Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Helexis Software Development
Limit:
*
Kategorisi:
FTP ( Dosya Transferi ) (76 program)

Site Publisher

Site Publisher uygun ve basit yapıda tasarlanmış, web sorumlusu ve site sahipleri için özel olarak yapılmış, tamamen işinizi otomatik yapan bir programdır. Hazırladığınız web sayfalarını artık webe göndermek sorun olmaktan çıkıyor. Bir kere ayarlama yaptıktan sonra, bir fare tıklamasıyla basit olarak web sitenize web sayfalarını yollayıp, yayınlayabilirsiniz. İdeal araçlarla sunucudaki dosyalarla PC'deki klasörden dosyaları eşleştirebilirsiniz. Program dosyaları yüklemek için FTP erişimi kullanır ve site durum bilgilerine erişebilirsiniz. Fakat düzenli bir FTP istemcisi değildir. Sunucuya gereken dosyayı yükler ve gerekli olmayanları ortadan kaldırır.ÖzellikleriÇoklu site yönetimi. Her bir siteniz için benzer şekilde çalışabilen ayrı profiller (görev) oluşturabilirsiniz.Sitenizi ayarlamak için yayımlama sihirbazını kullanabilirsiniz.Bir dakika içersinde web siteniz için profiller hazırlayabilirsiniz.Transferi yeniden başlatmak. Site Publisher her iki yönden (yükleme-indirme) dosya transferine izin verir.Otomatik dizin yapısı oluşturabilir.Akıllı tam otomatik site güncelleme algoritması. Kullanıcılar birbirini etkilemeden ikinci görevde çalışabilir.Detaylı log (kayıt) penceresi.Uzak dosya ve dizinler için izin desteği.ASCII/BINARY tarza otomatik geçiş.Sistem tepsisinden çalıştırılabilir.SOCKS5 vekil sunucu ve güvenlik duvarı desteği.Türkçe dahil çoklu dil desteği.

Site Publisher İçin Yorum Yap

reklam

FTP ( Dosya Transferi ) Kategorisi Çok İndirilenleri

 • CuteFtp Dosya Transfer Programı

  CuteFTP yeni bir sürümü şimdi dünyanın en popüler FTP istemcisi ve her zamankinden daha iyi. Genel performans iyileştirmeleri ile birlikte, birkaç anahtar özellikleri eklenmiş durumda.

 • Blaze Ftp

  Güzel bir Ftp transfer programı. İki tarafa bölünmüş pencere sistemi. Yani Local ve FTP kısmı. Dosyalarınızı sürükle bırak şekliyle atabilir ya da alabilirsiniz. Kullanması ve Arabirimi çok kolay. Ftp bağlantısı ile ilgili açıklayıcı bilgiler sunuyor.

 • WISE-FTP

  WISE-FTP ile FTP (Dosya Aktarım Protokolü) sunucularına bağlanıp dosya aktarımı yapabilirsiniz. Hızlı ve kolay bir şekilde veri aktarımı yapabilirsiniz. Windows, Unix gibi işletim sistemi standartlarını destekler.

 • Fresh FTP

  Fresh FTP, ücretsiz bir FTP programı. Standart bir FTP programına ait tüm özellikleri barındırıyor: Aynı anda çoklu transfer, dosya/klasör yükleme, yüklemeye devam edebilmeFresh FTP 5.

 • Right Ftp

  RightFTP, Windows için geniş özellikli ve ücretsiz FTP istemcisi.Acemi kullanıcılar için kullanımı kolay. Sadece acemi kullanıcı değil diğer kullanıcılar için de çeşitli özellikler sunan bir program.

 • FTP Commander

  Ücretsiz bir dosya transfer protokolu (FTP) olan FTP Commander ile çift yönlü dosya transferi ve aynı anda çoklu download işlemleri yapılabilmektedir.

 • Uploader!

  Uploader! basit ve internete dosyalarınızı daha hızlı yüklemenizi sağlayan bir FTP aracıdır. Programın kullanımı son derece basittir.

 • AutoFTP Free

  Profesyonel sürümünün de olduğu bu FTP programı , kategorisinde yeni olmasına karşın kullanıcının kolay şekilde kullanımı dolayısı ile diğer FTP programlarından ayrılmaktadır.

 • Portable FileZilla

  Taşınabilir bellek, Ipod veya herhangi bir taşınabilir sürücüye kaydederek sürekli yanınızda taşıyabileceğiniz portatif bir ftp istemcisi.

 • AutoFTP Professional

  Profesyonel FTP çözümlerinize kolay ve hızlı bir bakış açısı getiren bu program sayesinde, FTP adreslerinize hızlı ve kesintisiz olarak bağlanarak dosyalarınızı güvenli biçimde FTP adreslerinize yükleyebilirsiniz.