Lisans:
Demo, Kanal başına 200$+KDV.
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
DMK Soft
Limit:
*
Kategorisi:
Ses - Görüntü Düzenleyiciler (63 program)

Solea Multi-Recorder

SOLEA MULTI-RECORDER , aynı anda farklı kaynaklardan ses kaydı yapabilen bir yazılımdır. Solea'dan bağımsız olarak çalışabilmektedir.Kullanım alanları: * Medya Takip Merkeziyseniz 32 radyo'nun yayınını kaydedebilirsiniz. * Kurumsal bir işletmeyseniz, 32 telefon hattından yapılan görüşmeleri kaydedebilirsiniz. * Üniversite iseniz 32 anfide veya konferans salonlarında yapılan konuşmaları kaydedebilirsiniz.Özellikleri: * Düşük Disk İhtiyacı: 1 saatlik ses kaydını 0.9 - 3.6MB'lık bir dosyada saklayabilirsiniz. Aynı kalitedeki ses kaydını ancak 6 MB'lık MP3 dosyasında elde edebilmek mümkündür. Bu sayede, 1 kanalın 1 yıllık kaydı en fazla 32 GB yer kaplayacaktır. Sessizliklerin yoğun olduğu kanallarda 1 yıllık kaydın 162 MB'a kadar düşmesi söz konusudur. Düşük CPU Kullanımı: Kayıt esnasında çok az mikroişlemci (CPU) kullanır. Çalışan programları etkilemez, kendisi de bu programlardan etkilenmez. * Seviye Monitörü: Kayıt işlemi devam etsin/etmesin, girişteki sesi (Line-in, mikrofon,Internal,vs.) sürekli denetleyebilme, seviyesini değiştirebilme imkanı vardır. * Çoklu Giriş Desteği: Pek çok girişten (Line-In, Mikrofon, CD, ...) kayıt yapabilir. * Tek Ses Kartından 2 Kanal Kayıt İmkanı: Tek bir ses kartının Left ve Right girişlerinden iki farklı kanalı kaydedebilmek mümkündür * VBR Mod: VBR (variable bitrate) modunda sıkıştırma yapar. Girişteki seslerin karmaşıklığına göre sıkıştırma oranını ayarlar. Basit seslerde veya sessizliklerde bitrate azalacağından, 1 saatlik kaydın 19 KB'a kadar düşme durumu söz konusudur. * Hafızada Sıkıştırma: Sıkıştırma işlemini doğrudan hafızada yaptığından sabit diskinizin yıpranmasını minimuma indirir. Solea Recorder dışındaki yazılımlar genellikle, sesleri önce WAV formatında sabit diske kaydederler daha sonra sıkıştırırlar (MP3'e dönüştürürler). Bilindiği gibi WAV formatı, sıkışmamış bir formattır ve sıkışmış formatlara göre 10-50 kat daha fazla yer kaplar. Bu kadar büyük dosyaların sabit diske sık sık yazılıp silinmesi yıpranmayı arttırmaktadır. * Çoklu Ses Kartı Desteği: Kayıt ve dinleme işlemlerini farklı ses kartlarından yapabilir. * Dosya Boyu Belirleme: Oluşturulacak ses kayıt dosyalarının kaçar saatlik olacağı ayarlanabilir. * Kayıt Periyotları Belirleme: Kanalın kaydedilmesi gereken saatler belirtilebilir, istenmeyen saatlerde kayıt alma işlemi gerçekleşmez. * Kayıt Formatı Belirleme: Her kanal için farklı sıkıştırma formatı tercih edilebilir. Sıkıştırma oranı arttıkça ses kalitesinin düşeceği fakat daha az yer kaplayacağı unutulmamalıdır. *

Solea Multi-Recorder İçin Yorum Yap

reklam

Ses - Görüntü Düzenleyiciler Kategorisi Çok İndirilenleri

 • AVIAddXSubs

  Gelişen teknoloji ile artık büyük ekranlı televizyonlarda DivX oynatıcılar sayesinde DivX keyfi yaşanabiliyor. Fakat bilgisayardaki kontrol ve düzenleme seçeneklerinin DivX player üzerinden yapılamadığıda bir gerçek.

 • Ace Video Workshop

  Ace Video Workshop, kolay kullanımlı bir video düzenleme yazılımıdır. Video dosyaları arasında dönüştürme işlemi yapabilmesinin yanı sıra, küçük boyutlu dosyaları birleştirme işlemi de yapabilmektedir.

 • AVI ReComp

  AVI ReCompprogramı AVI dosyalarınızı yeniden sıkıştırmanıza olanak sağlayan ücretsiz bir program.

 • Allok Video Splitter

  Bu program sayesinde AVI, DivX, VOB, DAT, ASF, WMV, MPEG-1/2/4 biçimindeki video kliplerinizi istediğiniz yerden kesip, kaydedebilirsiniz. Program kolay ve kullanışlı bir arayüze sahiptir.

 • Camtasia Studio

  Camtasia Studio, monitörde yaptıklarınızı video olarak kaydeden güzel bir yazılım.

 • 123 Video Converter

  123 Video Converter güçlü ve kolay kullanımlı bir video dosyası biçim dönüştürme yazılımıdır. Video dosyaları arasında dönüştürme yapabilmesinin yanı sıra, parçalama ve birleştirme işlemleri de yapabilmektedir.

 • AltoMP3 Gold

  AltoMP3 Gold, müzik CD'lerinden dijital müzikleri çıkartarak MP3'lere çevirme ve size mükemmel kopyalar temin etme olanağı verir. Yüksek sıkıştırma hızı ve yüksek kalite sağlayan ücretsiz bir proje olan LAME MP3 kodlayıcısını kullanır.

 • Ulead VideoStudio

   Ulead Visual Studio bir video işleme ve görüntüleme programıdır. Özellikleri :-Videolarınız üzerinde düzenleme yapabilirsiniz.-Video formatları arasında çeviri yapabilirsiniz.-DVD menüleri hazırlayabilirsiniz.

 • Ace MP3 Ripper

  Ace MP3 Ripper ile audio tracklerinizi wav ya da mp3 formatına çevirebilirsiniz. Kategorisindeki diğer yazılımlarla karşılaştırıldığında Ace MP3 Ripper programı daha kaliteli, daha hızlı ve daha kolay kullanımlıdır. Programın satış fiyatı 15 dolardır.

 • AV Voice Changer Software Diamond Edition

  AV Voice Changer gerçek zamanlı bir ses değiştiricisi.