Lisans:
Ücretli/Demo
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
SF Yazılım
Limit:
*
Kategorisi:
Muhasebe (285 program)

SF Restaurant Otomasyon

Üreticiden:SF Restaurant Otomasyon Programı restaurant ve barlara yönelik işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda rahatça kullanabilecekleri yapıya sahip bir yazılımdır.Basit kullanım özellikleri ile restaurant ve barların günlük işlemlerini güvenilir bir şekilde gerçekleştirmektedir.Stok takibinden maliyet hesabına, cari ve personel işlemlerinden fatura kesimine, adisyon girişinden rezervasyonlara kadar bir çok işlemi gerçekleştirmenize imkan sağlar.Programın Genel ÖzellikleriStok, Cari, Personel ve Müşteri bilgileri takibi,Reçete tanımlama ve maliyet hesaplama özelliği,Reçetelerde çoklu birim seçeneği ( koli, adet, gr. ...vs.)Çoklu kullanıcı imkanı ve yetki sınırlama özelliği,Stok ve kasa modülü ile otomatik entegrasyon imkanı,İhtiyaç duyulan sayıda masa açma özelliği,Masa açılımlarında konuk ikramlarından müşteri kredilerine kadar farklı seçim olanağı ve bunları raporlarda detaylı görebilme özelliği,Hesap kesimlerinde çoklu ödeme şeçeneği ( £, $, müşteri kredisi, Master......vs.)Çalışma bazında satış raporlarından cari hesaplara kadar her alanda rapor alabilme özelliği,Sistem ÖzellikleriKlasik adisyon girişi ; Garsonların siparişleri elle yazarak kasaya ulaştırması ile adisyonun pratik olarak programa girilmesi sonucu tek bir tuşla mutfak emri, hesap çıkartma veya hesap kapatma işlemlerini yapmasıdır.Palm Cihazı ile adisyon alma; Garsonların palm cihazlarını kullanarak birden fazla masanın aynı anda siparişini alması ve siparişleri ayna anda ana makineye gönderip mutfak ve bardan otomatik olarak dökümünü yaptırabilmesi. Müşteri isteğine göre hesap çıkartma ve hesap kapatma işlemlerini yapabilmesidir.

SF Restaurant Otomasyon İçin Yorum Yap

reklam

Muhasebe Kategorisi Çok İndirilenleri

 • E-Beyanname Browser Muhasebe Yardımcı Programı

  E-Beyanname Browser, serbest muhasebeci, serbest muhasebeci mali müşavir ve yeminli mali müşavirler için geliştirilmiş, işlerinizi kolaylaştıran, büronuzda vakit kazandıran yardımcı bir programdır.

 • Beyanname F(x) Kdv ve Muhtasar

  Yeni Kdv ve Muhtasar Beyannameleri hazırlandı.Her alan ve bölüm sağa-sola ve aşağı-yukarı kaydırılabilir.Alan ve bölümlerin yazı tipi değiştirilebiliyor.Baskı önizlemesi ile orjinal çıktıyı görebilme.

 • Memur Bordro Maaş Bordro Programı

  Kolay KullanımTek Ekranda Puantaj-Sicil Girişi3 türlü Maaş kağıt dökümüAylık ve Yıllık ListelerGeçmiş ayların Vergi MatrahlarınıEmekli Sandığı bilgilerini düzeltme ve yeni girişVergi İade BordrosuBanka için DisketYolluklarPersonel

 • Polisoft Sigorta Programı

  Sigorta şirketlerine bağlı acentelerin, ihtiyaçlarının incelenmesi neticesinde tasarlanmıştır. Pratik ve ihtiyaca yönelik fonksiyonları zaman ve personel tasarrufu sağlar.

 • Zirve Müşavir Paketi

  Genel muhasebe, demirbaş listesi, bordo-personel, geçici vergi beyanı, cari hesap, stok, KDV, işletme defteri gibi verileri kontrol edebileceğiniz gelişmiş bir muhasebe programı.

 • Mali Mevzuat Takip Programı

  Aynı ekranda vergi mevzuatı ile ilgili kanunları, tebliğleri, sirkülerleri, yönetmelikleri, iç genelgeleri, bakanlar kurulu kararlarını, özelgeleri, kanun hükmünde kararnameleri ve yargı kararlarını görüntüleyebilme imkanı sunar.

 • Maaş Durum Belgesi

  Personelinizin maaş durum belgesi için sadece adını, ünvanını ve maaş tutarını yazın. İsterseniz tek sayfaya bir kişi, isterseniz tek sayfaya iki kişilik çıktılar alabilirsiniz.

 • Sözleşmeli Personel Bordrosu

  Üreticiden :Bu program Devlet dairelerinde çalışan usta öğreticiler için hazırlanmıştır. Bu programla birden fazla kurulum işlemleri yapılabilir. Tamamen sınırsız ve ücretsizdir.

 • Değişken Faiz Hesaplama

  AktifMail.net ürünü olan bu yazılım ile reeskont işlemlerinde, ticari yasal değişken faiz oranlarını güncel bilgilere dayalı olarak kolayca hesaplayabilirsiniz.

 • ELKOM EkoSoft Mikro Ticari Ön Muhasebe Paketi

  ELKOM EkoSoft Mikro Ticari Ön Muhasbe Paketi ;Cari Hesap Takibi, Stok Takibi, Kasa - Finans Takibi, İrsaliye, Fatura, Çek / Senet Takibi, Banka Hesap Takibi, Sistem Araçları modüllerinden oluşur.