Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
RightSoft.
Limit:
*
Kategorisi:
FTP ( Dosya Transferi ) (76 program)

Right Ftp

RightFTP, Windows için geniş özellikli ve ücretsiz FTP istemcisi.Acemi kullanıcılar için kullanımı kolay. Sadece acemi kullanıcı değil diğer kullanıcılar için de çeşitli özellikler sunan bir program.Çoklu veri aktarımı, güvenlik duvarı desteği, uzak dosya/dizin özniteliği değiştirebilme, pasif veri aktarımı gibi.RightFTP' nin ana penceresi Windows Gezgini gibidir. Yerel dosyaları, indirme, yükleme alanını gösteren alanlara sahiptir.ÖzelliklerSürükle bırak yöntemiyle dosya transferiYerel bilgisayar ya da uzak bilgisayar arasında dosya transferini kolay bir şekilde yapar.Sürükle bırak yöntemiyle dosya/dizin taşımaTek tıklama ile dosyaları uzağa ya da başka bir yere taşımaSite yönetimi*site profil yönetimi, FTP sitelerini düzenler ve yönetebilir. Ziyaret etmiş olduğunuz siteler hakkında belirli hatırlatmalar ekler ve bu özelliğiyle tek tıkla o sitelere erişim sağlar.Firewall (Güvenlik Duvarı) desteği*Güvenlik duvarınız yoluyla FTP sitelerine erişim imkanıHızlı bağlantı*FTP sunucuya bağlanmak için hızlı bağlantı özelliğiFTP oturum günlüğü tutma*Bu sayede tüm FTP oturumların detaylarını tutmuş olurDosya özniteliklerini değiştirme(chmod)*İstenmeyen hareketlerden sitenizdeki bazı dosyaları korumaÇoklu-veri aktarımıBant genişliğini verimli kullnmak için bazı özellikler sunar

Right Ftp İçin Yorum Yap

reklam

FTP ( Dosya Transferi ) Kategorisi Çok İndirilenleri

 • CuteFtp Dosya Transfer Programı

  CuteFTP yeni bir sürümü şimdi dünyanın en popüler FTP istemcisi ve her zamankinden daha iyi. Genel performans iyileştirmeleri ile birlikte, birkaç anahtar özellikleri eklenmiş durumda.

 • Blaze Ftp

  Güzel bir Ftp transfer programı. İki tarafa bölünmüş pencere sistemi. Yani Local ve FTP kısmı. Dosyalarınızı sürükle bırak şekliyle atabilir ya da alabilirsiniz. Kullanması ve Arabirimi çok kolay. Ftp bağlantısı ile ilgili açıklayıcı bilgiler sunuyor.

 • WISE-FTP

  WISE-FTP ile FTP (Dosya Aktarım Protokolü) sunucularına bağlanıp dosya aktarımı yapabilirsiniz. Hızlı ve kolay bir şekilde veri aktarımı yapabilirsiniz. Windows, Unix gibi işletim sistemi standartlarını destekler.

 • Fresh FTP

  Fresh FTP, ücretsiz bir FTP programı. Standart bir FTP programına ait tüm özellikleri barındırıyor: Aynı anda çoklu transfer, dosya/klasör yükleme, yüklemeye devam edebilmeFresh FTP 5.

 • Right Ftp

  RightFTP, Windows için geniş özellikli ve ücretsiz FTP istemcisi.Acemi kullanıcılar için kullanımı kolay. Sadece acemi kullanıcı değil diğer kullanıcılar için de çeşitli özellikler sunan bir program.

 • FTP Commander

  Ücretsiz bir dosya transfer protokolu (FTP) olan FTP Commander ile çift yönlü dosya transferi ve aynı anda çoklu download işlemleri yapılabilmektedir.

 • Uploader!

  Uploader! basit ve internete dosyalarınızı daha hızlı yüklemenizi sağlayan bir FTP aracıdır. Programın kullanımı son derece basittir.

 • AutoFTP Free

  Profesyonel sürümünün de olduğu bu FTP programı , kategorisinde yeni olmasına karşın kullanıcının kolay şekilde kullanımı dolayısı ile diğer FTP programlarından ayrılmaktadır.

 • Portable FileZilla

  Taşınabilir bellek, Ipod veya herhangi bir taşınabilir sürücüye kaydederek sürekli yanınızda taşıyabileceğiniz portatif bir ftp istemcisi.

 • AutoFTP Professional

  Profesyonel FTP çözümlerinize kolay ve hızlı bir bakış açısı getiren bu program sayesinde, FTP adreslerinize hızlı ve kesintisiz olarak bağlanarak dosyalarınızı güvenli biçimde FTP adreslerinize yükleyebilirsiniz.