Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Alexander Shiryaev
Limit:
*
Kategorisi:
Download Yöneticileri (96 program)

RapGet

RapGet (RAPidshareGET) Rapidshare gibi bir çok dosya paylaşım sistemlerini destekleyen otomatik indirme yöneticisidir.Özellikler:Tamamen ücretsizdir205 kb küçüklüğünde ve kurulum gerektirmez.Toplam 65 paylaşım servisini desteklerAynı anda çoklu indirme yapabilirTürkçe'nin de dahil olduğu 45 dil desteği vardır.Desteklediği Servisler:rapidshare.demegaupload.commytempdir.comhemenpaylas.comsendspace.comturboupload.comaxifile.comhyperupload.comgetfile.bizdepositfiles.comwebfile.rufile2share.bizrapidupload.comyourfile.org... (Toplam 63 adet)Türkçe dil seçeneği olduğu için kullanımı çok kolay gelecektir. Boyutuna (205kb) göre yaptığı işler gerçekten çok iyi. Rapidshare ve megaupload sayfalarını hiç açamanıza ve başında beklemezi gerek kalmadan linkleri sıraya koymanız yeterli. Bekleme süresini kendisi bekler ve güvenlik kodunu girmenize gerek kalmadan indirmeye başlar. Onlarca rapidshare ve megaupload linki verip kendi haline indirmeye bırakabilirsiniz. Gerçekten çok başarılı.Programı kuruluma gerek duymadan, RAR dışına çıkardığınız dosyadan rapget.exe ye tıklayarak başlatabilirsiniz. Linux üzerinde wine ile de çalıştırabilirsiniz, denenmiştir.Mutlaka denemelisiniz.Güncellemeler● Zamanlayıcıdaki hata giderildi● Opera 9 Beta desteği eklendi● Sunucu sıralama özelliği eklendi● oxyshare.com, takdata.com güncellendi● Ayarlar kutusuna kaç kopya indirileceğine dair kontrol kutuları yerleştirildi. Bu program AKindir.Com Editörü Admin tarafından eklenmiştr. www.AKindir.Com Download Arşiviniz.

RapGet İçin Yorum Yap

reklam

Download Yöneticileri Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Orbit

  Orbit kolay kullanımlı ve üstün özelliklere sahip bir dosya akindirme yöneticisidir. Yazılım kendi kategorisindeki tüm diğer yazılımların sahip olduğu standart özellliklerden çok daha fazlasına sahiptir.

 • Bywifi

  Bywifi (Video Streaming Downloader), bir video indirme programıdır.Program sayesinde Youtube, Dailymotion, Metacafe, MySpace, Yahoo gibi çok sayıda site üzerinden video dosyası indirebilirsiniz.

 • MP3-Wolf

  Mp3-Wolf, müzikle ilgili dosya ve site aramaları yapmanızı sağlayan kapsamlı bir yazılımdır. Sadece adresi girmeniz ve “Start to begin the search” düğmesini tıklamanız yeterli olacaktır.

 • HiDownload

  HiDownload, internet üzerinden dosya indirme işlemi yapabileceğiniz ve dosya indirme işlemlerinizi yüksek hızda yapabilmenizi sağlayan indirme yöneticisidir.

 • GrabJPG

  GrabJPG, internetten resim bulmaya yardımcı olan bir yazılımdır. Programla resim arama ve indirme işlemini hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

 • FlashGet (Classic)

  FlashGet, dünyaca ünlü innDirme yöneticisidir. Hemen hemen tüm innDirme yöneticilerinden daha kullanışlı, özellikli ve ufak bir reklam penceresi karşılığında ücretsiz tam sürüm olan bir innDirme yöneticisidir.

 • RapGet

  RapGet (RAPidshareGET) Rapidshare gibi bir çok dosya paylaşım sistemlerini destekleyen otomatik indirme yöneticisidir.Özellikler:Tamamen ücretsizdir205 kb küçüklüğünde ve kurulum gerektirmez.

 • Net Transport

  Net Transport, pek fazla tanınmasada internetten dosya indirirken oldukça hızlı işlem yapabilen bir program. Uyumlu olduğu protokollerHTTP / HTTPS protokolleri.FTP / SSL / SFTP protokolleri.MMS (Microsoft Media Services) protokolleri.

 • Celebrity Magnet

  İnternetten sevdiğiniz aktör yada aktrist'in resimlerini araştırıp inndirebileceğiniz güzel ve kullanışlı bir program. Resimleri kaydedebilmeniz için normal versiyonunu satın almanız gerekiyor.

 • GetGo Download Manager

  GetGo Download Manager, download işlemlerini hızlandırmanızı ve kontrol etmenizi sağlayan bir araç. Yazılım, download hızını normal tarayıcılara göre %300 oranında artırıyor. Yazılımın kullanımı oldukça kolay.