Lisans:
Ücretli/Demo
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Robert McNeel & Assoc
Limit:
*
Kategorisi:
3D Uygulama (56 program)

Rhinoceros

Rhinoceros gelişmiş özelliklere sahip bir 3D modelleme yazılımıdır.Özellikleri:Gelişmiş çizim özellikleriAnimasyon oluşturabilmeFazla sistem kaynağı kullanmazKordinatlara bağlı çalışabilmeGelişmiş sağ tuş menüsüOpenGL desteğiÇoklu dil seçeneğix, y, z kordinat sistemi filtreleyebilmeKatman oluşturabilmeGelişmiş renk paletiKüre, koni, küp gibi geometrik şekilleri otomatik oluşturabilmeSayısal verilerle çalışabilmeOluşturulan nesnelere ışık ve gölge efekti verebilmeIGES dosyalarını okuyabilir ve tamir edebilir.Komut satırlarıyla çalışabilirsiniz ve program pek çok komutu sizin yerinize tamamlayarak işlerinizi kolaylaştırır.Oluşturduğunuz animasyonlara istediğiniz açıdan kamera çekimi yapabilir ve bunu video dosyası olarak bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.Fare düğmelerini kişiselleştirebilirsiniz.Araç çubuklarını kişiselleştirebilirsiniz ve saydamlık kazandırabilirsiniz.Çoklu ekran desteği vardır.İnternet üzerinden otomatik güncelleştirme yapabilirsiniz.Nesneleri gizleyip gösterebilirsiniz.Nesneleri kilitleyebilirsiniz.Seçtiğiniz nesneleri proje dışına çıkartabilir ve kaydedebilirsiniz.Üretici sitesinden programın eklentilerini (Plug-in) indirerek programa yeni özellikler kazandırabilirsiniz.Desteklediği Biçimler:DWG/DXF(AutoCAD 200x, 14, 13, and 12 ) SAT (ACIS) X_T (Parasolid)3DS LWO STLOBJAIRIBPOVUDOVRML BMP TGAJPGCSV (export properties and hydrostatics)uncompressed TIFF STEPVDAGHSSLCDeep Paint 3DRhino ile geliştirilen bazı ürünler:HP el bilgisayarlarının çizimleriLexus marka arabaların bazı çizimleriÖrümcek Adam filminde yaratılan bazı maske ve nesnelerin çizimleriMercedes-Benz M-Class modellerindeki TV çizimleriLexmark i3 Renkli yazıcı kasası çizimiNokia 5510'un dış kasa aksamı çizimindeNOMAD MP3 Jukebox çizimindeDaha fazlası için üretici sitesini ziyaret edebilirsiniz.Sistem gereksinimleri:Pentium III veya üstü işlemciWindows 98/NT/ME/2000/XP65 MB boş alanMin 128 MB RAM (256 ve üstü önerilir)OpenGL destekli grafik kartıTam sürüm Fiyatları:Ticari tek kişi kullanım : $895.00Eğitim amaçlı tek kişi kullanım : $195.00Eğitim amaçlı laboratuvar kullanım : $975.00

Rhinoceros İçin Yorum Yap

reklam

3D Uygulama Kategorisi Çok İndirilenleri

 • ideCAD Mimari

  Her boyutta proje tasarımına yönelik olarak geliştirilen ideCAD® Mimari, hem mimari çizimlere hem de render ve animasyonlara olanak veren yapısı ile tüm mimari gereksinimleri karşılayacak güçlü bir yazılım.

 • ideCAD Statik

  Üreticiden: Betonarme yapı sistemlerinin statik ve dinamik analizi, boyutlandırılması, projelendirilmesi, güçlendirilmesi ve detaylandırılmasında kullanılan komple bütünleşmiş bir yazılım olan ideCAD Statik, inşaat mühendisleriyle mimarların ayrılmaz bir

 • iCad2008

  iCad2008, Betonarme Konsol İstinat duvarlarının analizini, çizimi ve metrajını yapmak amacıyla geliştirilmiş bir analiz programıdır.

 • Doodles 2K3

  3D Model, animasyon tasarlamak için kullanılan basit bir programdır. Texture haritası, Poligon görme özelliği ve geniş alan bilgileri ile sizlere sunulmakta. 3D Oyunlarda Animasyon tasarlamak için kullanabilirsiniz.

 • TurkCIZIM3D

  Üreticinin açıklaması:TurkCIZIM3D grafik tabanlı 3 boyut katı modelleme programıdır. Henüz beta sürümünü yayınladığımız bu program, alanında Türkiye'de ilk ulusal 3D (Boyutlu) yazılım çalışmalarından biridir.

 • DWG to PDF Converter MX

  DWG to PDF Converter MX ile DWG, DXF ve DWF dosyalarını PDF formatına dönüştürebilirsiniz.DWG to PDF Converter MX 4.

 • Cinema 4D XL

  Profesyoneller için gelişmiş bir 3D modelleme ve animasyon programı. Sitesinde Mac versiyonu da bulunmakta.

 • Action 3D Reducer

  3D Modellemede Action 3D, 3D Studio Max seviyesinde grafik ve animasyonlar yapabileceğiniz bir program. Daha çok oyun programlama ile ilgilenenler için ideal olan program oyun içi araç ve harita düzenlemenize çok yardımcı olacaktır.

 • TurkCIZIM CAD/GIS 2005

  TurkCIZIM bir CAD /GIS uygulamasydyr. Küçük ölçekli çizimlerden büyük çizimlere kadar, güçlü yapısıyla rahatlıkla çeşitli sektörlerin ihtiyacını giderecek donanımlara sahiptir. AutoCAD (R) 2000-4004-2005 DWG/DXF dosyalarını açıp saklayabilir.

 • AvisMap Free Viewer

  AvisMap Viewer ile çoğu GIS/CAD ve raster türündeki resimleri ve bunun yanında çoğu ArcView, ArcExplorer ve MapInfo proje dosyalarını görüntüleyebilirsiniz.AvisMap Free Viewer 5.2.