Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
ReGet Software
Limit:
*
Kategorisi:
Download Yöneticileri (96 program)

ReGet Deluxe

ReGet Deluxe ile FTP, HTTP ve HTTPS sunucularından dosya innDirilebiliyor ve form, yönlendirme senaryoları, dışarıdan inndirmeye izin vermeyen birçok sunucudan da inndirme işlemi başarıyla gerçekleştirilebiliyor.Zamanlayıcı, Site Yöneticisi ve Gelişmiş Geçmiş Seçenekleri ile dosya innDirmelerinizi düzenleyebiliyor ve dahili arama özelliği ile istediğiniz dosyaları (MP3,video,vb..) kolaylıkla bulabiliyorsunuz.Eğer Reget programını kullanırken internette gezinti yapmak isterseniz program bunu otomatik olarak algılayarak bant genişliğini azaltıyor ve sitelerde gezinti yapmanıza engel olmuyor.Programın özelliklerine ayrıntılı olarak bir gözatacak olursak:* Otomatik internet hızı düzenlemesi* Proxy sunucusu kullanabilmesi* Hemen hemen tüm tarayıcılar ile çalışabilmesi (IE,Netscape,Opera,NetCaptor,NeoPlanet,MSN Explorer,vb..)* Tarayıcı sağ tuş menüsüne yerleşebilme özelliği ile kolay dosya innDirme* Tamamen özelleştirilebilir arabirim (tema desteği de bulunuyor) ve araç çubuğu* 3 kipli arabirim (Basit,Gelişmiş,İleri)* FTP, HTTP, HTTPS, çevrimiçi dosya sunucuları (MySpace.com, iDrive.com vb..), Proxy sunucuları ve NTLM kullanan sitelerden bile inndirebilme özelliği* Bant genişliğini otomatik olarak düzenleyerek internet gezintisini rahatlatabilme* SSL kullanan FTP sunucularından innDirebilme* Tarayıcı Tıklama Denetimi ile otomatik dosya innDirme* Tüm dosya kısayollarını yakalayabilme* Ekstra kayıt* Site Yöneticisi* Gelişmiş Zamanlayıcı* FTP Gezgini* Gelişmiş Geçmiş* Virüs Tarama Özelliği* Makro, kategori, araç çubuğu özellikleri* Bağlantı Çıkartma Özelliği* Tamamen kişiselleştirilebilme özelliğiNot: Programı 30 gün sonunda satın almak isterseniz değeri 29.95$ 'dır. Programı bu süre boyunca tüm özellikleri ile kullanabilirsiniz. Yalnızca programı satın almanızı hatırlatan pencereleri görüntülemek zorundasınız.

ReGet Deluxe İçin Yorum Yap

reklam

Download Yöneticileri Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Orbit

  Orbit kolay kullanımlı ve üstün özelliklere sahip bir dosya akindirme yöneticisidir. Yazılım kendi kategorisindeki tüm diğer yazılımların sahip olduğu standart özellliklerden çok daha fazlasına sahiptir.

 • Bywifi

  Bywifi (Video Streaming Downloader), bir video indirme programıdır.Program sayesinde Youtube, Dailymotion, Metacafe, MySpace, Yahoo gibi çok sayıda site üzerinden video dosyası indirebilirsiniz.

 • HiDownload

  HiDownload, internet üzerinden dosya indirme işlemi yapabileceğiniz ve dosya indirme işlemlerinizi yüksek hızda yapabilmenizi sağlayan indirme yöneticisidir.

 • MP3-Wolf

  Mp3-Wolf, müzikle ilgili dosya ve site aramaları yapmanızı sağlayan kapsamlı bir yazılımdır. Sadece adresi girmeniz ve “Start to begin the search” düğmesini tıklamanız yeterli olacaktır.

 • GrabJPG

  GrabJPG, internetten resim bulmaya yardımcı olan bir yazılımdır. Programla resim arama ve indirme işlemini hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

 • FlashGet (Classic)

  FlashGet, dünyaca ünlü innDirme yöneticisidir. Hemen hemen tüm innDirme yöneticilerinden daha kullanışlı, özellikli ve ufak bir reklam penceresi karşılığında ücretsiz tam sürüm olan bir innDirme yöneticisidir.

 • RapGet

  RapGet (RAPidshareGET) Rapidshare gibi bir çok dosya paylaşım sistemlerini destekleyen otomatik indirme yöneticisidir.Özellikler:Tamamen ücretsizdir205 kb küçüklüğünde ve kurulum gerektirmez.

 • Net Transport

  Net Transport, pek fazla tanınmasada internetten dosya indirirken oldukça hızlı işlem yapabilen bir program. Uyumlu olduğu protokollerHTTP / HTTPS protokolleri.FTP / SSL / SFTP protokolleri.MMS (Microsoft Media Services) protokolleri.

 • Celebrity Magnet

  İnternetten sevdiğiniz aktör yada aktrist'in resimlerini araştırıp inndirebileceğiniz güzel ve kullanışlı bir program. Resimleri kaydedebilmeniz için normal versiyonunu satın almanız gerekiyor.

 • GetGo Download Manager

  GetGo Download Manager, download işlemlerini hızlandırmanızı ve kontrol etmenizi sağlayan bir araç. Yazılım, download hızını normal tarayıcılara göre %300 oranında artırıyor. Yazılımın kullanımı oldukça kolay.