Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Selpar
Limit:
Sınırlı özellik
Kategorisi:
Sektörel (186 program)

Selpar Winkitpro

Selpar Winkitpro;orijinal ve Türk yan sanayii olmak üzere toplam 65 marka oto yedek parça fiyat listesi ve yaklaşık 300 adet üretici firma listesini içinde bulunduran satış ve yedek parça programıdır.

Fiyat listelerindeki değişiklikler, programa internet üzerinden online olarak, yansıtılmaktadır. Fiyat listelerinde, yedek parçaların fiyat bilgilerinin yanı sıra, değişen parça numaraları, model, depo, grup vb gibi ihtiyaç duyulabilecek tüm veriler de sürekli olarak güncellenmektedir.

Genel Özellikleri:

Parça Sorgulama

Orijinal ve Türk yan sanayii olmak üzere toplam 65 marka oto yedek parça fiyat listesi ve yaklaşık 300 adet üretici firma listesi bulunmaktadır. Fiyat listelerindeki değişiklikler, programa internet üzerinden online olarak, yansıtılmaktadır. Fiyat listelerinde, yedek parçaların fiyat bilgilerinin yanı sıra, değişen parça numaraları, model, depo, grup vb gibi ihtiyaç duyulabilecek tüm veriler de sürekli olarak güncellenmektedir.

  Muadil Bilgileri

Yedek parça fiyat listesindeki, orijinal veya yan sanayi her hangi bir yedek parçanın üzerine çift tıkladığınızda bu parçanın yan sanayi, orijinal veya üretici markalardaki muadil bilgileri karşınıza gelmektedir. Bu sayede hangi parçaların hangi araçlara uygun olduğu ve hangi fiyatlardan temin edilebileceği gibi konularda kullanıcıya bilgi verilmektedir.

  Yedek Parça Resimleri

Yedek parça listesindeki bir parçaya çift tıkladığınızda, o parçaya ait, üreticisinden veya muadilinden sağlanan, resim bilgileri ekrana gelmektedir. Tıpkı muadil bilgilerinde olduğu gibi yedek parça resimleri de sürekli olarak güncellenmekte ve güncelleme Cd leri ile periodik olarak kullanıcılara ulaştırılmaktadır.

Marka Ve Firmalar:

ANADOLU, ATAK TAŞIT A.Ş, ATILGAN OTOM., ATLAS OTOM.AYAR OTOM, BABA OTOM., BAŞBUĞ, BOSCH, BURSAM, CANLI OTOM., DELTA., DOĞUŞ OTOM., ELİF  OTOM., ERDEMLER, FAM OTOM., GÜLPAR, GÜR OTOMOBİLCİLİK, HİLAL, İLKERLER, İZMİR OTOM, KARLAND, KAYALAR, MAKO, MARTAŞ, OSMANLI, OTO BİLYA, OTO İSMAİL, OTO SÜLEYMAN, ÖZAŞ, ÖZNUR OTO, ŞENER OTO, ÜRETKEN GRUP
ALFA ROMEO, BMW, CHEVROLET, CITROEN, DAEWOO, DAF, DAIHATSU, DODGE, FORD, HONDA, HYUNDAI, ISUZU, IVECO, K.MİNİBÜS, K.OTOBÜS, KIA, LADA, LANDROVER, MAZDA, MASSEY FERGUSON, MAGİRUS, MERCEDES, MITSUBISHI, NEW HOLLAND, NISSAN, OPEL, PEUGEOT, PORSCHE, PROTON, RENAULT, ROVER, SKODA, SUBARU, SUZUKİ, TATA, TOFAS-FİAT, TOYOTA, VOLKSWAGEN, VOLVO
A.B.A. RULMAN, AC DELCO, ACROLCAR, UJUSA, AKKARDAN, ALFA, ALKAR, ALKO, ANKA, ARKPRES, ASMETAL, ATE, AXO, AYBAY, AYFAR, BEHR, BELTAN, BEMAG, BENDIX, BENPART, BRU, BEŞER, BEŞMAK, BODUROĞLU KAUÇUK, BOGE, BOŞAL, BRADI, BRECO, BREMBO, BREMI, CAVO, CERCELİK, CHAMPION, CLEAN FILTRE, CONTITECH, CORTECO, DAYCO, DELPHI, DEPO, DİTAŞ, DODUCO, DOLZ, EKG, ELEKTROFEN, ELO, ELRING, EMBO, EMKA, EMT, ENKO, ERA, ERKURP, ERMAK, EUROSTAMP, FARBA, FAZ, FEBİ, FERODO, FRAM, FTE, FUJİ FİLTRE, GABRİEL, GATES, GB KAUÇUK, GERİ, GOETZE, GRAF, HELLA, HIDO, HUTHCINSON, INA RULMAN, IRAUTO, İBRAŞ, JEEP, JURİD, KALE,  KLİPS, KNECHT, LIP, LOBRO, LUCAS, LUK, MAGNETTİ, MARELLİ, MAHLE, MAPA, MARELLİ, MASTER, MATAY, MEAT, MEGA, METELLİ, MICRONAIR, MITA, MONROE, NESAN, NGK, NIPPON, NISSENS, NK, NRF, NURPAR, OCAP, ORS RULMAN, OTO CONTA, PAGID , PHIRA, PLASTIKAP,  PRENS, PURFLUKS, QUINTON, HAZELL, RAPRO, REMSA, RIW, ROTA, SACHS, SANCO, SANEL, SASIC, SILA, SİLBAK, SİMPAR, SİSMAK, SKF, SNR, SOSA, SPIDAN, SUPSAN, SWAG, SWF, TDS, TEKNOROT, TEXTAR, TRV, TUNCH, UNIPOT, USO, ÜÇ-AL, VALEO, VAN WEZEL, VERNET, WALKER, WORTHY, ZEN

Selpar Winkitpro İçin Yorum Yap

reklam

Sektörel Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Otello Otel Otomasyonu

  Otel, Motel, Han, Pansiyon, Bekar Odaları, Kamp, Kamping, Tatil Köyü ve benzeri her türlü özel veya resmi konaklama yerlerinde kullanabileceğiniz otomasyon programı.

 • Octasis [Sağlık Ocağı Takip Sistemi]

  Octasis 1.0 bir sağlık ocağı takip sistemidir.Bazı özellikleri şunlardır. 1.ETF(Ev halkı Tespit Fişi) kayıtlarını tutar 2.Bu ETF kayıtlarına göre Yıl Ortası Nüfusu birkaç tıklamayla hesaplar. 3.Aşı kayıtlarını tutar. 4.

 • Santrifüj Pompa Hesap Programı

  Makine Mühendislerine ait Santrifüj Pompa Hesaplarını yapmaktadır.Santrifüj Pompa Hesap Programıakindir.

 • Bürobot

  Bürobot Sevk, İzin, Ajanda, İmza Çizelgesi, Evrak Dağıtım vb. işlerinizi yapabilen ücretsiz bir büro programıdır.

 • MailWasher Pro

  MailWasher Pro, birden fazla e-posta adresinizi takip etmenize olanak tanır. Size gelen postaları henüz size ulaşmadan virüslere ve tehlikeleri dosyalara karşı tarar.

 • OkulSoft İlköğretim Öğrenci İşleri Programı

  OkulSoft programı, öğrenciyi kayıttan diplomaya kadar takip edebilmeniz için hazırlanmış son derece profesyonel, esnek, hoş görünümlü ve çok kolay kullanılabilen bir ilköğretim öğrenci işleri programıdır.

 • Skype (Mac OS X)

  Üreticiden : Skype, İnternet üzerinden ücretsiz konuşmanızı sağlayan küçük bir yazılımdır.Dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi birini ücretsiz arayabilirsiniz. Bunu her zaman yapabilirsiniz.

 • Optik Okuyucu Sistemi (OptikOS)

  Otomatik veya elle beslemeli bir tarayıcı (scanner) ile çalışan optik okuyucu sistemi optik formlarınız tükenmez kalemle işaretlenmiş, buruşmuş, kağıt okuyucuya eğri gitmiş, optik form matbaadan hatalı basılmış, hatta optik formlarınız fotokopi ile çoğalt

 • AKKARINCA Profesyonel Dernek Yönetim Sistemi

  - Resimli Üye Kaydı, Detaylı Üye Raporları- Kişi ve Firma İletişim Bilgileri- Detaylı Üye Arama ve Bulunan Kriterlere Göre SMS , Mail Yollama- Resimli Üye Kimlik Kartı Basımı , Etkinlik Kartı Basımı- Aylık veya Yıllık Üye Aidat Yönetim Sistemi- Dernek Gel

 • Orbim Dershane Otomasyonu

  TANIMLAMALARÖĞRENCİ İŞLEMLERİÖğrenci GirişleriÖğrenci KayıtTahsilatDevamsızlıkREHBERLİKÖdev TakipEtütlerOKS & ÖSS Puan HesabıSINAV İŞLEMLERİSınav Ölçme ve DeğerlendirmeBina TanımlarıOtomatik Öğrenci YerleştirmeSınav ListeleriÖğrenci KarneleriKASA İŞLEMLER