Lisans:
Özellik Kısıtlamalı
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Net Bilgi Ltd. Şti.
Limit:
Sınırlı kullanım
Kategorisi:
Muhasebe (285 program)

TeknoPOS Mağaza ve Market Çözümleri

Profesyonel sektörel yazılımlar üreten firmamız özel yazılımlar konusunda da birçok firmaya hizmet vermektedir. Konusunda uzman kadrosuyla hizmette kaliteyi her zaman en ön planda tutarak hareket etmektedir. Marketler, konfeksiyon mağazaları, züccaciye mağazaları, barkod terazi imalatçıları, nalburlar, ekmek fabrikaları, saraciye üreticileri, PVC kart imalat sektörü firmaları, dernek ve öğretmen evleri, noterler, belediyeler, bankalar, sigorta kuruluşları, tekstil imalat sektörü ve GSM marketler için paket program veya özel yazılım çözümleri sunmuş bulunmaktayız. İnternet/e-ticaret konusunda yazılım çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Tüm bilişim sektörü kuruluşlarını bayilerimiz arasına katılmaya davet etmekteyiz.

 

Tekno POS Hakkında

 

TEKNO POS Market ve Mağaza Otomasyon Programı'nın sağladığı kullanıcı dostu ortam sayesinde kısa zamanda iyi bir kullanıcısı olursunuz.

 

Stok takibinden raf etiketi basımına, çek tahsilatından kasa/banka işlemlerine kadar ihtiyaç duyduğunuz her şey bu programda var.

 

Popüler yazarkasa ve terazileri tanır. Tek program tüm cihazlarla haberleşir. İnternet üzerinden şubeleri yönetir.

 

Gelişmiş raporlama seçenekleri ile ihtiyacınız olan tüm bilgiler hemen elinizin altında. Depo envanterlerinden, en çok ve en az satılan mallara kadar birçok kullanışlı rapor ile hizmetinizdedir.

 

Tekno POS Genel Özellikleri   

Stok, cari, fatura, irsaliye, sipariş, üretim. 

 

Çoklu depo destegi, kâr/zarar analizi.

 

Çek/senet ve kasa/banka takibi 

 

Esnek raporlama ve filtreleme imkanı (text, xls, dbf) 

 

Gelişmiş arama yeteneği

 

Tüm popüler terazilerle haberleşme yazarkasa ve

Olivetti OL-7000, Olivetti OL-5000, OL5700, OL6000, OL6010, IBM Entry, Sharp ER-A495T, INTER MPOS 2001, IBM 4694, IBM SURE ONE, CAS LP1, CAS LP2, DENSI NETS, MINERVA, EPELSA, HANA, DIGI SM25, DIGI SM80, TESS PT30, OLIVETTI PT15, TESS DSP585, BIZERBA, ISHIDA, TOLEDO? 

 

Faturada mal fazlası hesabı. 

 

Çoklu satır ve dip toplam iskontosu imkânı. 

 

Internet üzerinden şube yönetimi. 

 

PC?den pratik barkodlu ve kârlı satış. 

 

Sınırsız ödeme türü desteği (nakit, kart, kupon?) 

 

Esnek yetkilendirme seçenekleri. 

 

Otomatik yedekleme ve bakım. 

 

 

 

Mal alıminda sizi yönlendirir. En çok satılan malları tespit ederek doğru mala yatırım yapmanızı sağlar. Satılmayan ürünlerin stoklanmasını engeller. Data terminaller ile haberleşerek pratik stok sayımı ve kontrolünde yardımcınız olur.

 

 

 

Vadesi gelen çek ve senet tespit edip sizi uyarır. POS tahsilatlarını komisyon keserek anında veya vadesini bekleyerek komisyon kesmeden ana hesabınıza aktarır.

 

 

 

Raf etiketi basılması gereken ürünleri otomatik tespit eder ve basar. Kasadaki fiyatlar ve etiketlerin birbiriyle uyumlu olmasını garantiler. Görsel tasarım yetenekleri sayesinde istediğiniz etiketi kısa sürede tasarlar.

 

 

 

Yazarkasalarla ve terazilerle mükemmel haberleşir. Fiyatların aynı olmasını garantiler. Tek programdan tüm cihazları yönetmenin konforunu yaşarsınız.

 

 

 

Tek merkezden tüm şubelerinizi internet üzerinden yönetir. Stok, cari, fatura gibi birçok veriyi iki yönlü transfer ederi Merkez, şubeyi depo olarak izleyebilir. Şubelerde aynı ürüne farkli fiyat uygulayabilir.

 

 

 

İsyerinizin karlılık durumunu grafikler ile görsel olarak izleyebilirsiniz. Gelişmeleri günlük, haftalık ve aylık olarak görüntüleyebilirsiniz.

 

 

 

Yüksek performanslı 32bit mimari.

 

On binlerce hazır barkodlu stok kartı.

Fatura, irsaliye, sipariş ve üretim takibi.

Nakit / çek / senet / yemek kuponu...v.s takibi.

Tüm barkodlu yazarkasalarla ve POS cihazları ile uyumlu. 

Olivetti OL-6010, OL-6000, OL-5700, OL-5000.

Sharp ER-A495T.

Teknoline 2000.

 InterPOS.

EsPOS.

Tüm barkodlu terazilerle uyumlu.

Cas LP modelleri ile direkt haberleşme imkanı.

Olivetti PT-15 barkodlu terazi.

Tess DSP585 barkodlu terazi.

Digi barkodlu terazi (tüm modeller).

Her türlü yazıcıdan otomatik barkodlu/barkodsuz raf ve ürün etiketi basabilme.

Tüm paralel port barkod yazıcıları destekler. Tüm Datamax seri port barkod yazıcıları destekler(Allegro2, Ovation, DMX, Prodigy, XL, Titan, PExx...).

Sınırsız ek fiyat tanımlama imkanı. Eski satış fiyatlarını görebilme.

 

GSM Cep telefonu satıcıları için IME ve özel vergi desteği (TGM kullanım, TGM ruhsat, E.K.P, Ö.İ.V, ... v.s. gibi sınırsız sabit ve orantısal vergi tanımlama imkanı). Telefon fiyatını kart fiyatına göre değiştirebilme özelliği. (kontürlü için x, normal hat için y fiyat gibi). IME'ye göre seri no takibi.

Çok pratik fiyatlandırma. Alış faturasında otomatik olarak satış fiyatını hesaplama ve istenen rakama yuvarlama imkanı.

Dövizli fiyattan satış desteği. Çoklu depo desteği.

Her türlü toplu bilgi değişikliği (toplu fiyat değişikliği gibi).

Çok esnek satış analizleri ve grafikleri.

Internet üzerinden şubelerin kontrolü, anlık günlük ciro takibi, mesajlaşma, her türlü veri alış verişi.

En çok ve en az satılan ürünler.

 

Esnek sınırsız raporlama imkanı.

TeknoPOS Mağaza ve Market Çözümleri İçin Yorum Yap

reklam

Muhasebe Kategorisi Çok İndirilenleri

 • E-Beyanname Browser Muhasebe Yardımcı Programı

  E-Beyanname Browser, serbest muhasebeci, serbest muhasebeci mali müşavir ve yeminli mali müşavirler için geliştirilmiş, işlerinizi kolaylaştıran, büronuzda vakit kazandıran yardımcı bir programdır.

 • Beyanname F(x) Kdv ve Muhtasar

  Yeni Kdv ve Muhtasar Beyannameleri hazırlandı.Her alan ve bölüm sağa-sola ve aşağı-yukarı kaydırılabilir.Alan ve bölümlerin yazı tipi değiştirilebiliyor.Baskı önizlemesi ile orjinal çıktıyı görebilme.

 • Memur Bordro Maaş Bordro Programı

  Kolay KullanımTek Ekranda Puantaj-Sicil Girişi3 türlü Maaş kağıt dökümüAylık ve Yıllık ListelerGeçmiş ayların Vergi MatrahlarınıEmekli Sandığı bilgilerini düzeltme ve yeni girişVergi İade BordrosuBanka için DisketYolluklarPersonel

 • Polisoft Sigorta Programı

  Sigorta şirketlerine bağlı acentelerin, ihtiyaçlarının incelenmesi neticesinde tasarlanmıştır. Pratik ve ihtiyaca yönelik fonksiyonları zaman ve personel tasarrufu sağlar.

 • Zirve Müşavir Paketi

  Genel muhasebe, demirbaş listesi, bordo-personel, geçici vergi beyanı, cari hesap, stok, KDV, işletme defteri gibi verileri kontrol edebileceğiniz gelişmiş bir muhasebe programı.

 • Mali Mevzuat Takip Programı

  Aynı ekranda vergi mevzuatı ile ilgili kanunları, tebliğleri, sirkülerleri, yönetmelikleri, iç genelgeleri, bakanlar kurulu kararlarını, özelgeleri, kanun hükmünde kararnameleri ve yargı kararlarını görüntüleyebilme imkanı sunar.

 • Maaş Durum Belgesi

  Personelinizin maaş durum belgesi için sadece adını, ünvanını ve maaş tutarını yazın. İsterseniz tek sayfaya bir kişi, isterseniz tek sayfaya iki kişilik çıktılar alabilirsiniz.

 • Sözleşmeli Personel Bordrosu

  Üreticiden :Bu program Devlet dairelerinde çalışan usta öğreticiler için hazırlanmıştır. Bu programla birden fazla kurulum işlemleri yapılabilir. Tamamen sınırsız ve ücretsizdir.

 • Değişken Faiz Hesaplama

  AktifMail.net ürünü olan bu yazılım ile reeskont işlemlerinde, ticari yasal değişken faiz oranlarını güncel bilgilere dayalı olarak kolayca hesaplayabilirsiniz.

 • ELKOM EkoSoft Mikro Ticari Ön Muhasebe Paketi

  ELKOM EkoSoft Mikro Ticari Ön Muhasbe Paketi ;Cari Hesap Takibi, Stok Takibi, Kasa - Finans Takibi, İrsaliye, Fatura, Çek / Senet Takibi, Banka Hesap Takibi, Sistem Araçları modüllerinden oluşur.