Lisans:
Özellik Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
PIMASOFT
Limit:
Sınırlı özellik
Kategorisi:
Sistem Araçları (205 program)

Registry Fix

Registry Fix ile, çok başarılı sonuçlar elde ederek bilgisayarınızdaki problemin ne olduğunu tam olarak saptayabilirsiniz. Bunun için Windows'un registry dediğimiz kayıt girdilerini ve kısayolları kontrol ediyor ve sorunun kaynağını başarılı bir şekilde, yüksek doğruluk oranıyla saptıyor. Bu inceleme sonucunu çok geniş bir şekilde raporlayarak size sunuyor. Sonuçta ise, hataları ister tek tek, ister belirli bir hata grubundaki tüm hataları ya da tüm hataları bir anda düzeltmesini isteyebilirsiniz. Kırılmış bir girdiyi isterseniz silebilir, eğer mümkünse tamir edebilir ya da elle düzenleyebilirsiniz.
Tarama sonucunda bir backup, yani yedek oluşturur, böylece eğer bir hata yaparsanız kolay bir şekilde eski çalışan ayarlara geri dönebilirsiniz.
Bu özellikleri ile aynı firmadan çıkan Error Fix programına çok benzeyen Registry Fixer, daha çok bilgisayarınızdaki gereksiz bilgileri de temizleyerek performans arttırmaya yönelik hareket ediyor. Sonucunda da bilgisayarınız daha verimli, daha hızlı çalışıyor. Gereksiz kayıt girdileri artık bilgisayarınızda soruna yol açmayacak.
Silme özelliği kapalı olarak gelen demo sürümünü beğenirseniz fiyatı 29.95$
Yeni sürüm ile gelen özellikler

 • Kolay bir şekilde Windows ile gelen gereksiz kayıt girdisi sorunları çözüldü.
 • Eski sürümdeki çökme sorunu giderildi.
 • Eski sürümde olan ve devamlı çıkan hata raporları çözüldü.
  Registry Fix 2.0
 • Registry Fix İçin Yorum Yap

  reklam

  Sistem Araçları Kategorisi Çok İndirilenleri

  • System Information Viewer

   System Information Viewer hem Windows, hem ağ hem de donanımsal bilgileri (CPU, PCI, USB vb) size sunan araçlar içeriyor.System Information Viewer 3.

  • DirectX 9

   Microsoft'un genel olarak oyunlar için ürettiği yazılımın bu sürümünde grafik tabanlı uygulamalar için de destek sunması oldukça hoş. Ancak tabiki bir OpenGL teknolojisiyle karşılaştırılamaz.

  • TransMac

   Windows için üretilmiş bir çözüm aracı olan TransMac ile Macintosh formatındaki disk sürücülerini, flash bellekleri, CD ve DVD'leri, yüksek yoğunluktaki disketleri, dmg ve sparseimage dosyalarını düzgün bir şekilde açabilir, gerekli düzenlemeleri ve bazı

  • StyleXp

   StyleXp ile window xp,nizin tüm ayarlarını, fare görünümünü değişme, explorer görünümü, duvar kağıdı, butonları değişme gibi bir çok özelliği var. Kısacası Windows XP nin tüm ayarlarını çok kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

  • Windows XP Service Pack

   Windows service pack 2 güvenlik güncellemesi

  • BGEye

   BGEye, bilgisayarınızın sistem özelliklerini gösteren bir programdır.Bu program sisteminizin tüm özelliklerini masaüstünde duvar kağıdı olarak gösteriyor. Bu sayede ihtiyaç olduğu zaman tüm bilgiler gözünüzün önünde oluyor.

  • EVEREST Corporate Edition

   EVEREST Corporate Edition ağa bağlı bilgisayarlar üzerinde ağ denetimi yapabilen bir sistem bilgilendirme yazılımıdır.

  • PC INSPECTOR File Recovery

   Program FAT 16/32 ve NTFS dosya sistemlerini desteklemektedir. Boot sektör veya FAT silinmiş yada zarar görmüş olsa dahi disk bölümlerini otomatik olarak bulur.

  • Microsoft Software Inventory Analyzer

   Microsoft lisanslarınızı kontrol eden bir program. Program ile Microsoft tarafından yapılmış ve yerel makina veya ağ üzerinden tüm makinalardaki lisansları kontrol edebiliyorsunuz.

  • Java Sanal Makinesi java

   Java Sanal Makinesi ile windows un tüm sürümleri dahil bütün Java uygulamalarini çalıştırabilirsiniz.