategorisi:
Sektörel (186 program)

TekSerPro

TekSerPro bilgisayar firmaları için geliştirilmiş kullanımı oldukça basit teknik servis takip ve periyodik bakım anlaşmaları takip sistemidir. Sistem içerisinde kullanım kolaylığı ve veriye hızlı ulaşım baz alınmış ve bu mantıkla programlanmıştır.Program ilk çalıştığında karşınıza şifre sorgu ekranı gelir, bu ekran programa girişi sağladığı gibi aynı zamanda kullanıcıya ait yetkileri de analiz ederek giriş yapan kullanıcının programa erişim yetkilerini kısıtlar veya açar. Eğer deneme sürümü kullanıyorsanız ilk giriş kullanıcı adı ve şidreniz GOLAKS'tır. Bu kullanıcı adı ve şifre tüm yetkiler ile donatılmıştır ve programın tüm bölümlerine erişim sağlayabilir. Lütfen ilk girişten sonra yeni bir kullanıcı tanımlayıp bu kullanıcıyı silin, sistem büyük küçük harfe duyarlıdır, bu yüzden şifre girişinizde dikkat ediniz.Kullanıcı Adı : GOLAKSŞifre : GOLAKSMüşteri Tanımlama İşlemleri:# Yeni Müşteri Ekle# Müşteri Bilgileri Düzenle# Müşteri Sil# Müşteri AramaTeknik Servis İşlemleri:# Servis Ekle# Aktif Pasif Servisler# Servis Analiz# Servis Raporları# Görüntü Ayar ModuDestek Sözleşmesi İşlemleri:# Müşteri Ekle# Müşteri Çıkar# Destek Süresi# Aktif / Pasif Destekler# Destek Sözleşmesi# Destek RaporlarıProgram 30 günlük deneme sürümü olarak size verilmektedir. 30 gün sonunda sistem kendini otomatik olarak kapatacak ve lisans girişi yapılana dek açılmayacaktır. Lisans işleminizi tamamladığınız anda girdiğiniz tüm verilere ulaşma şansına sahip olacaksınız.Programa ve bundan sonra yapılacak tüm güncellemelere 69 YTL karşılığında sınırsız sahip olabilirsiniz.

TekSerPro İçin Yorum Yap

reklam

Sektörel Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Otello Otel Otomasyonu

  Otel, Motel, Han, Pansiyon, Bekar Odaları, Kamp, Kamping, Tatil Köyü ve benzeri her türlü özel veya resmi konaklama yerlerinde kullanabileceğiniz otomasyon programı.

 • Octasis [Sağlık Ocağı Takip Sistemi]

  Octasis 1.0 bir sağlık ocağı takip sistemidir.Bazı özellikleri şunlardır. 1.ETF(Ev halkı Tespit Fişi) kayıtlarını tutar 2.Bu ETF kayıtlarına göre Yıl Ortası Nüfusu birkaç tıklamayla hesaplar. 3.Aşı kayıtlarını tutar. 4.

 • Bürobot

  Bürobot Sevk, İzin, Ajanda, İmza Çizelgesi, Evrak Dağıtım vb. işlerinizi yapabilen ücretsiz bir büro programıdır.

 • Santrifüj Pompa Hesap Programı

  Makine Mühendislerine ait Santrifüj Pompa Hesaplarını yapmaktadır.Santrifüj Pompa Hesap Programıakindir.

 • OkulSoft İlköğretim Öğrenci İşleri Programı

  OkulSoft programı, öğrenciyi kayıttan diplomaya kadar takip edebilmeniz için hazırlanmış son derece profesyonel, esnek, hoş görünümlü ve çok kolay kullanılabilen bir ilköğretim öğrenci işleri programıdır.

 • MailWasher Pro

  MailWasher Pro, birden fazla e-posta adresinizi takip etmenize olanak tanır. Size gelen postaları henüz size ulaşmadan virüslere ve tehlikeleri dosyalara karşı tarar.

 • Skype (Mac OS X)

  Üreticiden : Skype, İnternet üzerinden ücretsiz konuşmanızı sağlayan küçük bir yazılımdır.Dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi birini ücretsiz arayabilirsiniz. Bunu her zaman yapabilirsiniz.

 • Optik Okuyucu Sistemi (OptikOS)

  Otomatik veya elle beslemeli bir tarayıcı (scanner) ile çalışan optik okuyucu sistemi optik formlarınız tükenmez kalemle işaretlenmiş, buruşmuş, kağıt okuyucuya eğri gitmiş, optik form matbaadan hatalı basılmış, hatta optik formlarınız fotokopi ile çoğalt

 • AKKARINCA Profesyonel Dernek Yönetim Sistemi

  - Resimli Üye Kaydı, Detaylı Üye Raporları- Kişi ve Firma İletişim Bilgileri- Detaylı Üye Arama ve Bulunan Kriterlere Göre SMS , Mail Yollama- Resimli Üye Kimlik Kartı Basımı , Etkinlik Kartı Basımı- Aylık veya Yıllık Üye Aidat Yönetim Sistemi- Dernek Gel

 • Orbim Dershane Otomasyonu

  TANIMLAMALARÖĞRENCİ İŞLEMLERİÖğrenci GirişleriÖğrenci KayıtTahsilatDevamsızlıkREHBERLİKÖdev TakipEtütlerOKS & ÖSS Puan HesabıSINAV İŞLEMLERİSınav Ölçme ve DeğerlendirmeBina TanımlarıOtomatik Öğrenci YerleştirmeSınav ListeleriÖğrenci KarneleriKASA İŞLEMLER