Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Talay Yazılım
Limit:
*
Kategorisi:
Çeşitli (192 program)

Sabotaj

Üreticinin açıklaması: Sabotaj, Türkçe içerikli bir sabotaj oyunudur. Oyun tek ve iki kişilikte oynanabilmektedir. Oyundaki genel amacınız ise size Türkçe olarak verilen görevleri yerine getirerek çeşitli silah, araç ve gereçlerle katliam yapmak. İlerleyeceğiniz bölümlerde çok fazla sayıda ve çeşitli güçlerde(Hızlı, Ağır makineli silah techizatlı) düşmanınız bulunuyor. Fazla oynadığınızda bağımlılık yapacak bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Her öldürdüğünüz kelle başına ve topladığınız nesnelere ayrı olarak Türk Lirası(TL) cinsinden para kazanıyorsunuz. Kazandığınız bu paralarla makineli silah, çeşitli güçlerde tahribat gücü yüksek bombalar, kelepçe, ekstra haklar, gelişmiş lazer silahları, ileri teknoloji roketatarlar alıyorsunuz. Eğer bölümlerde çıkış noktasını bulamıyorsanız, oyunda bir de harita seçeneği bulunuyor. Herşey türkçe ve ücretsiz. Sound Blaster uyumlu bir ses kartınız varsa kullandığınız silahların, tahribat bombalarının, ağaç testerelerinin, öldürdüğünüz düşmanlarının çığlık atma seslerini rahatlıkla duyabilirsiniz. Boyut olarak oldukça düşük ama indirdiğinize değecek bir oyun. Samimiyetle söyleyebilirim çok zevkli bir oyun.

Sabotaj İçin Yorum Yap

reklam

Çeşitli Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Kameralı TAVLA Cikcik

  cikcik tavla indir .Rakibini kameradan görerek ve sesli konuşarak  Tavla  oynamaya ne dersiniz? Yapmanız gereken aşağıdaki linklerden birisine tıklayarak programımızı bilgisayarınıza indirmek. Kurulum gerektirmeden hemen kullanabilirsiniz.

 • Beylikten İmparatorluğa Beylik Yönetme Oyunu

  Klasik oyunlardan sıkıldıysanız bu oyun sizleri kurtarmaya yarayacak kaliteli bir oyundur. Kendi beyliğinizi yönetmek için savaş yaparak ekonomiyi yükseltip Sefere çıkıyorsunuz. Dikkat edin yakında bağımlısı olacaksınız.

 • Görüntülü Sesli Dama cikcik

  Rakibini kameradan görerek ve sesli konuşarak  Dama  oynamaya ne dersiniz? Yapmanız gereken aşağıdaki linklerden birisine tıklayarak programımızı bilgisayarınıza indirmek. Kurulum gerektirmeden hemen kullanabilirsiniz.

 • Lego Digital Desinger

  Bildigimiz lego küpleriyle oynanan sınırsız küp ve şeklin oldugu bir oyun çocuklar için mükkemmmel ama tiryaki büyüklerde oynayabilir..Oyunda dikkat etmemiz gereken kamera ve ses çünkü bunlar olmazsa parçaların yerine oturdugundan emin olamayız.. akindir.

 • Counter Strike OGC

  Counter Strike OGCÖzellikler:1.oyundaki silahların ve adamların ismi yazar ..2.duvardan karşı oyuncuyu görebilir zamanında müdehale edebilirsin...3.buny gibi özellikleri açar ...4.otamatik kitler (örneğin kafaya , ayağa ,gövdeye gibi)5.

 • Görüntülü Sesli Okey Cikcik

  Rakiplerinizi kameradan görerek ve sesli konuşarak  okey  oynamaya ne dersiniz? Yapmanız gereken aşağıdaki linklerden birisine tıklayarak programımızı bilgisayarınıza indirmek. Kurulum gerektirmeden hemen kullanabilirsiniz.

 • Çarkıfelek

  Çarkıfelek 3.0 oyun programı gerçeğine uygun dizayn edilmiş bir oyun programı olup, iki oyuncu tarafından oynanır. Oyun, Atasözü, Şarkı Sözü ve Yer İsmi olmak üzere 3 aşamadan oluşmaktadır.

 • stronghold 2 tr yama v

  bu yama ile oyun turkçeleşmektedir. Arka plandaki resimleri değişmektedir. Sesler Turkçeleşmektedir vede mp3 ler en yeni mp3ler olmaktadır. Oyuna isterseniz sizde mp3 ekleyebiliyorsunuz fx music bölümüne mp3 ekleyebilirsiniz.

 • Akroid Su Doku

  Su Doku bulmacalarının bilgisayar versiyonu. Su Dokubulmacalarını seviyorsanız bir de bilgisayar ortamında çözmeyi deneyin.

 • Action Pack

  Microsoft`un yaptığı bu oyun her bakımdan üstün ve bir çok oyunu kapsıyor diyebilirim.Grafiklerin çok iyi kullanıldığı oyunda tek sorun yönetim biçimi diyebilirim.Aslında o kadar da kötü değil.Klavye kullanmasını iyi bilenler için bu oyun kolay denebilir.