Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
UticaSoft , Jobin Rezai
Limit:
Yok
Kategorisi:
Arşivleme (Sıkıştırma - Açma) (188 program)

SFX Compiler

SFX Compiler kolayca kendiliğinden otomatik açılan dosyaları oluşturmak için ideal bir uygulamadır. Winzip veya türevlerinin her bilgisayarda bulunmamasından sıkıldıysanız bu program sorununuzu çözmeye hazır. Temeli SETUP oluşturma mantığına dayanan program kuvvetli bir sıkıştırma yeteneğine sahip. Oluşturduğu dosyalar exe uzantılı olduğundan windows işletim sistemi kurulu her bilgisayarda çalışıyor.

Dosyalar sıkıştırırken belirttiğinizkonuma açılıyor. Winzip'in exe oluşturma özelliğinden gözle görülür tek fazlası açılma işlemi tamamlandığında önceden belirttiğiniz dosya aktif oluyor. Arayüzü çok basit ve kullanışlı. ADD butonuyla dosya eklemesi yapabileceğiniz gibisürükle bırak işlemlerini de kabul ediyor. Sürekli taşıdığınız dosyaları bir liste halinde kaydedebiliyorsunuz. Konumları değişmedikçe programları kaydettiğiniz liste sayesinde birkaç saniyede sıkıştırabiliyorsunuz. Dosya aramakla kaybettiğiniz zaman size kalıyor.

Programın kullanıcı arayüzü basit olduğu kadar etkileyici değil. Dosya tarayıcı veya "sürükle ve bırak" yöntemi kullanılarak listesine dosyaları alabilirsiniz. Bu dosya yolu, boyutu, tamamlanmış yüzdesi ve toplam dosya sayısını görebilirsiniz.

"Seçenekler" menüsünde, bunu yanı sıra bir pencere başlık ve açıklama yazmadan önce çıkarma ve bir sonra çalıştırmak için ana dosya seçebilirsiniz.

Ayrıca, varsayılan klasör (bir dosya tarayıcısı kullanamazsınız çünkü yolu elle girerek), "OK" ve "Cancel" butonuna başlık, not ve afiş resim (BMP formatında) ayarlayabilirsiniz.

Ayrıca, klasör seçimi için kullanıcı istemi için SFX Compiler ayarlayabilirsiniz, dosyaları üzerine yazarken, sormak SFX içinde klasör adları dahil, kullanıcı çıkarma dizin karar versin, "done" mesajı veriyor. Ama aynı zamanda, kaydedebilirsiniz SFX Compiler listesini açın ve ithalat ve dosya özelliklerini görüntülemek.

Program sistem kaynaklarını çok düşük miktarda kullanır ve hızlı bir şekilde donuyor veya kilitleniyor, herhangi bir hata haşhaş olmadan bir görev tamamlanır. Ne yazık ki, yardım dosyası erişilemez.

Eğer kendiliğinden açılan dosyaları oluşturmak için basit bir yöntem istiyorsanız Sonuç olarak, o zaman SFX Compiler biçilmiş kaftandır.

SFX Compiler İçin Yorum Yap

reklam

Arşivleme (Sıkıştırma - Açma) Kategorisi Çok İndirilenleri

 • SFX Compiler Setup Oluşturma Programı

  SFX Compiler kolayca kendiliğinden otomatik açılan dosyaları oluşturmak için ideal bir uygulamadır. Winzip veya türevlerinin her bilgisayarda bulunmamasından sıkıldıysanız bu program sorununuzu çözmeye hazır.

 • Copy Killer CD Protection

  CopyKiller kendi hazırladığınız cd'leri korumak için geliştirilmiş bir programdır.Program ile cd oluştururken cd üzerinde bozuk sektörler oluşturulmakta ve 1:1 kopya edilmesi engellenmektedir.

 • ACDZip

  Özellikle resim, video ve ses dosyalarina yönelik bir boyut azaltma programi. ACDZip AKindir.

 • Avi2Dvd Türkçe

  Üreticinin açıklaması: Avi2Dvd, sadece birkaç tıklama ile AVI, MKV ve OVG dosyalarını kolaylıkla VCD, SVCD ve DVD biçimlerine dönüştürebilen, ücretsiz bir programdır.

 • FilZip

  FilZip ace, arc, arj, cab, gz, lha, jar, rar, tar ve tabii ki zip dosya türlerini destekleyen ücretsiz bir arşivleme programıdır.

 • DeepBurner

  Ücretsiz, küçük boyutlu ve başarılı bir CD/DVD yazma programı arayanlar için DeepBurner iyi bir alternatif. Kategorisindeki diğer büyük boyutlu ve ücretli programlarla benzer özelliklere sahip, gelişmiş ve kolay kullanımlı.

 • PowerArchiver 2007

  PowerArchiver, WinZIP ve WinRAR gibi popüler arşivleme (sıkıştırma/açma) programlarıyla aynı işlevi gören ve bu programlara rakip olan bir yazılımdır.

 • DVDBuilder

  DVDBuilder, mpeg dosyalarınızı DVD ortamına taşıyabilmeniz için hazırlanmış ücretsiz bir programdır. Digital kameranızdan, web kameranızdan veya internet üzerinden indirdiğiniz herhangi bir videodan DVD oluşturabilmeniz DVDBuilder ile mümkün.

 • Nero 8 Ultra Edition (Multi Language)

  Nero 8, en yeni sürümüyle dijital dünyayı bilgisayarınıza getirmeye devam ediyor. Dünyanın en çok satan ve en çok kullanılan multimedya aracı ile dosyalarınızı organize etmek ve düzenlemek çok kolay.

 • Amazon DVD Shrinker

  Amazon DVD Shrinker basit tıklamalarla sabit diskinizdeki verileri yedekleyebilmek için ya da favori DVD filmlerinizi kopyalamak için kullanabileceğiniz kolay kullanımı ve ücretli bir DVD kopyalıyıcısıdır.