Lisans:
Ücretli/Demo
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Midway
Limit:
*
Kategorisi:
Strateji (114 program)

Rise and Fall : Civilizations at War

Son zamanlarda birçok Aksiyon/Strateji türü oyunlar görmeye başladık. Ancak hiçbiri bu ikisini bir araya Rise And Fall : Civilizations at War kadar güzel bir şekilde getiremedi.Şu ana kadar bunu başaran birçok oyun gördük. En önemli örneklerinden birisi Desperados 2 idi. Ancak bunun kadar güzelini görmediğinizi garanti ederim.Rise And Fall : Civilizations at War strateji meraklıları için mükemmel bir oyun. Oyun sadece strateji değil, gerçekten bir aksiyon oyunu da.Oyunda 4 ırk bulunuyor. Tarihteki büyük uygarlıklardan Rome(Roma), Egypt(Mısır), Persia(Pers-İran) ve Greece (Yunanistan). Her ırkın kendine özel savaşçı birimleri ve yapıları var. Ancak demo sürümünde sadece Mısır'ı alabiliyoruz.Oyunda her uygarlığın 2'şer Hero(Kahraman)'su var. Bunlar:Rome:Julius Caesar ve Germanicus CaesarEgypt:Cleopatra ve Ramses the GreatPersia:Nebuchadnezzar ve SargonGreece:Achilles ve Alexander the GreatBuraya kadar normal bir strateji edasında gezinen Rise And Fall : Civilizations at War, Hero anlayışıyla tüm oyunlardan ayrılıyor.Kahramanlarımızın seviyeleri Glory denilen savaştıkça artan bir puanla arttırılıyor. 2. level'a(seviyeye) gelen kahramanımız artık tam bir aksiyon kahramanı oluyor ve

Rise and Fall : Civilizations at War İçin Yorum Yap

reklam

Strateji Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Novel Save Aksiyon ve Strateji Oyunu

  Novel Save aksiyon ve stratejiyi bir araya getiren oyun. Bu oyunda savaştan korunmak için gazlardan, bombalardan, mayınlardan vb. zarar verici şeylerden kaçınmak için stratejinizi belirlemeniz gerekiyor..

 • Tornado Jockey Strateji Oyunu

  Büyük bir rüzgar hortumunun açığa çıkardığı enerji ve oluşturdugu zararları değerlendirerek alınacak korumalarla, hortumun çıkmasını engelleyip, Radar bombaları, Işın Toplarıyla tornado adı verilen bu hortumu yok etmeye çalışacağınız keyifli bir oyundur.

 • SpellForce 2 – Shadow Wars

  5 yıl boyunca Karanlık Elf diyarındaki iç savaş devam etti. Gölgelerin ardındaki gizemli kötülük Elf diyarında sürekli iş başındaydı. Ancak bu kötülükten çok daha fazlası ortaya çıkmak için sabırla beklemişti...

 • Commandos 3

  Commandos serisi türünün tartışmasız en iyi oyunu. Emrinizdeki bir grup komandoyla ikinci dünya savaşının seyrini değiştirin. Her biri farklı karakterler olan bu komandolar (Bombacı, yakın dövüş uzmanı, vs. uzmanı) sizi savaşın içine çekecek.

 • OrbitZ

  OrbitZ; strateji, beceri ve mantıksal düşünce gerektiren, hoş tasarımlı ve konusu uzay ortamında geçen bir yapboz oyunudur. Program başta zor gözükse de aşama aşama öğrendikçe daha rahat oynanabilecek bir oyundur.

 • Empire Earth II

  Çoğu strateji oyuncuları, mutlaka Empire Earth oyununu oynamıştır. Ve bu oyuncuların çoğu da, oyunun birincisini memnun bir şekilde tamamlamış, ikincisini iple çekemeye başlamıştır.

 • MudSlinger

  Rusya ve Amerika başkanlarının birbirlerine çamur atıp devirme faaliyetleri.

 • Zeus: Master of Olympus

  Kendinizi Zeus'un yerine koyun ve Olympos'u inşaa etmeye başlayın. Mitolojiyi seviyorsanız tam size göre bir oyun. Siz artık tanrılar tanrısı ZeuS sunuz.

 • Transport Tycoon Deluxe

  Bu oyunda bir taşımacılık firmasısınız kara deniz hava ya da demiryolu ile insan, mal, ham madde vb. şeyleri taşıyosunuz. Gemi, tren, otobüs, uçak yada kamyonla yağ, kömür, insan vb birçok şey taşıyabilirsiniz.

 • Winboard

  Satranç tutkunları için ilaç gibi bir oyun. Sadece bilgisayarla oynamıyorsunuz. Yerel ağ ve internet üzerinden oynama imkanı da sunuyor.