Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
: Direct Logic Systems
Limit:
*
Kategorisi:
Çeşitli (151 program)

Secret Media

Gelişmiş bir teknik yol kullanarak, medya dosyalarınız içine gizli iletiler yerleştirebilirsiniz. Normalde ses ve grafik dosyalarınıza (JPG, MP3, WMA, GIF, BMP, WAV) ekleyeceğiniz iletiler gözükür. Bu teknik kullanılarak resim ve ses dosyalarınız içine gizli mesaj gömerek bunun sadece onu bilen tarafından görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede çok gizli bir şekilde haberleşme kullanabilirsiniz. Herkes bu dosyaları normal resim veya ses dosyası olarak görürken, siz de bu sayede o dosyanın içeriğine aleni yoldan erişmiş olursunuz.Programa farklı şifreleme yoluyla eklenmiş gizli mesajınız neredeyse bulunmaz. Size gelen resim veya ses dosyasına bilgisayarınızı karıştıran birisi normal resim ya da ses dosyası olarak görebilirken, sizde rahat bir şekilde bu dosyaları transfer edebilirsiniz.

Secret Media İçin Yorum Yap

reklam

Çeşitli Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Grapher Grafik Çizme Programı

  Grapher, çok başarılı bir grafik-fonksiyon çizme programıdır.İki boyutlu veya üç boyutlu neredeyse her türlü grafiği çizebileceğiniz bir program.

 • Corel Paint Shop Pro Photo Resim Düzenleme Programı

  Düzinelerce resmi aynı anda düzenleyebileceğiniz Corel Paint Shop Pro Photo X2 proframını Kısaca anlatmak gerekirse bu program bütün isteklerinize cevap verebilecek mükemmel bir resim editörü'dür.

 • Fotosizer

  Fotosizer, ücretsiz bir toplu resim boyutlandırma programı. Fotoğraflarınızı sadece 3 adımda kolaylıkla yeniden boyutlandırabilirsiniz.

 • 1by1

  Çalma listeleriyle uğraşmaktan bıktınız mı? 1by1 sadece küçük değil, hızlı ve kullanışlı bir ses çalar.

 • AWicons Pro

  Awicons Pro bir simge düzenleme yazılımıdır.

 • Icon2Text

  con2Text, Windows'taki simgelerinize farklı boyutlar kazandırabileceğiniz bir yazılım. Bu yazılımda simgelerinizi seçerek onları text formatında yani bir yazı karekteriymiş gibi görebilirsiniz. Ya da kendiniz yenisini yapabilirsiniz.

 • DVD Labeler

  DVD Labeler programı temel olarak dvd kapak tasarımı programıdır. Program sayesinde elinizde bulunan dvdlere profesyonel olarak kapak tasarımı yapabilir ve kolay bir şekilde çıktı alabilirsiniz.

 • Altarsoft Icon Editor

  Altarsoft Icon Editor uygulaması ile yeni simgeler oluşturabilir ve program simgelerini düzenleyebilirsiniz. Altarsoft Icon Editor programı 16x16, 24x24, 32x32 ve 48x48 oranlarında simgeler oluşturmanıza izin veriyor.

 • Autodesk DWF Viewer (ExpressViewer)

  Autodesk firmasinin çıkardığı ve DWF uzantılı çizim dosyalarını açabilen ücretsiz bir yazılım.

 • FreeDesktop

  FreeDesktop bir masaüstü çizim aracıdır. Masaüstü görüntünüzü sizin için kilitler ve üzerinde çizimler yapmanıza izin verir. Çizimlerinizde renkleri, boyutları vb. ayarlamalarınızı çok kolay yapabileceksiniz çünkü program zaten tek bir çubuktan oluşuyor.