Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Heaventools Software
Limit:
*
Kategorisi:
Programlama (163 program)

Resource Tuner

Resource Tuner Windows'taki çalıştırılabilir dosyalarınızı (exe, dll, activex kontrol) düzenleyebileceğiniz bir programdır.Resource Tuner programını özellikle programlarınızı Türkçeleştirmek için kullanabilirsiniz.Resource Tuner ile programlarınızın içindeki grafikleri, ikonları, Mouse işaretçilerini, uyarı pencerelerini ve metinleri değiştirebilir, silebilir veya ekleyebilirsiniz.Resource Tuner ile programların kaynak kodundaki ses ve video dosyalarına da müdahele edebilirsiniz.Resource Tuner ile programların kaynak kodları içerisinde bulunan Bitmap, jpeg, png, xml türü bölümlerde değişiklik yaparak tekrar kaydedebilirsiniz.Program tüm windows sürümlerinde başarıyla ve hatasız çalışabilmektedir.Asgari Sistem Gereksinimi :* İntel Pentium 90 ve üzeri işlemci,* 16 MB veya daha yukarısı RAM (bellek)Lisans :* Programın 30 günlük deneme sürümü olan bu halini kullanıp beğenirseniz ve satın almak isterseniz kişisel lisans için 39.95 USD, Ticari lisans taleplerinizde her bir kullanıcı için 69.95 USD. ödemeniz gerekecektir.Programın Bu Sürümündeki Yenilikler :- 256x256 çözünürlükte PNG türündeki büyük Vista İkon dosyalarını da görüntüleyebilir ve değiştirebilirsiniz.- Toplam 7 tür bug (program hatası) düzeltmiş.- AVI türündeki kaynak dosyaları görüntüleme hatası giderilmiş.

Resource Tuner İçin Yorum Yap

reklam

Programlama Kategorisi Çok İndirilenleri

 • akcanSoft GuestBook PHP Ziyaretçi Defteri Scripti

  PHP web kodlama dilinde yazılmış, kullanımı ve kurulumu basit, MySQL gerektirmeyen, verileri metin dosyasına kaydeden bir Ziyaretçi defteri scriptidir.

 • Database Viewer Plus [ Pocket PC ]

  Pocket pc uygulamaları geliştirenler için önemli özellikler barındıran bu program access, sql, oracle, mysql, foxpro, dbase gibi veritabanı formatlarını destekliyor.

 • Visual Studio Örnekleri

  Visual Studio 6 için yüzlerce örnek içeriyor. 131 MB olmasına rağmen visual studio öğrenmek istiyorsanzı yükleyin derim.. AKindir.

 • Visual Assist X

  Visual Asist X; Microsoft Visual Studio .NET, Visual Studio 6.0 platformu üzerine yapilan bir eklentidir. Bu programla ne kadar rahat C++ kodu yazdiginiza sasiracaksiniz AKindir.

 • Digital Mars C/C++ Compiler

  Digital Mars C/C++ Compiler, ücretsiz bir C ve C++ derleyici. Hızı ve diğer derleyicilere göre daha basit olan arayüzü ile öne çıkıyor.

 • Python

  Python, yaygın bir programlama dili. Perl, Tcl, Scheme, Ruby ve Java ile rekabet içerisinde.Temel Özellikleri Temiz ve anlaşılabilir kod yapısı Modüler yapı ve esneklik Hata ayıklayabilme Standart ve üçüncü parti kütüphaneleriPython 3.

 • ExpressQuantumGrid Suite

  Delphi/C++Builder üzerinde program geliştiriyorsanız kesinlikle ExpressQuantumGrid Suite ile tanışmanız gerekmektedir. Bu Component ile alışılmış Grid özelliklerinin dışında inanılmaz Grid yetenekleri keşfedebilirsiniz.

 • GNU-Pascal

  Yeni programlar gelistirmek isteyenlere C diline yak1n Dos tabaninda calisan program dili.

 • PEBundle

  Özellikle runtime gerektiren programlama dilleri (Visual Basic vb.

 • SourceEdit

  Günümüzde popüler olan neredeyse bütün dillerin anahtar sözcüklerini ve daha bir çok farklı özelliklerini tanıyabilen bu başarılı metin editörü ayrıca yanında gelen yardımcı araçlarla da büyük kolaylık sağlıyor.