Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
: Monkeymen
Limit:
*
Kategorisi:
Resim Editörleri (299 program)

RPE Photo

RPE Photo, resimlerinizi yeniden boyutlandırmaya, döndürmeya, yazdırmaya, efekt vermeye, e-postayla göndermeye yarayan bir uygulamadır. Bu sayede büyük resimleri e-postayla gönderme esnasında yaşanan sorunu, resimleri yeniden boyutlandırarak aşabilirsiniz. Program, resimleri yeniden boyutlandırmak için rakamsal bir ölçek hesaplaması kullanmaz. Sadece varolan hazır ölçekleme içinde küçük, orta, geniş ve normal boy olarak konumlandırır. Program, rahat bir şekilde kullanılabilsin diye kolay bir arayüze sahiptir. Bu doğrultuda menüler arasında boğulmadan daha hızlı işlem yapabilirsiniz. Sürükle-bırak desteği sayesinde çok sayıda resmi bile yazdırabilir, kırmızı göz tamiri yapabilir, karanlık resimleri aydınlatabilirsiniz.ÖzellikleriSürükle-bırak desteği sayesinde kolay kullanıma sahiptir.Tek tıklamayla resimleri yeniden boyutlandırabilirsiniz.Sezgisel resim göstericisi sayesinde resim koleksiyonunuzu yönetin.Resimlere çeşitli efektler uygulayabilirsiniz.Boyutlandırma sayesinde bir sayfaya birden fazla resmi ekleyebilir ve yazdırabilirsiniz.

RPE Photo İçin Yorum Yap

reklam

Resim Editörleri Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Adobe Fireworks CS3 Türkçe

  İmajları kusursuz ve kolay bir biçimde hazırlayıp, optimize edin.

 • FunHouse

  Boyutu oldukça yüksek olmasına rağmen çok başarılı bir foto-montaj programı olan FunHouse ile dijital fotoğraflarınız üzerinde montajlar yapabilirsiniz. Resimlerinizi başka vucutlara ekleyebilirsiniz.

 • FaceOnBody

  Bazı şeyler hep komik olmuştur. Dans eden hayvanlar, düşen pantolonlar ve tabi ki patronunuzun başı başka bir resim üzerindeyken. İşte FaceOnBody'nin doğuşu.FaceOnBody, sadece bir yüzü, bir vücuda eklemek için tasarlanmış, dünyadaki tek yazılımdır.

 • PowerDraw

  PowerDraw, Powercad bileşeni ile yapılmış, iki boyutlu bir vektörel çizim programıdır. PowerCad bileşeninin tüm marifetlerini gösteren bu program hiçbir demo limiti içermemektedir.

 • Fotomontaj programı

  Mükemmel ve bir o kadarda eğlenceli Foto Montaj programı olan Face On Body ilehem tanışacaksınız,hemde nasıl kullanacağınıza dair resimli anlatım bulacaksınız.Programımızın boyutu sadece 1.

 • Adsl TeRaResim İlsis Resim Boyutlandırma

  MEBde ilsise resim atmadan önce resimlerinizi sadece üzerine sağ tıklayarak uygun ilsis boyutuna getirebileceğiniz güzel bir program.TeRaResim İlsis için Resim Boyutlandırma 1.

 • Pixia

  Photoshop benzeri küçük boyutlu ve ücretsiz bir resim editörü olan Pixia yeni sürümüyle karşınızda. Katman, tarayıcı destekli, bazı efektlerle desteklenmiş bir yazılım.

 • STOIK Smart Resizer

  STOIK Smart Resizer, dijital fotoğraflarınızın boyutlarını çeşitli metotlar kullanarak %1000 oranında kalitesini hiç bozmadan büyütmenizi sağlayan bir yazılım. Yazılımla resimleri her oranda küçültüp büyütebilirsiniz.

 • Exif Farm

  Exif Farm ile EXIF bilgileri oluşturabilir, EXIF bilgilerini görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

 • AX-Cursors

  AX-Cursors profesyoneller gibi imleç oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz. Özellikleri :Durgun imleçler oluşturabilme.Animasyonlu imleçler oluşturabilme.Etkili editör alanı.Yazılımlardaki imleçleri düzenleyebilme.