Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Kryloff Technologies, Inc.
Limit:
*
Kategorisi:
Arama (35 program)

Subject Search Spider

Eğer internet üzerinde birşeyi arayıp da bulamadığınız oluyorsa tam size göre bir araç. Subject Search Spider içinde binlerce arama motorunu barındırıyor. Ve tam 36 dili destekliyor. Aralarında Türkçe dil desteği de bulunuyor. İsterseniz arama yaptırırken özelleştirme imkanınız da bulunuyor, yani istediğiniz arama motorunu ekleyebiliyor veya silebiliyorsunuz. Yaptığınız aramaları programın kendi kütüphanesine de dilerseniz kaydedebilirsiniz. Eğer programa güncelleme yaparsanız yeni çıkan arama motorlarını otomatik olarak kaydedebiliyorsunuz.5.01 Versiyon Yeniliklerinden Bazıları :a) Asya, Doğu ve Batı Avrupa Dilleri, İbranice ve Arapça’yı da kapsayan yaklaşık 300 farklı dil ile yapılmış sayfalardaki karakterleri tanıyabilen özellikleri içermesi sağlanmış.Arapça desteği oldukça geliştirilerek, özellikle Kuran-ı Kerim eğitimleri için arama yapılması sağlanmaya çalışılmaktadır.b) Sayfa orjinalinde kullanılan UNICODE yani dil kodlarına göre arama ve rapor oluşturma özelliği sağlanmıştır. c) HTML ve Metin dosyaları yanında 38 farklı dili desteklemektedir.İnternet üzerindeki Microsoft Word, Excel, Adobe PDF© and Rich Text (RTF) ve PowerPoint dökümanlarından da arama yapabiliyor.Sistem Gereksinimi :* Windows 98/ME veya Windows NT 4.0/2000/XP/2003 İşletim Sistemleri* 64 MB Bellek (128 MB bellek önerilir)* Çevirmeli Ağ veya sabit (DSL) internet bağlantısı, (SLIP/PPP) veya LAN (Yerel Ağ) protokolleri.Lisans & Fiyat :Programın bu 30 günlük deneme sürümünü kullanır ve satın almak isterseniz programın 1 Kopyası için 49 Usd. ödemeniz gerekecektir.

Subject Search Spider İçin Yorum Yap

reklam

Arama Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Kimlik Numarası Sorgulama Programı

  Arka planda T.C. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'nün Kimlik Sorgulama internet sitesini kullanarak sayfa içerisinde bulunan güvenlik resmini ekranınıza getiren ve güvenlik kodunu girip T.C. kimlik numarası bulmanızı sağlayan küçük bir yazılım.

 • HaberMatik

  HaberMatik anında güncel haberlere erişmenizi sağlayan bir uygulamadır.HaberMatik ile :- Sıcak Haber,- Ekonomi, - Spor,- Siyaset, - Kur ve İMKB Endeksi,- Netbul Arama,Başlıklarına tıklayarak ilgili haberin detay sayfasına ulaşabilirsiniz.

 • Iphoto

  Iphoto, internet üzerinden resim araması yapmanıza ve innDirmenize yardımcı olur. Sık kullandığınız -en fazla- 8 web sitesini simule ederek size gösterir ve istediğiniz bölümündeki resmi kolayca sabit sürücünüze kaydeder.

 • Tckimlik Sorgulama

  Bu program sayesinde TC Kimlik Numaranızı sitesine girmeden bulabileceksiniz. Gerekli yerleri doldurduktan sonra bul komutu vermeniz yeterli o sizin yerinize gidip tc kimlik numarasını bulup ekranınıza getirecektir.

 • Extreme URL Generator

  Extreme URL Generator; benzer adres listesi üretmeye ve kaydetmeye yarayan bir programdır. Sezgisel bir kullanıcı arabirimine sahiptir ve bir fare tıklamasıyla binlerce adres üretilebilir.

 • Email Spider

  Girmiş olduğunuz anahtar kelimeler doğrultusunda web sitelerinden e-posta adresi, telefon, faks gibi bilgileri derleyip, toplamaya çalışan bir programdır. Girdiğiniz anahtar kelimeleri kullanarak web sitelerini analiz edip, istenilene erişmeye çalışır.

 • EvilLyrics

  İnternette istediğiniz şarkı sözünü bulmak için kullanabileceğiniz gerçekten işe yarayan mükemmel bir program.

 • Subun

  DivX filmleriniz için 3 ayrı altyazı sitesinden arama yaparak altyazı dosyalarınızı kolay ve hızlı bri şekilde inndirmenizi sağlayan bir yazılım. Program basit ve kullanışlı bir arayüze sahiptir.

 • Subject Search Spider

  Eğer internet üzerinde birşeyi arayıp da bulamadığınız oluyorsa tam size göre bir araç. Subject Search Spider içinde binlerce arama motorunu barındırıyor. Ve tam 36 dili destekliyor. Aralarında Türkçe dil desteği de bulunuyor.

 • Tukanas Email Extractor

  Tukanas Email Extractor, web sitelerinden e-posta adresleri toplamaya yarayan bir programdır. Arama dizini oluşturup; pazarlama, web sitesi promosyonu, web araştırmalarında kullanılabilmek amacıyla e-postalalar toplanabilir.