Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Skale
Limit:
*
Kategorisi:
Çeşitli (125 program)

Skale Tracker

Skale Tracker tam bir ses platformu. Benim yeni bulduğum ve işlevleriyle çok beğendiğim bir program. İstediğiniz müziği oluşturmanıza yardımcı olacak. Sitesinde efekt desteği de var. Ayrıca istediğiniz bir .waw formatlı dosyayı da import ederek klavye yardımıyla istediğiniz notayı yakalayabilirsiniz. Ayrıca bir mixeri de var. Skin desteği de bulunuyor. Eğer elinizde eski .mod müzikleri de varsa bunları da kullanabilirsiniz. En güzeli de bu pitbull'un ücretsiz olması. Mutlaka inndirin... -Önemli:Program kurulduktan sonra ön ayarların yapıldığı bir pencere açılıyor. Bu pencerenin solunda Mode sekmesinde Direct Primary Sound seçeneğini seçin. Device sekmesinde ses kartınızın bulunduğu seçeneği seçin. Sample Rate sekmesinde de 44100'ü seçin. Program bir seçenekle daha hızlı çalışıyor bu seçenek Load Gfx Needed bunu da işaretleyip save etmeyi unutmayın. Eğer başlangıçta ayar penceresi gelmezse programın bulunduğu klasörde Config Sk@le dosyasını çalıştırarak gerekli ayarları yapabilirsiniz. İyi eğlenceler... 0.80 sürümündeki yenilikler : . VST uyumluluk düzeltmesi . SendToAux sinyali düzeltmesi . Skale Tracker Basic'e ek olarak bu tam sürümde klavye, Winamp ve XMPlay eklentileri, Zengin yardım içeriği, Silent Hill Teması, Skale Player oynatıcısı da bulunmaktadır.

Skale Tracker İçin Yorum Yap

reklam

Çeşitli Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Quintessential Player (Türkçe)

  Quintessential Player oynatım, kayıt ve müzik kolleksiyonunuzu düzenlemek için kullanacağınız açık ve anlaşılır arabirimi ile tüm özellikleri barındıran bir dijital müzik kutusu haline gelmiştir.

 • Skale Tracker

  Skale Tracker tam bir ses platformu. Benim yeni bulduğum ve işlevleriyle çok beğendiğim bir program. İstediğiniz müziği oluşturmanıza yardımcı olacak. Sitesinde efekt desteği de var. Ayrıca istediğiniz bir .

 • AlsaPlayer

  AlsaPlayer; Linux XWindow platformunda digital ses dosyalarını çalabilmeniz için bir ortam yürütücü programdır. MP3, WAV, MOD, IT ve CDDA formtındaki dosyaları çalabilirsiniz. Program bedavadır.

 • Audials One

  80 farklı müzik türünden ve 20 bin farklı web radyosundan yasal olarak 70 bin farklı sanatçının şarkılarını indirebileceğiniz bir müzik programı arıyorsanız Audials One tam aradığınız bir program.

 • Pepsi Volume Controller

  Pepsi Volume Controller, Windows'un klasik ses kontrol panelinden sıkılanlar için alternatif bir programdır. Arayüzü Pepsi logosu ve grafikleriyle donatılmış Pepsi Volume Controller ile çeşitli ses ayarları yapabilirsiniz.

 • Super Screen Recorder

  Super Screen Capture programı  kendi editörü ile gelen ekran görüntüsü yakalamak için kullanılan bir yazılımdır. Programın diğer özellikleri; Tam ekran görüntü kaydetmek. Maus ile belirttiğiniz bölgenin ekran görüntüsünü kaydetmek.

 • Tunatic

  Tunatic alışılmadık bir yazılım(cık).Öncelikle neden yazılımcık dediğimizi netleştirelim. Harikulade ufak boyutuna rağmen, kendine edindiği slogana göre, "ücretsiz müzik tanımlama aracı" işlerinize kolaylaştırmayı görev edinmiş gibi.

 • CDex Türkçe Yama

  CDex 1.51 programını %95 oranında Türkçeleştiren yamadır.

 • Avi Divx Wmv Real Mp3 Media Fixer Pro

  Avi Divx Wmv Real Mp3 Media Fixer Pro bozulmuş olan ses ve video formatlarınızı düzeltme işlevi yapan bir yazılımdır. DivX, Div, AVI, ASF, WMV, WMA, RM, Rmvb dosyalarının bozulmuş olan bölümlerini yüksek başarı oranı ile onarabilmektedir.

 • Kralmixer Dj Software

  Kramixer programı bir ücretsiz dj programıdır.Bu program ile kendi mixinizi,müziğinizi yapabilir,güzel çalışmalar elde edebilirsiniz.Program yüksek kalitede kayıt yapmaktadır.Program tüm video türlerini desteklemektedir.