Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Stephen Chambers
Limit:
*
Kategorisi:
Tarayıcılar (92 program)

Slim Browser

SlimBrowser, Internet Explorer motorunu kullanarak çalışan ufak ama çok yararlı araçları bünyesinde barındıran oldukça gelişmiş ve hızlı bir tarayıcıdır.Kendinden açılır reklam pencerelerini (pop-up) engeller, otomatik form doldurur, sayfaları sekmeler halinde tek bir pencereden açabilir, sayfaları yakınlaştırabilir, gelişmiş adres yönetimi, güvenlik araçları, dahili arama motorları gibi çok kullanışlı araçları ve özellikleri bulunur. Ayrıca bu tarayıcı ile gelişmiş kişiselleştirilme ve tema desteği sayesinde kendi özel tarayıcınızı kullanabilirsiniz.Tarayıcının Özellikleri :Çoklu sekmeler halinde sayfaları aynı yerde açabilmeAI Roboform form doldurucusu ile dahili olarak çalışabilmeDahili Reklam EngelleyicisiYanlışlıkla kapatılan TÜM sayfaları geri açabilmeFlash Animasyonlarını kapatıp açabilmeDahili Form imla ve yazı kontrolcüsüEvrensel URL Filtresi ile tüm internet komponentlerini iptal edebilmeDahili RSS Haberleri motoruActiveX filtresiTüm ana arama motorlarını barındırmaTüm IE Araç çubukları ile sorunsuz çalışabilmeDahili VBScript, JScript, HTML ve Metin EditörüSite gizleyebilmeGelişmiş temalar ile açılan pencereleri bile temalı olarak gösterebilmeSayfaların istediğiniz yerini büyültebilmeOtomatik site girişlerini destekleme (IE'nin desteklemediği şifreli sayfa girişlerini ve özel tanım kodlarını destekleme)Dahili çeviri motorları ve siteleri ile sorunsuz çalışabilmesi sebebiyle, çok rahat net sayfası tercüme edebilmesiGelişmiş ve yenilenmiş hata diyaloglarıSiteleri gruplayabilmeBaşlangıç seçeneklerini tamamen değiştirebilmeAdresleri uzun olarak yazmak yerine kısa tanımlamaların kullanımına izin vermesi

Slim Browser İçin Yorum Yap

reklam

Tarayıcılar Kategorisi Çok İndirilenleri

 • CiBrowSeR Güvenli ve Hızlı Tarayıcı

  CiBrowSeR, internette güvenli ve hızlı bir şekilde gezmeniz için yapılmış ücretsiz bir programdır. Internet Explorer'ın altyapısını kullanır.

 • Opera

  Opera ile güvenli, hızlı ve kolayca internette sörf yapabilirsiniz.

 • Mozilla

  Tarayıcı, gelişmiş e-posta ve haber grubu istemcisi, IRC sohbet eklentisi ve HTML sayfaları hazırlamayı kolaylaştıran düzenleyici ile internette ihtiyaç duyacağınız her şey Mozilla'da...

 • DeskView

  Haber, makale ve mesaj kaynaklarındaki yeni yazıların başlık ve özetlerine erişmeyi sağlayan XML türevi bir format ve teknik.

 • Advanced Browser 8.02

  İnternette daha hızlı gezinin!Advanced Browser'ın felsefesini hız oluşturuyor. Bu tarayıcı ile daha hızlı sörf yapma yeteneğine sahip olacaksınız. Bulabileceğiniz en sorunsuz, en az hatalı, en az göçen yani en az sorun çıkaran tarayıcı Advanced Browser.

 • Internet Explorer 8 Vista

  Internet Explorer 8hem yeni online servisleri keşfeden bilgisayar kullanıcılarına hem de standartlar ile web geliştiren uzmanlara yeni bir keşif yolu sunuyor.

 • Web Türk

  Web Türk Alternatif Bir Web Tarayıcıdır Adından'da Anlaşılacağı Üzere Türk Yazılımıdır.İnternet Explorer,Mozilla Firefox ... gibi Tarayıcılarla Yarışamasa da Alternatif Sağlayacaktır.Program İçin Neler Gerekli?: .Net Framework 2.0Web Türk 1.

 • E2 Browser

  E2 Browser açılan pencereleri sekmeleyen, hızlı ve arayüzü değiştirilebilen, basit Internet Explorer motorunu kullanan, favori müzüklerinizi düzenleyebileceğiniz(filmler, videolar, web siteleri de dahil), dahili inndirem aracına sahip bir web tarayıcısıdı

 • WinWAP

  Winwap, internet üzerinden WAPa bağlanmanıza yarayan bir web tarayıcıdır. Bu tarayıcı sayesinde dünya üzerindeki bütün WAP sitelerine bağlanabilirsiniz. İngilizce olan bu yazılım herkesin kolayca kullanabilmesini sağlayacak basit bir arayüzü var.

 • Offline Explorer Pro Türkçe

  Offline Explorer Türkçe, bir Web sitesini 500 seviyeye kadar linki ile birlikte download edip daha sonra offline olarak izleyebilmenizi sağlayan bir program.