Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Spytech Software
Limit:
*
Kategorisi:
Çeşitli (571 program)

Spytech SpyAgent

Bilgisayar üzerindeki işlemleri monitörlemek istiyorsanız en iyi çözüm..Bir çok ödüle sahip, güçlü bir bilgisayar monitörleme aracı ve kayıt tutucu. Eğer bir bilgisayar üzerinde ne yapıldığına dair bilgilerin tamamen size ulaştırılmasını istiyorsanız SpyAgent ile birlikte tüm veriler sizin için depolanıcak. Spytech SpyAgent bütün keystrokeları, emailleri, uygulamaları, pencereleri, websitelerini, internet bağlantılarını, şifreleri, chat sırasındaki konuşmaları hatta screenshotları bile logluyor. SpyAgent tüm görünmezliğiyle bütük spyware buluculara karşı arka planda rahatça çalışabiliyor. Sizin bilgisayarınızı başkaları kullanıyorsa veya çocuğunuz bilgisayar üzerinde neler yaptığını takip etmek istiyorsanız veya ziyaretçilerin kullandığı bilgisayarda yaptığı işlemleri artık rahatlıkla takip edebiliceksiniz. Yerel ağ ve ya uzaktaki bilgisayarlarıda takip etme özelliğine sahiptir. SpyAgent özellikle ebeveynlerin hoşuna gidicek özellikleri bulunduruyor. Çok sayıda takip ve özelleştirme seçeneği sunan bu uygulamayı kullanarak bilgisayarınız üzerinde tam bir detektif olucaksınız. Elde edilen bilgileri isterseniz belirli aralıkta email yoluyla size gönderilebiliyor. Böylece uzaktayken bile bilgisayar üzerindeki işlemleri rahatlıkla takip edebiliyorsunuz. SpyAgent bir ajan gibi çalışmasına rağmen hiçbir spyware içermiyor.

Spytech SpyAgent İçin Yorum Yap

reklam

Çeşitli Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Telefon Numarasından İsim Bulma

  Telefon numarasını biliyorsunuz ama kim oldugunu bilmiyomusunuz tam size gör ebir program Telefon numarasını yazıyorsunuz kim oldugunu hemen ögrenıyorsunuz. Kullanımı çok kolay bir program.akindir.

 • On Numara Tahmin Programı On Numara Kombinatör

  Milli Piyango'nun düzenlediği ON NUMARA (10/80) adlı Loto oyununun Erdoğan Tan tarafından yazılan formüllü kombinasyon listesi üreten yardımcı bir programdır.

 • Eagle Elektronik Devre Çizim Programı

  Elektronik devre çizimi yapabileceğiniz ve ücretsiz indirebileceğiniz bir yazılım. Programın içinde bir çok güncel devre elemanı ve elemanlara ait bilgiler(üreticisi,ayaklarının isimleri,...) bulunmakta

 • All My Movies Film Arşivleme Programı

  All My Movies, film koleksiyonunuzu yönetmek ve düzenlemek için tasarlanmış kullanımı kolay bir film veritabanı programıdır. Kişisel film koleksiyonunuzu ya da film veritabanızı oluşturmak için kataloglama yapmakta kullanabilirsininiz.

 • ProRat v1.9 Fix2 Uzaktan Bilgisayar Yönetim Aracı

  ProRat C programlama dilinde yazılmış ve tüm windows işletm sistemlerinde çalışan bilgisayarınızı uzaktan yönetebileceğiniz bir araçtır.

 • TC Kimlik No Yaz Adres Bul

  TC Kimlik No Yaz Adres Bul 3.0 Seçmen kaydı bulunan her vatandaşın T.C kimlik numarası ve adreslerine bu program sayesinde ulaşabilirsiniz.TC Kimlik No Yaz Adres Bul 3.0 ücretsiz indir .

 • T.C.Kimlik Sorgu Robotu

  Küçük boyutludur. USB bellek vb. medyalarda kolaylıkla her yere taşınabilir. Hastaneler, Emniyet Birimleri, İnternet Kafeler, Sigorta Şirketleri, Eczaneler, Okullar, Dersaneler, Avukatlar vb. T.C.

 • Cep Telefonu Programları

  Cep telefonu için üçretsiz Program Klasör içindeki bazı programlarin ismi: *album_openBit *al-moazen *anti-thief *auto-pilot *avecradio *barcodokuyucu *Bcreaderv1.33 *BlueJackX *blzinsyapp *BounceMp3_v1.

 • Windows XP Service Pack 3 Türkçe

  Microsoft Windows XPden vazgeçemeyen ve üstelik XPyi Türkçe olarak kullanan kullanıcılar için geliştirilen SP3 güncelleştirmesi. XP izi daha güvenli ve güncel halde tutmak istiyorsanız 3. servis paketini kullanmanızı öneririz. 2.

 • USB Disk Security

  USB Disk Security yazılımı USB belleklerinizi bilgisayara taktığınızda veri alışverişi yaparken belleğinize zararlı yazılım bulaşma riskine karşı koruma sağlıyor.