Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
1,31 MB
Limit:
Yok
Kategorisi:
Çeşitli (151 program)

Simge Editörü

Simge Editörü Her seviyeden bilgisayar kullanıcısına pldukça profesyonel düzeyde simgeler hazırlama imkanı veren bir programdır.


Program her seviyeden bilgisayar kullanıcısına profesyonel derecede simge düzenleme imkanı sunuyor.Programın özellikleri arasında yapılan simgeyi fare işaretçisi olarak kaydetme de mevcuttur. Varolan simgeleri de düzenleyebileceğiniz bu program sayesinde programlarınıza, klasör ve kısayollarınıza çok güzel simgeler yapabilecek, bunun yanı sıra fare işaretçinizi de çok hoş görüntülere sokabileceksiniz. Simge Editörü 16x16 ve 32x32 boyutundaki simgeleri desteklemektedir. Arka plan algılama rengini değiştirerek simgelerin tüm ekranı kaplamasını önleyebilir, daha hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Yaptığınız simgeleri sağa, sola, aşağı ve yukarı hareket ettirerek ortalama ya da hizalama şansınız da var. Simgeyi 90 derece çevirebilir, yatay çevirebilir ya da dikey çevirebilirsiniz.

Simge Editörü İçin Yorum Yap

reklam

Çeşitli Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Grapher Grafik Çizme Programı

  Grapher, çok başarılı bir grafik-fonksiyon çizme programıdır.İki boyutlu veya üç boyutlu neredeyse her türlü grafiği çizebileceğiniz bir program.

 • Corel Paint Shop Pro Photo Resim Düzenleme Programı

  Düzinelerce resmi aynı anda düzenleyebileceğiniz Corel Paint Shop Pro Photo X2 proframını Kısaca anlatmak gerekirse bu program bütün isteklerinize cevap verebilecek mükemmel bir resim editörü'dür.

 • Fotosizer

  Fotosizer, ücretsiz bir toplu resim boyutlandırma programı. Fotoğraflarınızı sadece 3 adımda kolaylıkla yeniden boyutlandırabilirsiniz.

 • 1by1

  Çalma listeleriyle uğraşmaktan bıktınız mı? 1by1 sadece küçük değil, hızlı ve kullanışlı bir ses çalar.

 • AWicons Pro

  Awicons Pro bir simge düzenleme yazılımıdır.

 • Icon2Text

  con2Text, Windows'taki simgelerinize farklı boyutlar kazandırabileceğiniz bir yazılım. Bu yazılımda simgelerinizi seçerek onları text formatında yani bir yazı karekteriymiş gibi görebilirsiniz. Ya da kendiniz yenisini yapabilirsiniz.

 • DVD Labeler

  DVD Labeler programı temel olarak dvd kapak tasarımı programıdır. Program sayesinde elinizde bulunan dvdlere profesyonel olarak kapak tasarımı yapabilir ve kolay bir şekilde çıktı alabilirsiniz.

 • Altarsoft Icon Editor

  Altarsoft Icon Editor uygulaması ile yeni simgeler oluşturabilir ve program simgelerini düzenleyebilirsiniz. Altarsoft Icon Editor programı 16x16, 24x24, 32x32 ve 48x48 oranlarında simgeler oluşturmanıza izin veriyor.

 • Autodesk DWF Viewer (ExpressViewer)

  Autodesk firmasinin çıkardığı ve DWF uzantılı çizim dosyalarını açabilen ücretsiz bir yazılım.

 • FreeDesktop

  FreeDesktop bir masaüstü çizim aracıdır. Masaüstü görüntünüzü sizin için kilitler ve üzerinde çizimler yapmanıza izin verir. Çizimlerinizde renkleri, boyutları vb. ayarlamalarınızı çok kolay yapabileceksiniz çünkü program zaten tek bir çubuktan oluşuyor.