Lisans:
Ücretli/Demo
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Tarma Software Research
Limit:
*
Kategorisi:
Sistem Araçları (205 program)

Tarma QuickInstall

Tarma QuickInstall hızlı, Microsoft Windows'ta çalışan çok sıkıştırılmış kur dosyaları hazırlayan, tam özellikli, temiz arayüzlü, kaldırma programı hazırlayan, çoklu dilli, senaryo gerektirmeyen kur dosyası hazırlayıcısıdır.Yazılımın Özellikleri:Profesyonel kur dosyaları hazırlama(sadece 69 kilobaytlık)Kaldırma programı hazırlama (Windows'un herhangi bir sürümünde programı sorunsuz kaldırmak için)Birkaç dakikada yükleme paketi hazırlama(TIN İnşa geliştiricisi ile)Çoklu dil desteği(Yazılım Türkçe değil; ancak hazırlayacağınız yükleme dosyaları Türkçe)Şifre korumasıBasit dosya imalatı(Internetten güvenli dosya aktarımı için Authenticode® desteği, CD-ROM hazırlama...)Bir düğmeyle(F7) yükleme dosyasının inşasına başlamaSenaryo bilmenize gerek kalmadan yükleme dosyaları hazırlayabilmeSürükle-Bırak desteğiINI dosyaları için giriş desteğiKayıt girişi için destekActiveX denetimi desteğiGüncellenebilme desteğiWinHelp yardım dosyası desteğiÜrünün tam sürümü 99 dolar.

Tarma QuickInstall İçin Yorum Yap

reklam

Sistem Araçları Kategorisi Çok İndirilenleri

 • System Information Viewer

  System Information Viewer hem Windows, hem ağ hem de donanımsal bilgileri (CPU, PCI, USB vb) size sunan araçlar içeriyor.System Information Viewer 3.

 • DirectX 9

  Microsoft'un genel olarak oyunlar için ürettiği yazılımın bu sürümünde grafik tabanlı uygulamalar için de destek sunması oldukça hoş. Ancak tabiki bir OpenGL teknolojisiyle karşılaştırılamaz.

 • TransMac

  Windows için üretilmiş bir çözüm aracı olan TransMac ile Macintosh formatındaki disk sürücülerini, flash bellekleri, CD ve DVD'leri, yüksek yoğunluktaki disketleri, dmg ve sparseimage dosyalarını düzgün bir şekilde açabilir, gerekli düzenlemeleri ve bazı

 • StyleXp

  StyleXp ile window xp,nizin tüm ayarlarını, fare görünümünü değişme, explorer görünümü, duvar kağıdı, butonları değişme gibi bir çok özelliği var. Kısacası Windows XP nin tüm ayarlarını çok kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

 • Windows XP Service Pack

  Windows service pack 2 güvenlik güncellemesi

 • BGEye

  BGEye, bilgisayarınızın sistem özelliklerini gösteren bir programdır.Bu program sisteminizin tüm özelliklerini masaüstünde duvar kağıdı olarak gösteriyor. Bu sayede ihtiyaç olduğu zaman tüm bilgiler gözünüzün önünde oluyor.

 • PC INSPECTOR File Recovery

  Program FAT 16/32 ve NTFS dosya sistemlerini desteklemektedir. Boot sektör veya FAT silinmiş yada zarar görmüş olsa dahi disk bölümlerini otomatik olarak bulur.

 • EVEREST Corporate Edition

  EVEREST Corporate Edition ağa bağlı bilgisayarlar üzerinde ağ denetimi yapabilen bir sistem bilgilendirme yazılımıdır.

 • Microsoft Software Inventory Analyzer

  Microsoft lisanslarınızı kontrol eden bir program. Program ile Microsoft tarafından yapılmış ve yerel makina veya ağ üzerinden tüm makinalardaki lisansları kontrol edebiliyorsunuz.

 • Java Sanal Makinesi java

  Java Sanal Makinesi ile windows un tüm sürümleri dahil bütün Java uygulamalarini çalıştırabilirsiniz.