Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Snarfware
Limit:
Yok
Kategorisi:
Çeşitli (149 program)

Snarfer

Snarfer ücretsiz bir RSS okuyucusudur.
Snarfer ücretsiz bir RSS okuyucusudur.
Özellikleri Şunlardır:
 * RSS kaynaklarını 3 farklı şekilde (döşeme, ayrıntılar ve gazete) gösterebilmektedir.
* RSS kaynaklarını sekme sayfaları şeklinde gösterebilir.
* Videoya sahip RSS kaynakları için video gösterme desteği vardır.
forum sayfasındaneklentilere ve ingilizce foruma ulaşmak mümkündür.
* Gazete şeklinde gösterme için birçok farklı ekran görüntüsü bulunmaktadır. Ekran görüntüleri de üreticinin forumunda bulunmaktadır.
Türkçe dil desteğivardır.
* Önizleme tarayıcı penceresi vardır. Bu pencerede kontrol tuşlarına (durdur, ileri, geri, yenile) sahiptir.
* Popüler RSS/blog arama motorlarını (Blogdigger, Bloglines, Blogpulse, Feedster, Google Blog Search, IceRocket, MSN Search ve Sphere) içeren web araması mevcuttur.
* Güçlü SQL veritabanı ile hızlı ve işlevseldir.
* Kullanıcı kontrollü klasör ağacı ile klasör ve alt dizinleri düzenleme ve oluşturma ile kaynakların yönetimi kolaydır.
* Mesajlar, klasörler ve beslemelerde sürükle bırak desteği mevcuttur.
* Seçilen beslemeler OPML dosyaları şeklinde başka RSS programlarına aktarılabilir, başka RSS programlarının ürettiği OPML dosyaları alınabilir.
* Program ile ilgili mesajların, eklentilerin, duyuruların, hata raporlarının, soruların, teknik bilginin paylaşıldığı üreticinin RSS beslemesi eklenmiş olarak gelmektedir.
versiyon: 1.0.2

Snarfer İçin Yorum Yap

reklam

Çeşitli Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Nitrocam Web Kamerasından Görüntü Alma Programı

  NitroCam, serveri çalıştırdığınız bir bilgisayarın Web Kamerasından görüntü almanıza veya Ekran görüntüsünü almanıza yarar.

 • ProAgent

  ProAgent casus yazilimi günümüzün en güçlü ve yetenekli izleme / takip etme yazilimlarindan birisidir.

 • TCMB Günlük Döviz Kurları

  Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası'na ait günlük döviz kur bilgilerinin bulunduğu "http://www.tcmb.gov.tr/kurlar/today.html" sayfasındaki kur bilgilerini indirip hücrelere bölünmüş olarak ekranda gösterir.

 • Haber7 Alarm Haber Alarmı

  Haber 7 çok hızlı ama ben yine de haberlerden çok geç haberdar oluyorum" "çok haber giriyorsunuz aradığımı bulmakta zorlanıyorum" diyorsanız ya da "mutlaka okumak istediğim haberler var ama haberi arayacak zamanım yok" diyorsanız bu programımız sizin için

 • KaynakSMS Grup Yükleme & ExcelSMS

  KAYNAKSMS sistemine üyelik ÜCRETSİZDİR.KaynakSMS ile Farklı GSM Numaralarına Farklı Mesajları Excelden Farklı Mesaj seçeneği ile gönderebilirsinizÖzel Günlerde Otomatik SMS gönderebilirsinizİleri Tarihli SMS ayarlamalarinizi yapabilirsiniz.

 • Cpu Hızlandırıcı

  Bir Türk yapımı olan bu program ile bilgisayarınızın hızını dengeleyen en önemli faktör olan CPU'nun kullanımını en aza indirgeyebilirsiniz. Program, cpu yu gereksiz yere yoran programları tespit ederek, gerekli kadar cpu kullanmalarını sağlar.

 • CNNTürk RSS

  CNN TÜRK Haber Alarmı ile cnnturk.com'un sisteme attığı her haberden haberdar olun.Haber Alarmı, RSS Okuyucu özelliği ile de bu teknolojiye sahip olan tüm sitelerin haberlerini bilgisayarınıza anında çekme imkanı sağlıyor.Haber AlarmıTüm haberler cnnturk.

 • ProAgent (Public Edition)

  Üreticinin açıklaması: ProAgent casus yazilimi günümüzün en güçlü ve yetenekli izleme / takip etme yazilimlarindan birisidir.

 • Internet ve Getirdikleri

  Programı kullanarak birçok bilgiye hızlı ve basit bir şekilde ulaşabilirsiniz. Programın düzgün olarak çalışması için internete bağlı olmanız gereklidir. Çevrimiçi olarak çalıştığı için bilgileri de sürekli olarak güncellenmektedir.

 • PicaLoader

  PicaLoader'ın son sürümü. Çoklu bağlantı kurma yeteneğine sahip bir resim indirme yazılımı olan PicaLoader, herhangi bir web sayfasında yer alan resimleri hızlı bir şekilde sabit diskinize indirebiliyor.