Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
IgorLab Software
Limit:
*
Kategorisi:
Strateji (114 program)

Soldiers Of Empires

22 haziran 1941 - 9 mayıs 1945 yılları arasında Stalin (Ruslar) ya da Hitler (Almanlar) arasında bir seçim yaparak oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur.Oyunun Özellikleri :360-330 hücresel büyük savaş haritaları, maksimum 1490 ünite, 145 tip asker, 363 tip 2. dünya savaşı askeri araç, güçlü yapay zeka, kolay kontrol, sağlam bir senaryo.1.5 Versiyonda Değişikliklerinden Bazıları :Bölünmüş birliklerin birleştirilmesi özelliği eklenmiş. (Merging broken units)Savaş araçlarının bedelleri düzeltilmiştir. Tankların rahatsız edici alev püskürtme özelliği azaltılmış. Asker sayısını hergün iki katına kadar arttırabilme özelliği eklenmiştir. Midi ses çalma özelliği eklemiştir. Bazı küçük algoritma hataları düzeltilmiştir.Asgari Sistem Gereksinimi :Pentium-2, 333 MHz işlemci veya üstü. 64 MB Bellek (128 MB önerilir). Windows 95/98/ME/2000/XP İşletim Sistemlerinde çalışır.DirectX 7.0 veya üstü kurulu olmalıdır.Lisans & Ücret :Oyunu beğenip satın almak isterseniz 29.95 Usd. ödemeniz gerekmektedir.

Soldiers Of Empires İçin Yorum Yap

reklam

Strateji Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Novel Save Aksiyon ve Strateji Oyunu

  Novel Save aksiyon ve stratejiyi bir araya getiren oyun. Bu oyunda savaştan korunmak için gazlardan, bombalardan, mayınlardan vb. zarar verici şeylerden kaçınmak için stratejinizi belirlemeniz gerekiyor..

 • Tornado Jockey Strateji Oyunu

  Büyük bir rüzgar hortumunun açığa çıkardığı enerji ve oluşturdugu zararları değerlendirerek alınacak korumalarla, hortumun çıkmasını engelleyip, Radar bombaları, Işın Toplarıyla tornado adı verilen bu hortumu yok etmeye çalışacağınız keyifli bir oyundur.

 • SpellForce 2 – Shadow Wars

  5 yıl boyunca Karanlık Elf diyarındaki iç savaş devam etti. Gölgelerin ardındaki gizemli kötülük Elf diyarında sürekli iş başındaydı. Ancak bu kötülükten çok daha fazlası ortaya çıkmak için sabırla beklemişti...

 • Commandos 3

  Commandos serisi türünün tartışmasız en iyi oyunu. Emrinizdeki bir grup komandoyla ikinci dünya savaşının seyrini değiştirin. Her biri farklı karakterler olan bu komandolar (Bombacı, yakın dövüş uzmanı, vs. uzmanı) sizi savaşın içine çekecek.

 • OrbitZ

  OrbitZ; strateji, beceri ve mantıksal düşünce gerektiren, hoş tasarımlı ve konusu uzay ortamında geçen bir yapboz oyunudur. Program başta zor gözükse de aşama aşama öğrendikçe daha rahat oynanabilecek bir oyundur.

 • Empire Earth II

  Çoğu strateji oyuncuları, mutlaka Empire Earth oyununu oynamıştır. Ve bu oyuncuların çoğu da, oyunun birincisini memnun bir şekilde tamamlamış, ikincisini iple çekemeye başlamıştır.

 • MudSlinger

  Rusya ve Amerika başkanlarının birbirlerine çamur atıp devirme faaliyetleri.

 • Zeus: Master of Olympus

  Kendinizi Zeus'un yerine koyun ve Olympos'u inşaa etmeye başlayın. Mitolojiyi seviyorsanız tam size göre bir oyun. Siz artık tanrılar tanrısı ZeuS sunuz.

 • Transport Tycoon Deluxe

  Bu oyunda bir taşımacılık firmasısınız kara deniz hava ya da demiryolu ile insan, mal, ham madde vb. şeyleri taşıyosunuz. Gemi, tren, otobüs, uçak yada kamyonla yağ, kömür, insan vb birçok şey taşıyabilirsiniz.

 • Winboard

  Satranç tutkunları için ilaç gibi bir oyun. Sadece bilgisayarla oynamıyorsunuz. Yerel ağ ve internet üzerinden oynama imkanı da sunuyor.