Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Rhino Software.
Limit:
*
Kategorisi:
FTP ( Dosya Transferi ) (76 program)

Serv-U FTP Server Corporate Edition

Serv-U FTP Server Corporate Edition; güçlü, dalında ödül kazanmış bir FTP sunucusudur. İnternetten dosyaları paylaşmak için protokol yapan FTP'i kullanmaktadır. Yazılım çok özellikli bir yapıya sahiptir. İnternette bir FTP bölgesine erişerek çoklu ağ bağlantısıyla bilgisayara bağlanmaktadır. FTP sunucularının üzerinde tam kontrolu bulunmaktadır.Yazılım, kurulumu ve kullanımı çok kolay bir yapıya sahiptir. 50.000'in üzerinde kayıtlı kullanıcıya sahip olan yazılım, SSL/TLS'dan geçerek güvenli FTP için destek vermektedir. Aynı zamanda ODBC veritabanı hesapları içinde destek sunmaktadır. Şifrelerden geçerek güvenlik yoluyla, dizin başına okuyarak/yazarak/ilave ederek ve değiştirerek her bir kullanıcı için dosya doğrulaması yapmakta ve IP adrese dayalı erişimi sağlamaktadır.MLST ve MLSD desteği, ayrıntıyı sağlamak için hareket eden iki yeni FTP'dir. Altta bulunan işletim sistemine aldırmayarak dizin kayıtlarıNI standartlaştırmaktadır. MLST/MLSD, UNIX sistemlerde de dosyanın büyüklüğüne aldırmayarak ayrıntılı dosya bilgisi sağlamaktadır. Veri sıkıştırmasından geçerek daha hızlı dosya alma ve gönderme sağlamaktadır. Yazılım, çok sayıda dosya transferi yapan (50%ın üzerinde) veri sıkıştırmasını desteklemektedir.ÖZELLİKLER:Hızlı ve güçlü bir yapıya sahiptir.Çoklu sanal FTP sunucuları desteklemektedir.Uzaktan yönetilebilen sunucu olma yeteneğine sahiptir.S anahtar ve geçmiş şifreleri desteklemektedir.Kendiliğinden sililen geçici hesaplar için destek sağlamaktadır.Kendiliğinden zaman ölçümüne sahiptir. UL/DL oranlar için destek vermektedir. Disk sınırlamaları, ağ bant genişliği, ve otomatik muhalif-zaman-dış artı muhalif-hammering, ölçer.Tam UNC yol desteği bulunmaktadır. Dizinler veya sürmeler, bir kullanıcının dizin yapısında herhangi bir yere haritasını çıkarmakta ve güvenli yapıya kavuşturmaktadır.Tüm dizin kayıdı seçmeleri için, tam destek sunmaktadır.Kullanıcıların olduğu mesajları ve sunucuları desteklemaktedir.Çok sayıdaki kullanıcıların devamlılığını sürdürmek amacıyla sıra ve düzen yapısına koymaktadır.FTP Standardı olan RFC959, RFC1123, RFC1760, RFC2228, RFC2246, RFC2289, RFC2389'ın yürütülmesi için güvenli FTP'yi zorunlu kılmaktadır.Dosyaların alınması ve gönderilmesine tam destek vermektedir.Kendiliğinden bakım ayarları için, INI dosyasını, kayıt veya biçimlerin ODBC veritabanını desteklemektedir.Dış DLLs'den geçerek mümkün olduğu ölçüde sunucu desteğini uzatmaktadır.Büyük sunucular için tam destek sağlamaktadır.ODBC veritabanı desteği sağlamaktadır.SSL desteği sağlamaktadır.Benzer bağlantıları tespit etme yeteneğine sahiptir.UL/DL oranların çoklu bağlantılarını desteklemektedir.Uzaktan idare-komut için kullanıcıyı desteklemektedir.Aktif dizin desteği bulunmaktadır.

Serv-U FTP Server Corporate Edition İçin Yorum Yap

reklam

FTP ( Dosya Transferi ) Kategorisi Çok İndirilenleri

 • CuteFtp Dosya Transfer Programı

  CuteFTP yeni bir sürümü şimdi dünyanın en popüler FTP istemcisi ve her zamankinden daha iyi. Genel performans iyileştirmeleri ile birlikte, birkaç anahtar özellikleri eklenmiş durumda.

 • Blaze Ftp

  Güzel bir Ftp transfer programı. İki tarafa bölünmüş pencere sistemi. Yani Local ve FTP kısmı. Dosyalarınızı sürükle bırak şekliyle atabilir ya da alabilirsiniz. Kullanması ve Arabirimi çok kolay. Ftp bağlantısı ile ilgili açıklayıcı bilgiler sunuyor.

 • WISE-FTP

  WISE-FTP ile FTP (Dosya Aktarım Protokolü) sunucularına bağlanıp dosya aktarımı yapabilirsiniz. Hızlı ve kolay bir şekilde veri aktarımı yapabilirsiniz. Windows, Unix gibi işletim sistemi standartlarını destekler.

 • Fresh FTP

  Fresh FTP, ücretsiz bir FTP programı. Standart bir FTP programına ait tüm özellikleri barındırıyor: Aynı anda çoklu transfer, dosya/klasör yükleme, yüklemeye devam edebilmeFresh FTP 5.

 • Right Ftp

  RightFTP, Windows için geniş özellikli ve ücretsiz FTP istemcisi.Acemi kullanıcılar için kullanımı kolay. Sadece acemi kullanıcı değil diğer kullanıcılar için de çeşitli özellikler sunan bir program.

 • FTP Commander

  Ücretsiz bir dosya transfer protokolu (FTP) olan FTP Commander ile çift yönlü dosya transferi ve aynı anda çoklu download işlemleri yapılabilmektedir.

 • Uploader!

  Uploader! basit ve internete dosyalarınızı daha hızlı yüklemenizi sağlayan bir FTP aracıdır. Programın kullanımı son derece basittir.

 • AutoFTP Free

  Profesyonel sürümünün de olduğu bu FTP programı , kategorisinde yeni olmasına karşın kullanıcının kolay şekilde kullanımı dolayısı ile diğer FTP programlarından ayrılmaktadır.

 • Portable FileZilla

  Taşınabilir bellek, Ipod veya herhangi bir taşınabilir sürücüye kaydederek sürekli yanınızda taşıyabileceğiniz portatif bir ftp istemcisi.

 • AutoFTP Professional

  Profesyonel FTP çözümlerinize kolay ve hızlı bir bakış açısı getiren bu program sayesinde, FTP adreslerinize hızlı ve kesintisiz olarak bağlanarak dosyalarınızı güvenli biçimde FTP adreslerinize yükleyebilirsiniz.