Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Cypherix
Limit:
*
Kategorisi:
Çeşitli (571 program)

SecureIT Encryption Software

Programın özellikleri şöyle;-Yüksek güvenlikli dosya şifreleme ve şifrelenen dosyayı sıkıştırma.-Kendisini deşifre edebilen dosyalar oluşturma(Self-Decrypting Exe)-Şifreleme için BlowFish-448 veya AES-256(ki Amerikan Hükümet standartıdır.) algoritmalarını kullanbilirsiniz.-File Shredder(Dosyaları sabitdiskten geri alınamayacak biçimde kaldırmak için) ile birlikte geliyor.-Şifrelenmiş e-postalar oluşturabiliyorsunuz ve alıcıda SecureIT E.S olması gerekmiyor.-Komut satırı özelliği var. -Dosyaları toplu olarak şifreleyebiliyorsunuz.-Çok hızlı şifreleme özelliği; 1 mb lık dosya en fazla 2 saniye sürüyor.-BruteForce(rastgele şifre denemek) vb. yöntemlerle kırılması imkansız güvenlik.-Her türlü dosya ve her türlü yeniden yazılabilir ortam(re-writable media) şifrelenebilir.Not: Blowfish-448 ve AES-256 kaynak kodları açık tekniklerdir. Tam sürümü 29.95$ tutuyor.

SecureIT Encryption Software İçin Yorum Yap

reklam

Çeşitli Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Telefon Numarasından İsim Bulma

  Telefon numarasını biliyorsunuz ama kim oldugunu bilmiyomusunuz tam size gör ebir program Telefon numarasını yazıyorsunuz kim oldugunu hemen ögrenıyorsunuz. Kullanımı çok kolay bir program.akindir.

 • On Numara Tahmin Programı On Numara Kombinatör

  Milli Piyango'nun düzenlediği ON NUMARA (10/80) adlı Loto oyununun Erdoğan Tan tarafından yazılan formüllü kombinasyon listesi üreten yardımcı bir programdır.

 • Eagle Elektronik Devre Çizim Programı

  Elektronik devre çizimi yapabileceğiniz ve ücretsiz indirebileceğiniz bir yazılım. Programın içinde bir çok güncel devre elemanı ve elemanlara ait bilgiler(üreticisi,ayaklarının isimleri,...) bulunmakta

 • All My Movies Film Arşivleme Programı

  All My Movies, film koleksiyonunuzu yönetmek ve düzenlemek için tasarlanmış kullanımı kolay bir film veritabanı programıdır. Kişisel film koleksiyonunuzu ya da film veritabanızı oluşturmak için kataloglama yapmakta kullanabilirsininiz.

 • ProRat v1.9 Fix2 Uzaktan Bilgisayar Yönetim Aracı

  ProRat C programlama dilinde yazılmış ve tüm windows işletm sistemlerinde çalışan bilgisayarınızı uzaktan yönetebileceğiniz bir araçtır.

 • TC Kimlik No Yaz Adres Bul

  TC Kimlik No Yaz Adres Bul 3.0 Seçmen kaydı bulunan her vatandaşın T.C kimlik numarası ve adreslerine bu program sayesinde ulaşabilirsiniz.TC Kimlik No Yaz Adres Bul 3.0 ücretsiz indir .

 • T.C.Kimlik Sorgu Robotu

  Küçük boyutludur. USB bellek vb. medyalarda kolaylıkla her yere taşınabilir. Hastaneler, Emniyet Birimleri, İnternet Kafeler, Sigorta Şirketleri, Eczaneler, Okullar, Dersaneler, Avukatlar vb. T.C.

 • Cep Telefonu Programları

  Cep telefonu için üçretsiz Program Klasör içindeki bazı programlarin ismi: *album_openBit *al-moazen *anti-thief *auto-pilot *avecradio *barcodokuyucu *Bcreaderv1.33 *BlueJackX *blzinsyapp *BounceMp3_v1.

 • Windows XP Service Pack 3 Türkçe

  Microsoft Windows XPden vazgeçemeyen ve üstelik XPyi Türkçe olarak kullanan kullanıcılar için geliştirilen SP3 güncelleştirmesi. XP izi daha güvenli ve güncel halde tutmak istiyorsanız 3. servis paketini kullanmanızı öneririz. 2.

 • USB Disk Security

  USB Disk Security yazılımı USB belleklerinizi bilgisayara taktığınızda veri alışverişi yaparken belleğinize zararlı yazılım bulaşma riskine karşı koruma sağlıyor.