Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
MicroSmarts LLC
Limit:
*
Kategorisi:
Antivirüs (147 program)

Spyware Vanisher

Bilgisayarınızdaki bütün casus yazılımlar, kodlar, reklam yazılımları, istyenmeyen reklam casusları gibi zararlılar karantinaya alınır, silinmesini istediğinizde de kalıcı olarak silinir. İnternet tarayıcınızın açılış sayfasına (homepage) kısmına yapışarak her internete girdiğinizde önce kendi sayfasını açan Hi-jacks denen zararlıların buralara erişimi engellenir. İleride gelebilecek saldırılara karşı bilgisayarınızdaki bu tür yazılımların erişebildiği yollar kapatılır. 1993 yılında bilgisayarlardaki kişisel bilgilerin güvenliği hakkında çalışma yapmak amacıyla kurulan MicroSmarts LLC firması üretimidir. - Önemli NOT : Program bir antivirüs değildir, bu yüzden sisteminizde ayrıca bir de antivirüs ve/veya firewall (güvenlik duvarı programı) bulundurmalısınız. - Program verilerinizi bozan çeşitli zararlı kodlara, programlara, bilgisayarınızdaki kişisel profil ayarlarınızı bozan zararlı programlara, bilgisayar korsanlarının saldırılarına, istenmeyen reklam pencerelerine, casus yazılımlara karşı sizi korumayı garanti ediyor. (kendi sitesinde yüzde yüz garanti ettiği yazıyor.) - Programın sildiği zararlı kodların yanında herhangi bir yanılma ihtimaline karşı silinen dosyaların ve ayarların, yani programca yapılan her işin bir yedeği alınır ve bu yedek daha sonra aynı şekilde eskisi gibi geri yüklenebilir. - Açılış sayfası koruyucusunun içinde ayrıca istenmeyen pencere engelleyicisi yani pop-up killer mevcuttur. - Programı kullanıp beğendiyseniz ve satın almak isterseniz fiyatı : 39.85 Usd dir. Ayrıca firma 30 gün para iade garantili satış yapmaktadır. - Ürünü satın alanlara bunun yanında SpeedItUp Extreme with up to 3X Faster Performance yazılımını da ömür boyu güncelleme ve sürüm yükseltme sözüyle birlikte hediye olarak verileceği üretici sitesinde görülmektedir. - Programın Unsinstall yani Geri Kaldırma/Silme özelliği mevcuttur. - Programın deneme sürümünün haricinde bir de kayıtlı kullanıcılarının kullandığı son sürümü 2.80 olarak çıkardığı Spyware Vanisher Full vardır. Eğer daha önce programı satın almış kayıtlı bir kullanıcıysanız buraya tıklayarak son çıkan full sürümü .exe halinde veya ziplenmiş paket dosya halinde de buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Bu Program AKindir.Com Editörü Admin tarafından eklenmiştir izin alınmadan kullanılamaz.

Spyware Vanisher İçin Yorum Yap

reklam

Antivirüs Kategorisi Çok İndirilenleri

 • NOD32 AntiVirus System

  NOD32 Kontrol Merkezi :Merkezi yönetim modülüdür. Çesitli özelliklere, araçlara ve ayarlaraerişim sağlar; bütün sistem bileşenlerini bütünleştirir. Sistembileşenleri her biri kolay kullanılabilir dizin sistemindegeliştirebilecek dört farklı gruba ayrılır.

 • Avast! Professional Edition

  avast! 4 Professional Edition ödül sahibi son teknoloji ile üretilmiş mükemmel bir koruma programıdır. Sisteminiz ve verilerinizi virüslere ve benzer zararlı yazılımlara karşı korur.

 • BitDefender Internet Security

  BitDefender Internet Security 2009 internete bağlı olan ev veya ofis bilgisayarınız için tam koruma sağlar. Virüs, spyware, hacker, spam ve diğer internet güvenliği girişlerine karşı tam koruma sağlar.

 • Super Antispyware

  Sisteminize girmiş olan truva atı, keylogger, reklam ajanı gibi tehditleri bilgisayarınızdan temizlemeye yardımcı olur.

 • TrustPort Pc Security

  TrustPort, 4 antivirüs/antispyware motoru çalıştırma özelliğiyle güvenlik dünyasına yeni ufuklar açmıştır. Emsalleri arasında %100 güvenlik sağlama konusunda ödüllere sahip tek üründür.ICT Teknolojileri dünyasında karşılaştığımız tehditler çeşitlidir.

 • SUPERAntiSpyware

  Sisteminize girmiş olan truva atı, keylogger, reklam ajanı gibi tehditleri bilgisayarınızdan temizlemeye yardımcı olur.

 • Panda Global Protection Antivirüs Programı

  Dünyanın en iyi güvenlik yazılımı üreten firmalarından birisi olan Panda Security tarafından geliştirilen Global Security ile virüslere, casus yazılımlara, rootkitlere, hackerlara, çevrimiçi tehlikelere, kimlik hırsızlarına karşı kendinizi savunun.

 • SpyDefense

  SpyDefense sisteminize bulaşmış spyware denilen casus yazılımları tarayıp temizleyebilen bir yazılımdır.  Özellikleri: Sistem belleği, registry ve sisteminizdeki dosyaları tarayabilir. Çerezleri tarayabilir.

 • McAfee VirusScan Enterprise

  McAfee VirusScan Enterprise ev ve iş yerlerinizde bilgisayarlarınızın güvenliğini sağlayabileceğiniz bir virüsten koruma yazılımıdır. Yazılım sahip olduğu 7 modül ile sisteminizi zararlılara karşı korumaya çalışmaktadır.

 • McAfee AVERT Stinger for W32/Polip

  McAfee AVERT Stinger aracının W32/Polip'i temizleme amaçlı aracıdır. Bu araç W32/Polip ve varyantı olan W32/Polip!mem zararlılarını sistemden temizleme özelliğine sahiptir. Diğer özellikleri McAfee AVERT Stinger ile aynıdır.